BlackGun Problema

În cazul în care aveţi o nelămurire postaţi aici, de asemenea este locul unde puteţi găsi posibile rezolvări la problemele pe care le întâmpinaţi.
Închis
Avatar utilizator
BlackGun
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mar Iun 14, 2016 11:31 pm

Mar Iun 14, 2016 11:38 pm

Sall am si eu o problema

am avut in inventar un costum site "sihastru rosu" pana sa se bage inv 3/4 si efecte de atunci nu mi-a mai mers mt dar am rezolvat si asta dar nu mai am site-ul.... daca ma puteti ajuta Eu pe mt ma numesc BlackGun

pss(costumul il aveam de la un prieten) sper sa se rezolve si cu mn...
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mie Iun 15, 2016 12:06 am

Nu are cum să-ţi dispară itemele site de pe cont, poate i-ai dat contul cuiva.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
BlackGun
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mar Iun 14, 2016 11:31 pm

Mie Iun 15, 2016 12:15 am

eu am avut si un costum de box si nu-l puteam arunca pe jos si lam pus unde in inventar jos langa site dupa sa opriti sv ca sa baga inv 3/4 si efectele si de atunci au disparut amandoua......
Avatar utilizator
BlackGun
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mar Iun 14, 2016 11:31 pm

Mie Iun 15, 2016 12:50 am

Şi contu meu nu il are nimeni nici fratele meu.... Care tot ma zapaceste sa il dau :!: :cry:
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mie Iun 15, 2016 1:58 am

Jawwad, a fost o problemă aseară dacă n-a fost on şi a băgat costumul în invt 3 şi 4 i-a dispărut, că a scos blue inventarul 3 şi 4.
Contactează-l pe blue pe skype cstrike.pgr şi discută cu el. Până atunci tc, dacă mai ai vreo problemă deschide un nou topic.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis