Cerere unban.

În cazul în care aveţi o nelămurire postaţi aici, de asemenea este locul unde puteţi găsi posibile rezolvări la problemele pe care le întâmpinaţi.
Închis
Avatar utilizator
AlinA
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Feb 06, 2016 11:42 am

Dum Feb 07, 2016 10:09 pm

Nu am model deci postez cum vreau :lol:

Era 1998 toamna... frunzele cadeau lin peste banca pustie (glumeam) :evil: . Cum stie prea bine domnul Blue, am primit ban pentru ''sfidare staff'' ... daca intreb un gm ce bns sa bag pe itm ninja insemna ca il ''testez'' ? , smeker asa :mrgreen: .
Banuiesc si eu ca nu o sa primesc unban ( care este dat aiurea ) , dar macar imi vreau numele Emlly inapoi si itm :) si o coroana de floricele si o cruce :idea: nu vreau sa raspunda la cererea asta un gm nou care nu are habar ce am facut eu =)) doresc sa raspunda Blue sau de ce nu si Kepe.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Lun Feb 08, 2016 9:39 am

Emlly, eşti foarte veche pe server :lol: Eu am jucat când jucai şi tu, şi ştiu că ai luat ban pentru că aveai ură pe Puffa.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
AlinA
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Feb 06, 2016 11:42 am

Lun Feb 08, 2016 9:51 am

Jawwad scrie:Emlly, eşti foarte veche pe server :lol: Eu am jucat când jucai şi tu, şi ştiu că ai luat ban pentru că aveai ură pe Puffa.
Nu am luat pentru ca aveam ''urat pe Poffa'' , am luat pentru sfidare staff :)) cum a primit si Ceas pe motive necunoscute. Nu vreau sa fac iar ''circ'' pe aici :) am cerut civilizat si frumos numele si itm la loc :) acuma am o intentie buna :lol: sa joc.
Avatar utilizator
apusel9
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Dum Feb 07, 2016 11:20 pm

Lun Feb 08, 2016 9:58 am

Ceas a luat ban pt ca avea itemcreator
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Lun Feb 08, 2016 10:06 am

AlinA scrie:
Jawwad scrie:Emlly, eşti foarte veche pe server :lol: Eu am jucat când jucai şi tu, şi ştiu că ai luat ban pentru că aveai ură pe Puffa.
Nu am luat pentru ca aveam ''urat pe Poffa'' , am luat pentru sfidare staff :)) cum a primit si Ceas pe motive necunoscute. Nu vreau sa fac iar ''circ'' pe aici :) am cerut civilizat si frumos numele si itm la loc :) acuma am o intentie buna :lol: sa joc.
Am cerut şi eu, dar degeaba, cred că așa va fii şi la tine.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
PvM Easy Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 601
Membru din: Mie Noi 11, 2015 10:31 pm
Oraş: Bucureşti
Status: El Pizdoso
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: TheAbyss

Lun Feb 08, 2016 1:02 pm

apusel9 scrie:Ceas a luat ban pt ca avea itemcreator
Ceas nu a avut niciun item creator , cineva si-a aratat un item modat pe striga (cu item creator , bineinteles) , iar Ceas l-a aratat si el cu alt si click . Mai nou , dintr-o greseala minora poti lua ban . :))
Avatar utilizator
MT2 Easy
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 294
Membru din: Mar Noi 10, 2015 5:29 pm

Lun Feb 08, 2016 5:27 pm

Jared scrie:
apusel9 scrie:Ceas a luat ban pt ca avea itemcreator
Ceas nu a avut niciun item creator , cineva si-a aratat un item modat pe striga (cu item creator , bineinteles) , iar Ceas l-a aratat si el cu alt si click . Mai nou , dintr-o greseala minora poti lua ban . :))

Jared mergem pe premiza ce face omu face si maimuta?Sau daca iti zice cineva sa te arunci in cap tu o faci?Sunteti direct raspunzatori pentru faptele facute de dvs.In consecinta puteti lua ban/mute in functie de gravitatea situatiei create de dvs.Ceas a facut-o pe propria raspundere mai ales ca a facut si parte din staff candva odata.

Va multumim mult pentru timpul acordat!!
Închis