Cont spart

În cazul în care aveţi o nelămurire postaţi aici, de asemenea este locul unde puteţi găsi posibile rezolvări la problemele pe care le întâmpinaţi.
Închis
Avatar utilizator
BlackSpeedTM
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Mar 04, 2017 6:26 pm

Mie Mar 08, 2017 5:12 pm

Deci, dupa doua zile de inactivitate. M-am trezit cu contul spart. Site-uri destul de multe, in fine.
Nici nu ma astept sa le pot recupera, sunt 90% sigur ca nu se baga stafful. Dar macar, sa-l baneze pe mortu' ala, fute-m-as in gura lui.



Cel mai probabil, am keylogger in pc. Aveam si parola la depozit si degeaba. Macar sa stiu ca nu se alege cu nimic.
Verificati si voi ip-ul precedent de pe care s-a conectat pe contul meu, stiti si voi.

O zi buna !
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Mie Mar 08, 2017 5:16 pm

Dacă te-a mâncat în fund să descarci aşa zisa ''Baza de date '' care era .EXE (Fişier executabil care prezenta un Keylogger.) cel care l-a creeat ţi-a spart contul.

Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mie Mar 08, 2017 5:51 pm

D. Altele
1. Este strict interzisă tentativa de fraudă utilizând site-uri sau programe ce garanteaza accesul unei persoane la datele de logare ale victimei acesteia. Se pedepsește cu ban permanent.
Deschide un topic la reclamații playeri. Postează dovezi și precizează numele jucătorului care ți-a dat keylogger.

Topic închis!
Închis