Cerere UNBAN

În cazul în care aveţi o nelămurire postaţi aici, de asemenea este locul unde puteţi găsi posibile rezolvări la problemele pe care le întâmpinaţi.
Închis
Avatar utilizator
Bogdannn
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Mie Noi 11, 2015 6:31 pm

Joi Feb 04, 2016 10:15 pm

In acest topic vreau sa raspunda doar MrBlue. Nu inteleg de ce am luat ban ip pe contu : " Ceas " Stiu ca am dat pe striga un item care era facut u "item-creator" Dar cand ai vazut print-ul de la acel player nu ai vazut ca am scris clar " BY TIGARE JAND " ? Nu? Sau cand a dat el primul pe striga nu a vazut? A da nu ati vazut atunci eu doar am copiat itemul ca am vrut sa ma laud in fata lui sa vada ca e usor sa dai " alt + click stanga pe item " .
Stiu ca am facut o prostie dar nu meritam ban . De ce tocmai eu? Cand am scris ca el a facut? Iti spuneam un program in care vedeai tot ce am instalat in pc. Si atunci daca gasesti un hack atunci ban-ul este meritat. Astept raspunsul . !
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Feb 05, 2016 12:45 am

Tot nu intelegi ca ai luat ban pentru acel item aratat pe striga,doar ca sa creada ceilalti jucatori ca sunt "moduri" pe server?
Salut
La urmatorul topic de genu' ai ban pe forum.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis