Intermediari barbut.

Aici ajung toate subiectele care încalcă regulamentul forumului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Konishua
Începător
Începător
Mesaje: 100
Membru din: Mie Iul 27, 2016 8:54 pm

Lun Iul 24, 2017 10:47 pm

Numele real:Alex
Nume pe joc:Konishua
vârsta:16
Adresa de contact (Skype):alex.tlx1
Minute pe joc:
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?:Da.
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?:Odată ce nu mai dau set-uri, nu am ce face decât să stau sau să intermediez.
Cat timp esti activ pe server?:In jur de 5 ore
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?:Nu am furat niciodată sau să țepuiesc, nu mi-aș strica imaginea furând alți playeri.
Ultima oară modificat Mar Iul 25, 2017 6:50 am de către Metin2, modificat de 2 ori în total.
Motiv: Respins
---------------------------------------------------------------------
Doamne ce doamne
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Lun Iul 24, 2017 11:31 pm

Numele real: Lică David
Nume pe joc: HoldUP
vârsta: 19
Adresa de contact (Skype): david448221
Minute pe joc: pe HoldUP am 72k și în total vreo 200k
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?: Desigur, toți băieții mă știu. <3
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?: Să ajut în continuare băieții la barbut și fetele dacă doresc<3
Cat timp esti activ pe server?: Minim 5 ore pe zi.
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?: Pentru că am făcut parte din staff, pentru că am mai intermediat barbut pe sume mari și când m-am reapucat de metin 2 last fight și nu aveam deloc iteme site, băieții aveau încredere în mine să joace barbut pe sume foarte mari.
Ultima oară modificat Mar Iul 25, 2017 12:27 am de către Metin2, modificat 1 dată în total.
Motiv: Acceptat
Imagine Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Liptone
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Mie Iul 19, 2017 11:54 am

Lun Iul 24, 2017 11:32 pm

Numele real:Adrian Mihai
Nume pe joc:Alexandru
Vârsta: 17
Adresa de contact (Skype): facebook:adrian.dumitrascu.775
Minute pe joc:
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?: Da , inainte am intermediat foarte multe barbuturi , pe sume mari si sume mici .
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?: Pentru că sunt destul de vechi pe server, lumea mă cunoaşte, am mai asistat ca intermediar la barbuturi şi înainte să se bage acest item.
Cat timp esti activ pe server?: Cam toată ziua.
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?: Pentru că sunt capabil să ajut pe toată lumea, nu mă enervez şi am răbdare cu playerii, celor care nu ştiu regulamentul, le voi explica eu regulile de bază pentru a-i putea ajuta pe toţi.
Ultima oară modificat Mar Iul 25, 2017 12:27 am de către Metin2, modificat 1 dată în total.
Motiv: Respins
Avatar utilizator
ZoneHell
Jucător
Jucător
Mesaje: 16
Membru din: Joi Ian 14, 2016 6:52 pm

Mar Iul 25, 2017 12:02 am

Numele real: Cristi
Nume pe joc:ZoneHell
vârsta:18
Adresa de contact (Skype):celentano429
Minute pe joc: 306k de minute pe ZoneHell si 150k de minute pe war=456k de minute pe LF reale
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?:Da
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?:Pentru ca uneori stau degeaba map1
Cat timp esti activ pe server?:2-4 ore spre seara si in timpul zilei 1 ora
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?:Pentru ca sunt batran in minute si merit o functie.
Ultima oară modificat Mar Iul 25, 2017 12:28 am de către Metin2, modificat 1 dată în total.
Motiv: Acceptat
Avatar utilizator
Metin2 turkey
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 577
Membru din: Mie Iun 22, 2016 4:40 pm
Oraş: Brasov
Status: Easy money BITCH !

Mar Iul 25, 2017 12:49 am

Numele real: Andrei
Nume pe joc: Kassar
vârsta: 20
Adresa de contact (Skype): king.andrei69
Minute pe joc: 15k pe Kassar , am avut mai multe caractere .
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?: Da
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?: Deoarece imi place sa ajut lumea cu ce are nevoie cand pot si daca pot .
Cat timp esti activ pe server?: 3-4 ore pe zi .
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?: Joc pe server de foarte mult timp si mi se pare o prostie sa furi niste iteme virtuale cu care oricum nu ai ce face in viata reala .
Ultima oară modificat Mar Iul 25, 2017 6:36 am de către Metin2, modificat 1 dată în total.
Motiv: Respins
Arogant, fițos, tupeu jegos Fac bani și-i arunc pe jos Dau cureaua Gucci jos Ea-și dă chiloții jos
Avatar utilizator
Mickei
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Vin Iul 21, 2017 6:18 pm

Mar Iul 25, 2017 9:55 am

Numele real:Mihai George
Nume pe joc:Mickei
vârsta:17 ani
Adresa de contact (Skype):Mickei
Minute pe joc:
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?:Da..am intermediar barbuturi
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?:Imi place sa ajut playerii...si dimineata nu prea sunt gm on...si multi vor sa joace barbut..dar nu au cu cine!
Cat timp esti activ pe server?:6-7 ore pe zi..poate si mai mult!
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?:Pentru ca imi place sa intermediez..sa ajut playeri..am intermediat de multe ori...ce daca nu prea sunt cunoscut..dar am o activitate foarte buna !
Avatar utilizator
Sookke
Începător
Începător
Mesaje: 63
Membru din: Vin Feb 05, 2016 12:33 pm

Mar Iul 25, 2017 10:33 am

Numele real: Visa Daniel
Nume pe joc: Sookke
vârsta: 16, imediat 17.
Adresa de contact (Skype): dani.visa99
Minute pe joc: 46.151 ( )
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?: Da
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?: Deoarece sunt activ pe metin, si as vrea sa ajut cat se poate de mult comunitatea metin 2 lf sa se dezvolte si sa acumuleze cat mai multi playeri
Cat timp esti activ pe server?: 4-5 ore pe zi , iar in alte zile chiar mai mult.
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?: Sunt convins ca imi voi face treaba cu succes, deoarece ma pot descurca bine in mediul stresant si vreau sa ajut cat se poate de mult metin 2 lf, mai ales ca joc de aproape 2 ani pe server.
Ultima oară modificat Mar Iul 25, 2017 7:29 pm de către Metin2 PvP Servers, modificat 1 dată în total.
Motiv: Acceptat
Avatar utilizator
Rothen
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Mie Oct 05, 2016 4:42 pm

Mar Iul 25, 2017 11:09 am

Numele real: Ionut
Nume pe joc: Rothen
vârsta: 17
Adresa de contact (Skype): soloomod
Minute pe joc:
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?: Da , de 2 sau 3 ori si chiar m-am descurcat foarte bine.
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?: Deoarece sunt activ pe fiecare zi si as vrea sa usurez munca si celor din STAFF.
Cat timp esti activ pe server?: Aproximativ 8-9 ore pe fiecare zi.
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?: Pentru ca sunt foarte vechi pe acest server ,cunosc regulament-ul foarte bine si sunt foarte capabil pentru aceasta functie.
Avatar utilizator
valiebunpelf
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Dum Mar 05, 2017 10:17 am

Mar Iul 25, 2017 11:48 am

Numele real: Valentin
Nume pe joc: KNACKELS, dar din alte motive am fost spart si acum folosesc alt cont , nume Kiengwang.
vârsta:16
Adresa de contact (Skype):zainea.valentin3
Minute pe joc:
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?: Da, am mai intermediat barbut pe diferite sume.
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?: Deoarece nu am dat sau voi da vreodata teapa.
Cat timp esti activ pe server?: De obicei stau de la 10 dimineata pana la 5-6 seara.
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?: Fiindca merit o sansa si va voi dezamagi.
Avatar utilizator
maryn
Începător
Începător
Mesaje: 105
Membru din: Joi Mar 16, 2017 2:39 pm

Mar Iul 25, 2017 12:46 pm

Rothen scrie:Numele real: Ionut
Nume pe joc: Rothen
vârsta: 17
Adresa de contact (Skype): soloomod
Minute pe joc:
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?: Da , de 2 sau 3 ori şi chiar m-am descurcat foarte bine.
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?: Deoarece sunt activ pe fiecare zi şi as vrea sa usurez munca şi celor din STAFF.
Cat timp esti activ pe server?: Aproximativ 8-9 ore pe fiecare zi.
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?: Pentru ca sunt foarte vechi pe acest server ,cunosc regulament-ul foarte bine şi sunt foarte capabil pentru aceasta functie.
Nu ai 17 ani , il pui pe typeB sa vorbeasca in locul tau ? =]
Avatar utilizator
De3y.
Jucător
Jucător
Mesaje: 39
Membru din: Vin Iul 14, 2017 9:23 pm

Mar Iul 25, 2017 1:03 pm

Numele real:Ilker
Nume pe joc:De3y
vârsta:17
Adresa de contact (Skype):De3y.
Minute pe joc:http: //imgur.com/a/EgdHM
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?:Inainte se facea cu GM/Helper, multi apelau la ei pentru siguranta itemelor.Nu, nu am mai intermediat un barbut.
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?:Pentru ca fac ceva in + decat bataie generala etc.Sunt si activ pe server.
Cat timp esti activ pe server?:In cursul saptamani 10:30-01:30,Weekand 08:01:30
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?:Sunt destul de activ zic eu,vreau usor usor sa cresc pe acest metin prin respect si nu am de ce sa fur ceva la barbut ca pana la urma daca eu nu respect tu de ce sa ma respecti.
Ultima oară modificat Mar Iul 25, 2017 1:28 pm de către De3y., modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
ItBreaksMy
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Joi Ian 12, 2017 4:45 pm

Mar Iul 25, 2017 1:10 pm

Numele real: Ghoerghe Claudiu
Nume pe joc: ItBreaksMy
vârsta:21
Adresa de contact (Skype):claudiu.mihai95(ItBreaksMy0
Minute pe joc:50654
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?:Da
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?:Stau mult online pe joc
Cat timp esti activ pe server?:10-12 ore
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?:Sunt prea vechi
Avatar utilizator
CappuIsBack
Începător
Începător
Mesaje: 99
Membru din: Lun Iul 17, 2017 1:05 am
Oraş: Galati
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: SweetLove

Mar Iul 25, 2017 1:46 pm

Numele real: George.
Nume pe joc: CappuIsBack.
vârsta: Am 17 ani.
Adresa de contact (Skype): xGeorge442
Minute pe joc: 7.2k minute.
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?: Am mai intermediat pe diverse servere, cat si pe acesta.
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?: Mi se pare o treaba in care implica multa responsabilitate cat si mult efort, si din simplul fapt, plictiseala.
Cat timp esti activ pe server?: Depinde de program, dar in jur de 2-5 ore/zi.
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?: Pai nu stiu daca ati faceo deoarece in trecut majoritatea ma cunoasteti ca am fost banat de vreo 3-4 ori si chestii de genul, dar eu am spus sa incerc, totul are un nou inceput, de asta m-am si reapucat aici. Sper sa fiu acceptat pentru simplul fapt ca vreau sa ma remarc pe server prin alte fapte decat tepe si alte treburi murdare.
Avatar utilizator
sebiionut1
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mar Iul 25, 2017 2:22 pm

Mar Iul 25, 2017 2:38 pm

Numele real:Eusebiu
Nume pe joc:EusebiuNR1
vârsta:16
Adresa de contact (Skype):eusebiu.ionut@yahoo.com
Minute pe joc:
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?:Da
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?:Pentru ca imi place sa asist la barbut, si sa ajut playerii.
Cat timp esti activ pe server?:8 - 9
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?: Pentru că nu am degând să fur sau să dau teapă, si sunt vechii pe server.
Avatar utilizator
Second Metin2LF
Începător
Începător
Mesaje: 82
Membru din: Vin Iul 08, 2016 6:03 pm

Mar Iul 25, 2017 3:47 pm

Numele real: Cristi Marius
Nume pe joc: SatanHandRS
vârsta: 17
Adresa de contact (Skype): cristi.marius112
Minute pe joc: 1030 ( dar asta este un cont nou , stiu toti ca pe Things aveam multe si joc de aproape 2 ani acest server )
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?: Da . Chiar am si filmat .
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?: Pentru ca as vrea sa ajut lumea . Sa nu mai existe certuri pe server ca s-au furat si ca nu stiu ce .
Cat timp esti activ pe server?: 7 ore pe zi .
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?: Pentru ca am experienta si vreau sa ii mai ajut pe baieti sa isi parieze site-urile . Nu fur , nu am obiceiul asta :) . O zi buna !
Avatar utilizator
Fedre
Jucător
Jucător
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Mai 06, 2017 3:36 pm

Mar Iul 25, 2017 4:43 pm

Numele real:Vlad
Nume pe joc:[REGE]Fedre
vârsta:19 ani
Adresa de contact (Skype):barbuleacu_vladut2011
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?:Da
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?:Pentru ca sunt vechi pe acest server si am foarte mult timp liber in care as putea sa ii ajut pe alti.
Cat timp esti activ pe server?:De la 5 pana la 12 ore pe zi.
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?: Cred ca ma veti accepta deoarece sunt player vechi ...sunt foarte activ si am foarte mult timp liber in care as putea intermedia barbuturi.
Avatar utilizator
alinmarin0703
Jucător
Jucător
Mesaje: 41
Membru din: Vin Mai 05, 2017 1:14 am

Mar Iul 25, 2017 5:04 pm

Numele real: Alin
Nume pe joc: Nutty
vârsta: 20
Adresa de contact (Skype): live:122e479fbb2ba8de
Minute pe joc: 42833
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?: da, de multe ori.
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?: Ca sa nu mai piarda prietenii itm cu intermediari obsedati de itm.
Cat timp esti activ pe server?: Depinde de zile.
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?: Nu am furat in viata mea nimic. Deja am multe cereri de intermediere, dar nu ii pot ajuta.
Avatar utilizator
Zeno
Începător
Începător
Mesaje: 148
Membru din: Vin Mar 03, 2017 11:43 am

Mar Iul 25, 2017 7:14 pm

ZoneHell scrie:Numele real: Cristi
Nume pe joc:ZoneHell
vârsta:18
Adresa de contact (Skype):celentano429
Minute pe joc: 306k de minute pe ZoneHell şi 150k de minute pe war=456k de minute pe LF reale
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?:Da
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?:Pentru ca uneori stau degeaba map1
Cat timp esti activ pe server?:2-4 ore spre seara şi în timpul zilei 1 ora
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?:Pentru ca sunt batran în minute şi merit o functie.
Reale zici ?
Avatar utilizator
J0INN3R
Începător
Începător
Mesaje: 53
Membru din: Lun Iul 03, 2017 6:50 pm

Mar Iul 25, 2017 7:20 pm

Rothen scrie:Numele real: Ionut
Nume pe joc: Rothen
vârsta: 17
Adresa de contact (Skype): soloomod
Minute pe joc:
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?: Da , de 2 sau 3 ori şi chiar m-am descurcat foarte bine.
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?: Deoarece sunt activ pe fiecare zi şi as vrea sa usurez munca şi celor din STAFF.
Cat timp esti activ pe server?: Aproximativ 8-9 ore pe fiecare zi.
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?: Pentru ca sunt foarte vechi pe acest server ,cunosc regulament-ul foarte bine şi sunt foarte capabil pentru aceasta functie.
NU VREAU BAN PE FORUM. ASTAZI TU CU UNU VaSpargMaaa VROIATI SA DATI TEAPA DE 4 ACC CU UN ASA ZIS ''PAYSAFE DE 75 LEI'' SI NU ATI VRUT SA FACEM CU BLUE CA INTERMEDIAR
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Mar Iul 25, 2017 7:31 pm

Au fost alesi intermediarii:
Ryuichii
[GFX]Clea
BUZZ
[REGE]Kaisen
[REGE]Mary
MrDici
LeGaLiTy
Kuareez
HoldUP
ZoneHell
Sookke


Veti primi detalii in curand.
Imagine
Imagine
Imagine
Închis