2 regate- Anunţ imporant

În această secţiune găsiţi diferite anunţuri şi update-uri legate de joc. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Metin2 Level
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 759
Membru din: Dum Mar 05, 2017 1:48 am

Mar Iul 11, 2017 6:12 pm

Orice regat e foarte important nu conteaza catii playerii are si catii nu totii are regatul lor favorit X( =((
Avatar utilizator
J0INN3R
Începător
Începător
Mesaje: 53
Membru din: Lun Iul 03, 2017 6:50 pm

Mar Iul 11, 2017 8:15 pm

Clea scrie:
J0INN3R scrie:defapt regatu albastru are cei mai multi playeri ;) cel mai gol e red
Pisic, ţin să te contrazic. ;;) map1 blue e map3 red şi map3 yellow, yk.
zdreanto boracii de la tine din grajd au zis ca se lasa daca se scoate rosu :) in map1 albastru sunt cei mai multi playeri. asa ca tine-ti gura ca-ti miroase a balega...
Avatar utilizator
MT2 Level
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Dec 18, 2016 1:17 pm
Oraş: × Вαd Hαbiтs ×
Status: » All we got is us «

Mar Iul 11, 2017 8:57 pm

J0INN3R scrie:
Clea scrie:
J0INN3R scrie:defapt regatu albastru are cei mai multi playeri ;) cel mai gol e red
Pisic, ţin să te contrazic. ;;) map1 blue e map3 red şi map3 yellow, yk.
zdreanto boracii de la tine din grajd au zis ca se lasa daca se scoate rosu :) in map1 albastru sunt cei mai multi playeri. asa ca tine-ti gura ca-ti miroase a balega...
În viziunea ta, da, probabil că sunteţi numeroşi. Te rog încetează cu injuriile atât la adresa mea cât şi la cea a playerilor din regatul roşu, eu mi-am asumat şi te-am contrazis, dar văd că te-ai simţit ofensat în urma afirmaţiei mele, e ok nu toţi am fost crescuţi pe maidan.
ɒтɘʟoqнoвiɒ Imagine Imagine
Avatar utilizator
J0INN3R
Începător
Începător
Mesaje: 53
Membru din: Lun Iul 03, 2017 6:50 pm

Mar Iul 11, 2017 9:09 pm

Clea scrie:
J0INN3R scrie:
Clea scrie: Pisic, ţin să te contrazic. ;;) map1 blue e map3 red şi map3 yellow, yk.
zdreanto boracii de la tine din grajd au zis ca se lasa daca se scoate rosu :) in map1 albastru sunt cei mai multi playeri. asa ca tine-ti gura ca-ti miroase a balega...
În viziunea ta, da, probabil că sunteţi numeroşi. Te rog încetează cu injuriile atât la adresa mea cât şi la cea a playerilor din regatul roşu, eu mi-am asumat şi te-am contrazis, dar văd că te-ai simţit ofensat în urma afirmaţiei mele, e ok nu toţi am fost crescuţi pe maidan.
nu ti-am adus injurii :))))) desteapto eventual le poti numi jigniri :) vezi sa nu treci pe la maidan ca s-ar putea sa pleci cu ea infundata :* daca nu te-ai putut abtine
Avatar utilizator
Easy MT2 Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 983
Membru din: Dum Dec 18, 2016 1:12 pm
Oraş: × Retired ×
Status: » Always about you. «

Mar Iul 11, 2017 10:21 pm

J0INN3R scrie:
Clea scrie:
J0INN3R scrie: zdreanto boracii de la tine din grajd au zis ca se lasa daca se scoate rosu :) in map1 albastru sunt cei mai multi playeri. asa ca tine-ti gura ca-ti miroase a balega...
În viziunea ta, da, probabil că sunteţi numeroşi. Te rog încetează cu injuriile atât la adresa mea cât şi la cea a playerilor din regatul roşu, eu mi-am asumat şi te-am contrazis, dar văd că te-ai simţit ofensat în urma afirmaţiei mele, e ok nu toţi am fost crescuţi pe maidan.
nu ti-am adus injurii :))))) desteapto eventual le poti numi jigniri :) vezi sa nu treci pe la maidan ca s-ar putea sa pleci cu ea infundata :* daca nu te-ai putut abtine
Puiule, indiferent ca este "injuratura" sau "jignire" (ceea ce ai facut tu este acelasi lucru) primesti sanctiune, bafta :ymhug:
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 237
Membru din: Joi Aug 04, 2016 11:31 am
Status: Only God Can Judge Me
Regat: Roşu
Caracter: Sura

Mie Iul 12, 2017 11:16 am

Ba ce v ati trezit voi cu 2 regate ma ? Frate lasati toate 3 regatele fiindca unuia ii place un regat si altuia alt regat. Nu inteleg pentru ce sa scoate ti un regat cand e o propunere chiar inutila. Cand regatul rosu era gol s a mutat bt la rosu si acum v ati trezit toti hai sa scoatem rosu ? si nu inteleg de ce doar regatul rost si cel galben sunt la strawpoll si nu si cel albastru ? Gandeste te mai bine ba Blue cu propunerile astea fiindaca sunt inutile, ajuta pe cineva o propunere de genu ? :-B
Imagine Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 237
Membru din: Joi Aug 04, 2016 11:31 am
Status: Only God Can Judge Me
Regat: Roşu
Caracter: Sura

Mie Iul 12, 2017 11:18 am

J0INN3R scrie:
Clea scrie:
J0INN3R scrie: zdreanto boracii de la tine din grajd au zis ca se lasa daca se scoate rosu :) in map1 albastru sunt cei mai multi playeri. asa ca tine-ti gura ca-ti miroase a balega...
În viziunea ta, da, probabil că sunteţi numeroşi. Te rog încetează cu injuriile atât la adresa mea cât şi la cea a playerilor din regatul roşu, eu mi-am asumat şi te-am contrazis, dar văd că te-ai simţit ofensat în urma afirmaţiei mele, e ok nu toţi am fost crescuţi pe maidan.
nu ti-am adus injurii :))))) desteapto eventual le poti numi jigniri :) vezi sa nu treci pe la maidan ca s-ar putea sa pleci cu ea infundata :* daca nu te-ai putut abtine
Frate iar te faci de cacat, vezi ti de drum ca ti am mai explicat de cateva ori, toata lumea se pisa pe tine. Nu mai comenta aiurea ca nu da bine, totusi tu nu te vezi cat esti de penal ma ?
Imagine Imagine
Avatar utilizator
J0INN3R
Începător
Începător
Mesaje: 53
Membru din: Lun Iul 03, 2017 6:50 pm

Mie Iul 12, 2017 12:34 pm

DauLaBuci scrie:
J0INN3R scrie:
Clea scrie: În viziunea ta, da, probabil că sunteţi numeroşi. Te rog încetează cu injuriile atât la adresa mea cât şi la cea a playerilor din regatul roşu, eu mi-am asumat şi te-am contrazis, dar văd că te-ai simţit ofensat în urma afirmaţiei mele, e ok nu toţi am fost crescuţi pe maidan.
nu ti-am adus injurii :))))) desteapto eventual le poti numi jigniri :) vezi sa nu treci pe la maidan ca s-ar putea sa pleci cu ea infundata :* daca nu te-ai putut abtine
Frate iar te faci de cacat, vezi ti de drum ca ti am mai explicat de cateva ori, toata lumea se pisa pe tine. Nu mai comenta aiurea ca nu da bine, totusi tu nu te vezi cat esti de penal ma ?
iar nu ai ce manca ma si te bagi singur in seama pe aici? du-te drq si fierbe0ti porumb cum e acolo pe la tine la tara...mai astampara-ti foamea. ce esti tu in stare sa-mi explici mie atat timp cat ai 14 ani? :ymparty: :o)
Avatar utilizator
Metin2 Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 237
Membru din: Joi Aug 04, 2016 11:31 am
Status: Only God Can Judge Me
Regat: Roşu
Caracter: Sura

Mie Iul 12, 2017 1:30 pm

Am 14 ani ? Ratatule termina cu figuri din astea ca toata lumea se pisa. Tu ma faci pe mine taran, si tu nu stii cum arata un oras varule, termina cu din astea. Si stai calm ca mananc intr o zi cat mananci tu pe toata saptamana, ca na bugetul e mic. Nu ma laud eu cu chestiile astea dar nu ma mai lua pe mine la vorbe din astea cand tu stai in deal coaie, serios, lasa le ca nu sunt de tine.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
Jerohaand
Începător
Începător
Mesaje: 103
Membru din: Lun Iun 26, 2017 11:24 pm

Mie Iul 12, 2017 1:32 pm

Mai bine să rămănă 3 regate.
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Joi Iul 13, 2017 1:31 pm

Jerohaand scrie:Mai bine să rămănă 3 regate.
Hai sa nu .
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Iul 14, 2017 3:06 am

Subiect închis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis