Problema dmg la saman

În cazul în care aveţi o nelămurire postaţi aici, de asemenea este locul unde puteţi găsi posibile rezolvări la problemele pe care le întâmpinaţi.
Închis
Avatar utilizator
Lejer
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Dum Iun 11, 2017 9:07 pm

Mar Iul 11, 2017 10:31 pm

Numele Meu: Gozen
Problema este in felu urmator voi inchideti subiectele si nu bagatid e seama va luati dupa playerii care zic ca e bine dmg la saman normal pentru ca ei joaca saman si le convine inafara de war aura cu niciun caracter numai poti bate leacu si degeaba ziceti ca nu stim sa ne facem itm sa fim serios? i spui la un jucator ca buzz ca nustie sa isi faca itm? nu frate pentru ca Samanu pe leac da 7 si 9 normalele ca mental dai maxim 5k normala rar cand dai critica si degeaba o dai dupa ce ca are dmg-u asta mai are si leacu deci nu e corect din 3 skiluri un saman pe leac te bate deci toti si-au facut saman leac pentru 1-1 si va rog sa analizati problema pentru ca nu toti au dat seturi sau duele cu un saman pe leac de aia nu sunt playeri sa se planga da nu se poate sa dee mai mult ca mentalu 7 si 9k normalele e cam exagerat avand in vedere ca el are si vindecare cu cel pe Buff nu ai treaba chiar daca si el da mult si pe hit si skill ca el nu da 100 de vindecari rezolvati va rog problema
Avatar utilizator
SilentiosNuMoare
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Sâm Iul 01, 2017 4:36 pm

Mar Iul 11, 2017 10:50 pm

esti prost rau pa
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mar Iul 11, 2017 10:50 pm

Eu ca ninja bat lejer saman leac
Imagine
Avatar utilizator
Lejer
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Dum Iun 11, 2017 9:07 pm

Mar Iul 11, 2017 10:57 pm

ba coae zic de war mental si silentios tu jucator de generala sa taci
Avatar utilizator
Fnd
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 164
Membru din: Mar Ian 31, 2017 5:12 pm
Oraş: Tulcea
Status: Ok
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Mie Iul 12, 2017 12:41 am

Samanul are un dmg destul de mare cu full site si sura AM nici nu prea mai are dmg pe skill cu full site,ar fi cazul să scadeti dmg la saman.
Avatar utilizator
J0INN3R
Începător
Începător
Mesaje: 53
Membru din: Lun Iul 03, 2017 6:50 pm

Mie Iul 12, 2017 1:34 am

ai dreptate...samanu leac fara site da cat da un mental cu site dar fara otravita...
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Mie Iul 12, 2017 3:11 am

Sa mă înveți și pe mine sa dau "Samanu pe leac da 7 si 9 normalele " ca joc șaman de ceva timp și normala fără site uri este intre 3, 4, 4.5k depinde de player. Te aștept mâine pe server sa îmi arăți unde dai tu normala aia în mine.
Avatar utilizator
Lejer
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Dum Iun 11, 2017 9:07 pm

Mie Iul 12, 2017 9:57 am

Reme nu sunt singurul care o spune are dmg foarte mare nu 3 sau 4k cum ziceti voi normal ca va convine ca jucati saman si are dmg mare si i si normal sa va convina da deja o sa fie un server pvp numa cu samani si o sa iti zic 2 samani cu care sa dai duel si bate-i tu cu sura sau mental si sa vezi dmg pe ei asa ca numai vorbiti aiurea
Avatar utilizator
Jerohaand
Începător
Începător
Mesaje: 103
Membru din: Lun Iun 26, 2017 11:24 pm

Mie Iul 12, 2017 1:34 pm

Nu știu pentru ce vă mai chinuiți atăt.
Dgm-ul la șaman rămăne la fel.
Așa a fost decis, așa rămăne.
Avatar utilizator
Lejer
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Dum Iun 11, 2017 9:07 pm

Mie Iul 12, 2017 2:53 pm

Ba sa nu ramana la fel da-o naibii de treaba nici daca ar face gura tot serveru nu bagati in seama ce oameni ma
Avatar utilizator
Metin2 Level
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 759
Membru din: Dum Mar 05, 2017 1:48 am

Mie Iul 12, 2017 4:05 pm

Samanul are un dmg destul de mare :)
Avatar utilizator
BUZZZZ
Începător
Începător
Mesaje: 62
Membru din: Lun Iun 26, 2017 12:04 pm

Mie Iul 12, 2017 4:23 pm

Scadeti in pl.a mea dmg la saman ca am king full site aparare amuleta tot ma abte doi samani de nu stiu cei cu mine laso in colo de treaba ca are un dmg . e si video cu dmg la saman da 15k critica in unu cu full site aaprare saman . sau bagati apa magie in pl.a mea rezolvati odata dmg asta mare. samanu buf nua re dmg deloc si asta leac are dmg mai mare ca mentalu
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mie Iul 12, 2017 9:01 pm

Degeaba e 4k normala la şaman dacă nu ştiţi să jucaţi pe el e egal cu 0. Degeaba şi-au făcut mulţi şaman dacă nu ştiu juca pe el.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Jerohaand
Începător
Începător
Mesaje: 103
Membru din: Lun Iun 26, 2017 11:24 pm

Mie Iul 12, 2017 10:47 pm

BUZZZZ scrie:Scadeti in pl.a mea dmg la saman ca am king full site aparare amuleta tot ma abte doi samani de nu stiu cei cu mine laso in colo de treaba ca are un dmg . e si video cu dmg la saman da 15k critica in unu cu full site aaprare saman . sau bagati apa magie in pl.a mea rezolvati odata dmg asta mare. samanu buf nua re dmg deloc si asta leac are dmg mai mare ca mentalu
BUZZZ.
Mulți faceți cerere pentru scăderea dgm-ului la șaman.
Dgm-ul va rămăne la fel, nu v-a schimba nimic la el.
A decis deja, așa va rămăne dgm-ul.
Avatar utilizator
alinmarin0703
Jucător
Jucător
Mesaje: 41
Membru din: Vin Mai 05, 2017 1:14 am

Joi Iul 13, 2017 1:27 pm

Nume joc: Nutty

CONTRA

cum sa dai 5k ca mental maxim? 5k cu ce?
Pune tu freza rubin+ acc+ o otravita cu pc decenta+ smarald pe tine, sa vezi cum dai 7k+, in violet dai peste 9k.
Normal ca da dmg mare in tine, dar hai sa iti dau eu o idee: foloseste scut titan, renunta la rubin, foloseste violet, pune o freza smarald, si sa vezi ce dmg va avea samanu leac in tine.
Cand samanu leac este ciuruit de hituri de un saman buff sau un sura arme, si nu are ce sa ii faca, nu mai spune nimeni, nimic? Ce face un saman leac cu evantaiu cand se foloseste bug-ul de la hit pe el?:))
Eu nu joc saman leac decat la duel, la gramada mi se pare inutil daca sti sa iti faci itm si sa joci.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Iul 14, 2017 3:46 am

Damage-ul ramane asa cum e .

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis