Problemă :( ROG UN MEMBRU STAFF SĂ SE UITE!

În cazul în care aveţi o nelămurire postaţi aici, de asemenea este locul unde puteţi găsi posibile rezolvări la problemele pe care le întâmpinaţi.
Închis
Avatar utilizator
ZulemaYUS
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Ian 07, 2017 8:35 pm

Sâm Ian 07, 2017 8:49 pm

Nume joc : ZeuKawsky
Problema mea : Aseară (6.01.2017) , mi-am băgat iteme în depozit cum obişnuiesc ca de obicei , cu parola de la depozit schimbată (Special dacă cineva îmi sparge contul) şi acum la ora actuală când am vrut să-mi i-au itemele din depozit mi-am dat seama că lipseşte Sihastrul Roşu [M] , doar acest item lipsea doar că nimeni nu ştia contul , nu jucam cu nimeni pe cont , ce pot face în legătură cu problema aceasta ??
- P.S: Am contacta-o pe [H]Nicoleta şi nici nu mi-a răspuns la PM !!
Câteva dovezi că am avut Sihastru Roşu [M] :
Dovada numărul 1 : https://postimg.org/image/85jaa48od/
Dovada numărul 2 : https://postimg.org/image/nlv0rb5sp/

Mă puteţi ajuta ?
Avatar utilizator
Joseph
Jucător
Jucător
Mesaje: 27
Membru din: Joi Ian 05, 2017 2:58 pm

Dum Ian 08, 2017 11:58 am

Salut,tin sa mentionez ca daca erai constient de toate regulile serverului,stiai ca echipa jocului nu raspunde de itemele pierdute,decat daca este adus in discutie armura Rege ( King ).
2. Echipa nu răspunde de itemele pierdute sau furate decât în cazul în care este implicat o armură rege (King).
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Dum Ian 08, 2017 1:05 pm

Joseph scrie:Salut,tin sa mentionez ca daca erai constient de toate regulile serverului,stiai ca echipa jocului nu raspunde de itemele pierdute,decat daca este adus in discutie armura Rege ( King ).
2. Echipa nu răspunde de itemele pierdute sau furate decât în cazul în care este implicat o armură rege (King).
Imi pare rau, topic closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis