Un terminat Ludoky

Dacă aveți videoclipuri cu Metin2LastFight aici este secțiunea potrivită pentru a le posta.
Avatar utilizator
Sekaz3
Jucător
Jucător
Mesaje: 34
Membru din: Vin Feb 16, 2018 3:27 pm
Oraş: Hunedoara
Status: Simplu
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: A mea

Joi Feb 22, 2018 10:31 pm

Este membru bt era calr ca astia nu sunt o familie cum zicea dici ci doar o adunatura de hoti lepre si catei
Avatar utilizator
Waxing
Jucător
Jucător
Mesaje: 13
Membru din: Dum Ian 07, 2018 12:20 am
Oraş: Bucuresti
Status: #VVR
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Joi Feb 22, 2018 10:34 pm

Sekaz3 scrie:Este membru bt era calr ca astia nu sunt o familie cum zicea dici ci doar o adunatura de hoti lepre si catei
Daca unul este tepar nu inseamna ca toti din breasla sunt asa, eu cred ca in orice breasla se gaseste cate unul. Nu mai vorbiti aiurea :)
Avatar utilizator
xIonut
Jucător
Jucător
Mesaje: 24
Membru din: Vin Ian 13, 2017 8:42 pm

Joi Feb 22, 2018 10:46 pm

S-a gandit mult totusi să-ti dea replica aia :))
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=Odum0r9gxA8&index=40&list=PLB47KfhBgDK7fyRahKCaO3ePej_4IEYA-
Avatar utilizator
Nasu
Începător
Începător
Mesaje: 112
Membru din: Lun Dec 04, 2017 12:29 am
Oraş: Târgovişte.
Status:
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Joi Feb 22, 2018 11:40 pm

cum să dai ţeapă pe un joc, futu-ţi naţia ta de borât, să te faci de râs pentru nişte pixeli baga mi aş pl in tine de nemâncat, am avut si 600 acc şi n am furat şi tu furi 50 acc pişa ma ş pe tn de fomist
Avatar utilizator
Metin2 Event
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 321
Membru din: Sâm Sep 02, 2017 12:17 pm
Oraş: oltean #DTS.
Status: ŞERIF.
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: csucv.

Vin Feb 23, 2018 12:27 am

si acum vine replica lui " nu am fost eu, a fost varul meu " ****** gura ***** ludoky pana cand crezi ca merge ? jeg de om
Imagine
-Cel slab se ascunde în spatele unui nume. Cel puternic şi-l creează-
Avatar utilizator
mt2 pvm
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1314
Membru din: Dum Mar 26, 2017 2:13 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Vin Feb 23, 2018 12:32 am

JirNebun scrie:Acm o ziii cand il bate.am ... eu vă ziceam ca e terminat ... dar toti ati sarit cu gura ... s.a nervet omu lu.a 12k normala si el dă 5k .... tot plangea in pm ca o sa cumpere nush ce plm
Zi* , băteam* , enervat* , lua* .
Fanule într-o singură frază ai avut 4 greșeli gramaticale, văd că ești un agramat înrăit. Pe lângă astea te mai dai și leu , și tu nu ști să scrii corect. Ți-am demonstrat că ești pro*t academic. Ești un incult, și îți permiți să vorbești cu mine? Cum să vorbești cu mine? Când eu sunt cu mult deasupra ta in toate domeniile. Mai și jignești ca la ușa cortului ( asta pe joc). Ai la nume "Nebun" din câte văd. Mai bine zis JirAgramatu' , JirIncultu' la cât de mediocru ești. Fanule, pentru alte lecții de gramatică mă contactezi in privat.
Ce grijă am de fanii mei, să îi educ. Să zici mersi că ai un așa idol căruia îi pasă de fiecare fan ca tine.
Eu ți-am demonstrat prin argumente și prin fapte clare dovedire, cu privire la cele de mai sus. Aștept să văd de câte pros*ie mai dai dovadă, când vei da reply. Vreau să văd cum duci pro*tia la noi nivele.
Ultima oară modificat Vin Feb 23, 2018 12:36 am de către mt2 pvm, modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Waxing
Jucător
Jucător
Mesaje: 13
Membru din: Dum Ian 07, 2018 12:20 am
Oraş: Bucuresti
Status: #VVR
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Vin Feb 23, 2018 12:34 am

Nasul scrie:cum să dai ţeapă pe un joc, futu-ţi naţia ta de borât, să te faci de râs pentru nişte pixeli baga mi aş pl in tine de nemâncat, am avut si 600 acc şi n am furat şi tu furi 50 acc pişa ma ş pe tn de fomist
N ai ce sa le faci
Avatar utilizator
JirNebun
Începător
Începător
Mesaje: 120
Membru din: Dum Feb 11, 2018 5:35 pm
Oraş: Lupeni
Status: Uh
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: Caut

Vin Feb 23, 2018 7:27 am

Panadol scrie:
JirNebun scrie:Acm o ziii cand il bate.am ... eu vă ziceam ca e terminat ... dar toti ati sarit cu gura ... s.a nervet omu lu.a 12k normala si el dă 5k .... tot plangea in pm ca o sa cumpere nush ce plm
Zi* , băteam* , enervat* , lua* .
Fanule într-o singură frază ai avut 4 greșeli gramaticale, văd că ești un agramat înrăit. Pe lângă astea te mai dai și leu , și tu nu ști să scrii corect. Ți-am demonstrat că ești pro*t academic. Ești un incult, și îți permiți să vorbești cu mine? Cum să vorbești cu mine? Când eu sunt cu mult deasupra ta in toate domeniile. Mai și jignești ca la ușa cortului ( asta pe joc). Ai la nume "Nebun" din câte văd. Mai bine zis JirAgramatu' , JirIncultu' la cât de mediocru ești. Fanule, pentru alte lecții de gramatică mă contactezi in privat.
Ce grijă am de fanii mei, să îi educ. Să zici mersi că ai un așa idol căruia îi pasă de fiecare fan ca tine.
Eu ți-am demonstrat prin argumente și prin fapte clare dovedire, cu privire la cele de mai sus. Aștept să văd de câte pros*ie mai dai dovadă, când vei da reply. Vreau să văd cum duci pro*tia la noi nivele.
Aha pacat ca nu am adus screnurile cu discutia de aseara .... sa vedem cine era agarmat pustiule... tu corectezi doar pe cine vrei =)))) dar tu cand gresesti blochezi soapta
Imagine
Avatar utilizator
mt2 pvm
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1314
Membru din: Dum Mar 26, 2017 2:13 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Vin Feb 23, 2018 9:39 am

JirNebun scrie:
Panadol scrie:
JirNebun scrie:Acm o ziii cand il bate.am ... eu vă ziceam ca e terminat ... dar toti ati sarit cu gura ... s.a nervet omu lu.a 12k normala si el dă 5k .... tot plangea in pm ca o sa cumpere nush ce plm
Zi* , băteam* , enervat* , lua* .
Fanule într-o singură frază ai avut 4 greșeli gramaticale, văd că ești un agramat înrăit. Pe lângă astea te mai dai și leu , și tu nu ști să scrii corect. Ți-am demonstrat că ești pro*t academic. Ești un incult, și îți permiți să vorbești cu mine? Cum să vorbești cu mine? Când eu sunt cu mult deasupra ta in toate domeniile. Mai și jignești ca la ușa cortului ( asta pe joc). Ai la nume "Nebun" din câte văd. Mai bine zis JirAgramatu' , JirIncultu' la cât de mediocru ești. Fanule, pentru alte lecții de gramatică mă contactezi in privat.
Ce grijă am de fanii mei, să îi educ. Să zici mersi că ai un așa idol căruia îi pasă de fiecare fan ca tine.
Eu ți-am demonstrat prin argumente și prin fapte clare dovedire, cu privire la cele de mai sus. Aștept să văd de câte pros*ie mai dai dovadă, când vei da reply. Vreau să văd cum duci pro*tia la noi nivele.
Aha pacat ca nu am adus screnurile cu discutia de aseara .... sa vedem cine era agarmat pustiule... tu corectezi doar pe cine vrei =)))) dar tu cand gresesti blochezi soapta
Agarmat ? Se scrie agramat fanule. Screen-urile* . Eu scriu foarte corect gramatical, pe forum, pe joc și unde vrei tu , nu mai nega faptul că te bate gramatica, tu demonstrezi că ești , cum am mai spus pro*t academic. Ți-am blocat pm pentru că înjurai ca ultimul fan ce ești, atâta poți, ești foarte limitat. Ai un vocabular extrem de redus și ești foarte incult și AGRAMAT. Singurele, așa zise argumente ale tale sunt jignirile, înjurăturile, dovedind cât de frustrat ești fanule. Nu te vezi cât de anonim și de mediocru ești. Pe lângă asta mai ești și un agramat incurabil. "Să vedem cine e agramat" deja s-a văzut fanule, sunt dovezi clare dovedite, ce spun despre tine că ești foarte incapabil să scrii corect gramatical, pe lângă asta nu ești în stare să legi o frază coerentă. "Corectezi doar pe cine vrei" păi fiule nu am nimic cu nimeni, dar tu ești prea slab și te-ai pus cu cine nu trebuia, pentru că, să nu mă laud dar , sunt cu mult deasupra ta , la orice nivel vrei tu, ți-am demonstrat și ți-o demonstrez in continuare, prin argumente bineînțeles.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Easy
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 476
Membru din: Joi Mai 11, 2017 8:21 pm
Oraş: Craiova
Status: #OLTEANCLAN
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Vin Feb 23, 2018 11:38 am

Sekaz3 scrie:Este membru bt era calr ca astia nu sunt o familie cum zicea dici ci doar o adunatura de hoti lepre si catei
Stai tu linistit ca nu sunt toti la fel iti garantez eu ... nu compara pe unu care moare de foame si da si el o teapa de 50 de accesori cu toti membrii din BT
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Vin Feb 23, 2018 11:44 am

Subiectul deja a devenit ring de cearta.

Topic inchis.
Imagine
Închis