3 ANI DE LA DESCHIDERE! LA MULŢI ANI METIN2LASTFIGHT!

În această secţiune găsiţi diferite anunţuri şi update-uri legate de joc. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
JirN
Jucător
Jucător
Mesaje: 31
Membru din: Joi Mar 01, 2018 10:26 pm
Oraş: Lupeni

Dum Mar 11, 2018 7:18 pm

Dokita scrie:ce sa zic, cat m-am injurat pe jocu asta pana si in ziua de azi, am facut-o mai mult in joc decat in realitate, sa mor io
Si la mn e lafel
Avatar utilizator
Metin2 International
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 319
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:21 pm
Status: > blessed <
Caracter: Sura
Breaslă: Perfection

Dum Mar 11, 2018 7:46 pm

Mulțumesc pentru acest server minunat Kepe și Blue sunteți niste oameni cu capul pe umeri , de treabă , glumeți și foarte serioși. În acești 3 ani am avut parte de momente de neuitat, am găsit niște persoane minunate cu care m-am găsit și în real (unele dintre ele nu toate). La mulți ani Metin2LastFight , o să fiu mereu aici pentru voi , respectele mele pentru voi.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Dum Mar 11, 2018 11:34 pm

La mulţi ani !
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Lun Mar 12, 2018 1:22 am

Albert scrie:Mulțumesc pentru acest server minunat Kepe și Blue sunteți niste oameni cu capul pe umeri , de treabă , glumeți și foarte serioși. În acești 3 ani am avut parte de momente de neuitat, am găsit niște persoane minunate cu care m-am găsit și în real (unele dintre ele nu toate). La mulți ani Metin2LastFight , o să fiu mereu aici pentru voi , respectele mele pentru voi.
Taci dreq urechiosule :)))))))))) esti un prieten bun lberto sabie :)
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Mar 12, 2018 7:23 pm

NoNNeI scrie:Tin minte cand eram 20 playeri pe server si saracu Blue nu stia cum sa mai facă sa il populeze. De atunci a promis ca lf va avea longevitate si a avut dreptate. Un metin exceptional. Prin intermediul lui am cunoscut persoane minunate. PS: Sa faceti odata un pvp in v3 ca pe vremurile bune sa vada copii ce însemna un pvp :)))))) La multi ani,metin 2 lf !
Ce vremuri :)) Repede a trecut...
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
JirN
Jucător
Jucător
Mesaje: 31
Membru din: Joi Mar 01, 2018 10:26 pm
Oraş: Lupeni

Lun Mar 12, 2018 7:41 pm

[SA]MrBlue scrie:
NoNNeI scrie:Tin minte cand eram 20 playeri pe server si saracu Blue nu stia cum sa mai facă sa il populeze. De atunci a promis ca lf va avea longevitate si a avut dreptate. Un metin exceptional. Prin intermediul lui am cunoscut persoane minunate. PS: Sa faceti odata un pvp in v3 ca pe vremurile bune sa vada copii ce însemna un pvp :)))))) La multi ani,metin 2 lf !
Ce vremuri :)) Repede a trecut...
Sau cand erau 70-90 playeri in map1 si cand a venit seir pe sv erau 200 mamă
Avatar utilizator
Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 406
Membru din: Lun Aug 01, 2016 7:47 pm

Lun Mar 12, 2018 8:18 pm

Takumi scrie:Haha :))) nici eu nu stiam ca in 2015 jucam lf :))) ,, Hooo Takumi nr1,, in a 4 a poza de la sfarsit . Nici nu stiu când a trecut timpul asa de repede .
Trecând peste astea , e Bn ca faceti 1v1 random
, iau al 3lea king in 3 luni salll
De nu era permis leacu..
bişniţar
Imagine
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Mar Mar 13, 2018 2:18 pm

geKo scrie:
Takumi scrie:Haha :))) nici eu nu stiam ca in 2015 jucam lf :))) ,, Hooo Takumi nr1,, in a 4 a poza de la sfarsit . Nici nu stiu când a trecut timpul asa de repede .
Trecând peste astea , e Bn ca faceti 1v1 random
, iau al 3lea king in 3 luni salll
De nu era permis leacu..
De nu era permis la War : corpu ,aura
Ninja camuflaj și Săgeata de foc
Sura tăisu și teama , protecția și flama
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 International
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 319
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:21 pm
Status: > blessed <
Caracter: Sura
Breaslă: Perfection

Mie Mar 14, 2018 5:29 pm

Dokita scrie:
Albert scrie:Mulțumesc pentru acest server minunat Kepe și Blue sunteți niste oameni cu capul pe umeri , de treabă , glumeți și foarte serioși. În acești 3 ani am avut parte de momente de neuitat, am găsit niște persoane minunate cu care m-am găsit și în real (unele dintre ele nu toate). La mulți ani Metin2LastFight , o să fiu mereu aici pentru voi , respectele mele pentru voi.
Taci dreq urechiosule :)))))))))) esti un prieten bun lberto sabie :)
Sunt rashiid.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Andreeeaaa
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Mie Ian 10, 2018 11:39 pm
Status: Babygirl
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Joi Mar 15, 2018 6:36 pm

LMAA LF
Imagine
Avatar utilizator
KiddeSukar
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Lun Feb 26, 2018 7:22 pm

Vin Mar 16, 2018 9:57 pm

A mai trecut un an şi eu tot interdicţie am =))

La mulţi ani Metin2LastFight uite că au trecut şi 3 ani , acum 1 an pe vremea asta făceam parte şi eu din echipa jocului ..
Ştiu că mulţi acum mă vor critica ''hoţ'' ştiu că am greşit . Doar că aici vreau să urez La mulţi ani serverului şi atâta tot .
Felicitări Blue că ai reuşit incă să te ţii în top in timp ce alte servere pică ca naiba .. Să fim serioşi acum 3 ani pe vremea când ai dat prima dată ''start joc'' aveai doar 14/15 ani erai un copil :) Ai creeat o comunitate unită , o comunitate de oamenii de nota 10 .. O echipa serioasă şi unită spun asta pentru că ştiu că am fost acolo am stat între voi au fost bune rele şi tot aşa
Felicitări şi lui Darius aka Kepe că este un băiat de nota 10 care a fost lângă tine de la început :)
Ultima oară modificat Vin Mar 16, 2018 10:05 pm de către KiddeSukar, modificat de 3 ori în total.
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Vin Mar 16, 2018 9:57 pm

KiddeSukar scrie:A mai trecut un an şi eu tot interdicţie am =))
A rimat asta =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Imagine
Avatar utilizator
KiddeSukar
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Lun Feb 26, 2018 7:22 pm

Vin Mar 16, 2018 10:05 pm

[H]Athero scrie:
KiddeSukar scrie:A mai trecut un an şi eu tot interdicţie am =))
A rimat asta =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Taci băi ochii din umbră
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Sâm Mar 17, 2018 6:30 pm

KiddeSukar scrie:A mai trecut un an şi eu tot interdicţie am
mor =)) cpnm vere, joc de 3 ani pe serveru ăsta şi n-am luat odata ban şi voi luaţi pe 100 de conturi
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
JirN
Jucător
Jucător
Mesaje: 31
Membru din: Joi Mar 01, 2018 10:26 pm
Oraş: Lupeni

Dum Mar 18, 2018 11:54 am


Ce ox vechi =))))
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Mar 18, 2018 7:09 pm

La multi ani LastFight!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis