Takumi cf

Dacă aveți videoclipuri cu Metin2LastFight aici este secțiunea potrivită pentru a le posta.
Închis
Avatar utilizator
AlbertoSabiee
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Mar Iun 20, 2017 12:38 pm

Mie Dec 27, 2017 11:17 pm

Numele din joc: AlbertoSabie
Link către videoclip:
Descriere: Takumi cel mai jmecer nimenea nu se puate pune cu el face senzație pe orice rasa.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Alaska
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 574
Membru din: Lun Aug 21, 2017 9:11 pm
Oraş: hell
Status: born to die.
Regat: Galben
Caracter: Şaman

Mie Dec 27, 2017 11:21 pm

bn tu cf
Imagine
Avatar utilizator
International Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 331
Membru din: Vin Oct 13, 2017 7:28 pm
Oraş: Москва
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Mie Dec 27, 2017 11:38 pm

ce-ai facut takumi maaa
https://www.youtube.com/watch?v=Fp0BScQSSvg
https://www.youtube.com/watch?v=pwEnW-rK8PQ
https://www.youtube.com/watch?v=5-9Wi6hbgZ4
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Mie Dec 27, 2017 11:47 pm

Citez dp yt
Ai vazut ca N am mai intrat pe metin de 1-2 sapt și gata vrei sa te faci cunoscut pe spatele meu?hai sa ți explic eu cum vine chiar dacă îmi pierd timpul Pt niște fraieri care V am și filmat și tot am hack
1. Khalesia nu are nici o treaba cu metinu e mai Paralela decât tine . O sa intru eu pe metin sâmbătă când vin acasa ca sa vedem dacă îmi zice și mie asta ca eu joc cu hack Vorbește prost având in vedere ca ea nu are o treaba cu metinu in pvp
2. Vad ca ziceți ca pe lf am avut hack , și pe free times am avut hack? când l am și filmat . Inainte de seturile dp free times care le am filmat am zis Lu nos ,, dau relog sa bag hacku,, ca sa mi bat **** de el și nu a zis nmc de hack dimpotrivă zicea ca joaca el prost in fine
3. Cu Jagger sunt certat și cu Nasu din motive prostesti D aia și zic asa dacă tot Zic asta Dc nu au făcut print când le am zis ,, da te ca dau in tine cu range u,, ? Având in vedete ca eram certati trebuia sa faca print sa ma aibă la mana ,nu?
4. Îți aduc playeri de top pe ce rasa vrei tu , Costin , italianu , Kexo , mexicano , Forten , etc in care ii întreb dacă eu am jucat vreodată cu hack .
5. Totuși tu ziceai ca nici nu stii ce hack am dar range u e din 2015 de pe cybele .. ai zis ca joci de 8 ani pvp uri dar nu stii absolut nimic pe lângă faptul ca esti un anonim și nu te stie nimeni
6. Hai sa ti zic pe ce servere am luat eu pvp ca sa vedem dacă și pe alea am avut hack . Pe lf am avut pe 5 conturi odata pvp :)) la eventul king de luna Decembrie l am lasat pe Konishua sa ma bata in finala ca era tot pvp ul meu , pe lângă alea 5 am mai luat 2-3 . Pe free times am 3 pvp uri :)) și acolo am hack ce aveți.. Pe origins am luat 7 dojanguri ,1vs1 ,2v2 , event bresle probabil și acolo aveam hack. .
Pe rop cred ca am 6 pvp uri la 2v2 pe sura și 2 pe rasa War și 1 pe saman probabil și acolo aveam hack
Pe Nexus , bine tu probabil nu l ai prins ca esti player 2k17 dar na și acolo aveam hack
Și pe Alaska când am pierdut finala cu 2-1 ( poți cauta pe canalul ,, Metin2 Alaska ,, ) probabil și acolo am avut hack . Sincer îmi e lene sa mai enumăr servere și asa pierd timpul cu copii acum sa vedem de playeri
Si când l am batut pe armand pe rop pe corporal ( video la Costin ) si acolo aveam hack probabil dar armand e un player slab si nu își da seama când cnv joaca cu hack sau fără sau când am dat seturi cu Forten , Danex ei nu si au dat seama ca am hack
Sau când l am bătut pe jacky 10-1 ( a luat duel la 9-0) și acolo am avut hack .
Și când va provoc la 1v1 și acolo am hack :))

7. A da in concluzie cu spectatori , nos mi a dat mesaj pe Skype sa dam set și i am zis ca N am chef de copii tai petarzi sa comenteze și a zis ca dam fără nimeni , doar noi 2 și a venit sabie ala și am zis ok sa filmeze asta după care au mai venit 2 și comentau aiurea .
8. In legătura cu Blue , ia sa zica Blue dacă am intrat confa cu el :)) a stai N am intrat doar cu el .. eram in confa staff și i am dat Partajare și a zis ca N am nimic :))
9. Nu stiu cum sa va zic dar va sunt superior vouă ăstora ( jacky , sabie , nos , thriller ) trupa șoc .. va conduc pe toti si ati zis sa mi faceti video Fake
10. Nos a zis ca a filmat seturile dp free times si cele dp lf , unde sunt dovezile ca am hack?: a da .. nu sunt . Probabil nu ii merge pe rabla aia Lu nos cu Xp :
In concluzie puteti sa mi sugeti **** . Cât timp nu veniți cu dovezi filmate sunteti 0 cât si video este 0
Bye , ne vedem sâmbătă sa dam set ( a stai ma refuzi)
Imagine
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Joi Dec 28, 2017 12:55 am

taci takumi ca te rup
Avatar utilizator
Metin2 Rop
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 242
Membru din: Vin Mai 12, 2017 12:35 am
Status: ꜱᴀᴛᴀɴ'ꜱ ʟɪʟ ɢɪʀʟ

Joi Dec 28, 2017 2:25 am

Takumi scrie:Citez dp yt
Ai vazut ca N am mai intrat pe metin de 1-2 sapt și gata vrei sa te faci cunoscut pe spatele meu?hai sa ți explic eu cum vine chiar dacă îmi pierd timpul Pt niște fraieri care V am și filmat și tot am hack
1. Khalesia nu are nici o treaba cu metinu e mai Paralela decât tine . O sa intru eu pe metin sâmbătă când vin acasa ca sa vedem dacă îmi zice și mie asta ca eu joc cu hack Vorbește prost având in vedere ca ea nu are o treaba cu metinu in pvp
2. Vad ca ziceți ca pe lf am avut hack , și pe free times am avut hack? când l am și filmat . Inainte de seturile dp free times care le am filmat am zis Lu nos ,, dau relog sa bag hacku,, ca sa mi bat **** de el și nu a zis nmc de hack dimpotrivă zicea ca joaca el prost in fine
3. Cu Jagger sunt certat și cu Nasu din motive prostesti D aia și zic asa dacă tot Zic asta Dc nu au făcut print când le am zis ,, da te ca dau in tine cu range u,, ? Având in vedete ca eram certati trebuia sa faca print sa ma aibă la mana ,nu?
4. Îți aduc playeri de top pe ce rasa vrei tu , Costin , italianu , Kexo , mexicano , Forten , etc in care ii întreb dacă eu am jucat vreodată cu hack .
5. Totuși tu ziceai ca nici nu stii ce hack am dar range u e din 2015 de pe cybele .. ai zis ca joci de 8 ani pvp uri dar nu stii absolut nimic pe lângă faptul ca esti un anonim și nu te stie nimeni
6. Hai sa ti zic pe ce servere am luat eu pvp ca sa vedem dacă și pe alea am avut hack . Pe lf am avut pe 5 conturi odata pvp :)) la eventul king de luna Decembrie l am lasat pe Konishua sa ma bata in finala ca era tot pvp ul meu , pe lângă alea 5 am mai luat 2-3 . Pe free times am 3 pvp uri :)) și acolo am hack ce aveți.. Pe origins am luat 7 dojanguri ,1vs1 ,2v2 , event bresle probabil și acolo aveam hack. .
Pe rop cred ca am 6 pvp uri la 2v2 pe sura și 2 pe rasa War și 1 pe saman probabil și acolo aveam hack
Pe Nexus , bine tu probabil nu l ai prins ca esti player 2k17 dar na și acolo aveam hack
Și pe Alaska când am pierdut finala cu 2-1 ( poți cauta pe canalul ,, Metin2 Alaska ,, ) probabil și acolo am avut hack . Sincer îmi e lene sa mai enumăr servere și asa pierd timpul cu copii acum sa vedem de playeri
Si când l am batut pe armand pe rop pe corporal ( video la Costin ) si acolo aveam hack probabil dar armand e un player slab si nu își da seama când cnv joaca cu hack sau fără sau când am dat seturi cu Forten , Danex ei nu si au dat seama ca am hack
Sau când l am bătut pe jacky 10-1 ( a luat duel la 9-0) și acolo am avut hack .
Și când va provoc la 1v1 și acolo am hack :))

7. A da in concluzie cu spectatori , nos mi a dat mesaj pe Skype sa dam set și i am zis ca N am chef de copii tai petarzi sa comenteze și a zis ca dam fără nimeni , doar noi 2 și a venit sabie ala și am zis ok sa filmeze asta după care au mai venit 2 și comentau aiurea .
8. In legătura cu Blue , ia sa zica Blue dacă am intrat confa cu el :)) a stai N am intrat doar cu el .. eram in confa staff și i am dat Partajare și a zis ca N am nimic :))
9. Nu stiu cum sa va zic dar va sunt superior vouă ăstora ( jacky , sabie , nos , thriller ) trupa șoc .. va conduc pe toti si ati zis sa mi faceti video Fake
10. Nos a zis ca a filmat seturile dp free times si cele dp lf , unde sunt dovezile ca am hack?: a da .. nu sunt . Probabil nu ii merge pe rabla aia Lu nos cu Xp :
In concluzie puteti sa mi sugeti **** . Cât timp nu veniți cu dovezi filmate sunteti 0 cât si video este 0
Bye , ne vedem sâmbătă sa dam set ( a stai ma refuzi)
poftim? chestia cu pm-u e de când vă certaţi voi prin vale orci şi nu mi zice mie că n ai tu hack + că n am zis ceva de duele. anyway, eşti atât de tare în gură pe metin şi nu înţeleg de ce. maturizează te. tu ai început cu tot. şi cu cearta pe duele şi că te crezi nr1. calm ur tits, ai doar 15 ani, nu te mai crede mare zmeu pe un joc virtual. lasă că oi fi eu paralelă cu metinu, dar măcar nu trăiesc p aici cu suferinţe.
a, și știi cum e chestia la tine, alex? la tine toți suntem copii, niciunu nu știm să jucăm ceva. tu ești ăla perfect, ăla maturu care bate tot.
albert, vezi că ai uitat o parte din ss :* nu mânca și tu pe aici căcat că ți am zis în pm destul de clar că nu în duele. vrei să o dai la ceartă cu takumi? măcar dă o corect și nu mă băga pe mine la mijloc.
Imagine
Avatar utilizator
Edy
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 192
Membru din: Sâm Oct 07, 2017 8:42 am
Oraş: Vă astept in Iaşi să
Status: o dăm parte în parte.
Caracter: Războinic

Joi Dec 28, 2017 8:41 am

Eu zic mai bine sa taci mă Takumi si sa recunoști odată că ai folosit hack.ul ala a lui Charmeine.. se stie clar avand in vedere ca ai aparut si in unele videoclip-uri de ale ei cand folosea x1000 si radeai... deci e imposibil sa nu fi stiut de canalul ei.
Deci zic să o lasi mai moale cu aerele astea de nr 1 pe corporal ca nu esti.
Zici ca ai luat PvP-urile pe nu stiu cate servere de nu stiu cate ori.. degeaba dacă nu ai luat niciun pvp pe war aură + ca mai intri si cu 5 conturi la PvP.. ce zici.. "dacă ma scoate pe asta mai raman cu 4 conturi deci ajung in finala garantat si acolo Doamne ajută.. cu critică inainte"
Te.ai trezit tu peste noapte si te.ai auto-proclamat nr 1 pe war corp. Ia mai dă te n **** mea de smeagol.. tu esti nr 1 war corp doar de la tine din cameră. Hai noroc!
P.S: Sa nu vii cu replicile alea ca sunt slab si ca m.ai batut pe orice rasă ca deja sunt sătul de minciunile şi copilăriile tale.
Avatar utilizator
CătăLyN
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 171
Membru din: Dum Mai 21, 2017 12:03 pm
Oraş: Paradis
Status: marigalize legalijoana
Breaslă: BOMBARDIER

Joi Dec 28, 2017 9:57 am

l a batut şi gt e slab
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Joi Dec 28, 2017 11:19 am

Hackumi of
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Joi Dec 28, 2017 2:14 pm

Edy scrie:Eu zic mai bine sa taci mă Takumi si sa recunoști odată că ai folosit hack.ul ala a lui Charmeine.. se stie clar avand in vedere ca ai aparut si in unele videoclip-uri de ale ei cand folosea x1000 si radeai... deci e imposibil sa nu fi stiut de canalul ei.
Deci zic să o lasi mai moale cu aerele astea de nr 1 pe corporal ca nu esti.
Zici ca ai luat PvP-urile pe nu stiu cate servere de nu stiu cate ori.. degeaba dacă nu ai luat niciun pvp pe war aură + ca mai intri si cu 5 conturi la PvP.. ce zici.. "dacă ma scoate pe asta mai raman cu 4 conturi deci ajung in finala garantat si acolo Doamne ajută.. cu critică inainte"
Te.ai trezit tu peste noapte si te.ai auto-proclamat nr 1 pe war corp. Ia mai dă te n **** mea de smeagol.. tu esti nr 1 war corp doar de la tine din cameră. Hai noroc!
P.S: Sa nu vii cu replicile alea ca sunt slab si ca m.ai batut pe orice rasă ca deja sunt sătul de minciunile şi copilăriile tale.
Cu charmeine N am nici o treaba
Hai sa ți explic de unde îl stiu eu :)
Pe serverul lui Sowtf (og) am jucat in sex și pot spune ca mi am făcut ceva tovarăși pe acolo și cu charmeine ma inteleg bine mai vorbim etc dar dacă chiar esti atat de prost o sa filmez toate conversațiile cu el sa vezi dacă zic ceva de vrun hack pe free times / lf . Totuși suntem in 2017 cine mai folosește range ..:))
Nu zic ca sunt nr1 dar îmi place sa sufăr la unii care suferă la rândul lor . Cum am zis și mai sus am intrat pe lf sa dau un set pe corp cu cineva și s a trezit nos sa comenteze ca dacă iei 3 duele vin eu ca Nuj ce și i am dat cu mapa N cap ;) .
In legătura cu pvp urile e o prostie cu 5 conturi ;) când mergeam pe 2/3 conturi mereu pierdeam Pt ca eram stresat ca dacă ma Baga și pe ala și pe ala etc iar când am fost pe 1 cont l am lasat pe Koni sa ma bata in finala :) . Si nu cred ca pe pvm uri îți permiți tu sa mergi pe 2 conturi . in fine o sa va explic când ajung acasa ( sambata) probabil o sa fac video despre tot ,bye
Imagine
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Sâm Dec 30, 2017 3:20 pm

t/c
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis