Ajutor

În cazul în care aveţi o nelămurire postaţi aici, de asemenea este locul unde puteţi găsi posibile rezolvări la problemele pe care le întâmpinaţi.
Închis
Avatar utilizator
Alecx9
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Lun Ian 23, 2017 6:57 pm

Lun Ian 23, 2017 7:30 pm

Salutare tuturor, am si eu o problema cu clientul, cand il deschid de fiecare daca imi apare ca-mi detecteaza un hack, am inchis absolut fiecare program, am sters din pack locale_ro eix şi epk, root eix şi epk, uiscript eix şi epk. am dezactivat antivirusul, am descarcat clientul de 5 ori pana acum si tot aceeasi problema, am sters instoricul din browser, cand imi detecteaza ca avut hack in GameGuard-WF_Log imi apare asta Am Detectat: autoit v3.
Daca cineva ma pot ajuta rog sa-mi lase mesaj aici sau pe skype la id-ul : xbullet10.
Multumesc !
Avatar utilizator
Metin2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 688
Membru din: Vin Oct 14, 2016 11:53 am

Mar Ian 24, 2017 12:56 am

Opreste chrome.exe din taskmanager.
Avatar utilizator
Urbanity
Jucător
Jucător
Mesaje: 13
Membru din: Mar Ian 24, 2017 10:13 am

Mar Ian 24, 2017 10:21 am

[SGM]Edy scrie:Opreste chrome.exe din taskmanager.
Idem
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Mie Ian 25, 2017 2:43 pm

Cauta acel program sau fisier in PC apoi sterge-l si incearca iar.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Joi Ian 26, 2017 12:36 pm

[SA]Kepe scrie:Cauta acel program sau fisier in PC apoi sterge-l si incearca iar.
Consider ca ai rezolvat problema.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis