Eroare la patcher Repostare

În cazul în care aveţi o nelămurire postaţi aici, de asemenea este locul unde puteţi găsi posibile rezolvări la problemele pe care le întâmpinaţi.
Închis
Avatar utilizator
angelo2
Jucător
Jucător
Mesaje: 15
Membru din: Mie Mar 30, 2016 12:27 pm

Joi Mar 31, 2016 8:44 am

Salut, am vrut sa incerc serverul si imi tot da o eroare: http://postimg.org/image/nn6u13z5f/
Am dezactivat anti virusul ,am dezactivat firewall-ul ,am reinstalat metinul si tot da eroarea...
Nu pot deschide metinul doar cu starter dar imi sterge clientul starterul de fiecare data si nu imi convine sa fac altul mereu.
O rezolvare ceva?.
Aceas problema ,am metinul de ceva vreme in pc si n-am reusit sa ii fac nimic. Am incercat tot ce ati spus in topicul anterior.
Stau in germania ,internet de la telekom. Poate asta ajuta.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Mar 31, 2016 9:06 am

Ai un antivirus in PC.
Intra in toate programele si dezinstaleaza antivirusu
daca nu te descurci,imi arati un print
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
angelo2
Jucător
Jucător
Mesaje: 15
Membru din: Mie Mar 30, 2016 12:27 pm

Joi Mar 31, 2016 9:08 am

Am rezolvat singur.
Problema a fost setarile la internet explorer.
L-am setat eu sa blocheze toate cookie-urile ,active x si mai multe pentru ca il foloseam oricum doar pentru tv pe internet si era mai sigur asa.
Nu stiam ca unele patchere sunt dependente de internet explorer.
Se poate da T.C!
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Mar 31, 2016 9:17 am

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis