Jawwad

În cazul în care aveţi o nelămurire postaţi aici, de asemenea este locul unde puteţi găsi posibile rezolvări la problemele pe care le întâmpinaţi.
Închis
Avatar utilizator
StefanX
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Mar Mar 14, 2017 7:18 pm

Sâm Apr 15, 2017 5:28 pm

Jawwad a făcut o cerere de BM în 13 Apr. și a fost respinsa,a revenit în 15 Apr. și a fost acceptat.Au trecut doar 2 zile,dar în regulament scrie :


Informaţie:
Dacă aţi făcut o cerere de Board Moderator şi aceasta a fost respinsă, trebuie să aşteptaţi 7 zile pentru a face o altă cerere

Ce argument vă găsiți și aici?
Se poate numi acest lucru favorizare,sau sa il numim pile?
Parcă va văd că veniți cu același lucru ca la Alexa,cu regulament respectat la sânge și toate celelalte.

EDIT: În cerere a spus că cunoaște platformele phpbb3,ipb,mybb,xonforo.Platforma care o deținem noi este "We_clearblue" , ceea ce el nu a menționat că cunoaște.

Daca veniți cu că nici noi nu respectăm regulamentul la sânge , etc. sincer,eu il respect,dar dacă voi nu o faceți nu-i problema mea
Ultima oară modificat Sâm Apr 15, 2017 8:33 pm de către StefanX, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
SShimozu
Jucător
Jucător
Mesaje: 38
Membru din: Vin Feb 03, 2017 9:36 pm

Sâm Apr 15, 2017 7:05 pm

Nu înţeleg care e problema ta atât timp cât Jawwad o să şi facă datoria. Ţi-e ciudă cumva ? :D
Avatar utilizator
PaipherArt
Începător
Începător
Mesaje: 69
Membru din: Mie Apr 12, 2017 8:53 am

Sâm Apr 15, 2017 7:18 pm

Ai avut o cerere mult mai buna decat Jawwad ,dar csf .Mai bine nu zic mai multe ca is certata pentru acuzatii nefondate chiar daca tu meriti mai mult sa fii moderator decat ala :lol:
Avatar utilizator
StefanX
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Mar Mar 14, 2017 7:18 pm

Sâm Apr 15, 2017 8:14 pm

:P
PaipherArt scrie:Ai avut o cerere mult mai buna decat Jawwad ,dar csf .Mai bine nu zic mai multe ca is certata pentru acuzatii nefondate chiar daca tu meriti mai mult sa fii moderator decat ala :lol:
Ce sa mai zic..
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Sâm Apr 15, 2017 9:00 pm

we_clearblue nu este o platforma, ci tema forumului. Acest forum ruleaza pe platforma phpBB3. Decizia de a-l accepta pe Jawwad in echipa a fost reevaluata dupa ce ne-a aratat ca este mai mult decat capabil de a indeplini functiile ce le implica pozitia de Board Moderator. Motivul pentru care acesta a fost respins in prima instanta este faptul ca a facut parte din echipa de prea multe ori inainte. Deoarece ne-a ajutat pe partea tehnica a forumului foarte mult si are foarte multa experienta in domeniu chiar la noi pe forum, am decis sa ii oferim inca o sansa. Motivul pentru care a fost pus sa faca o cerere este ca totul sa decurga prin normele impuse de catre sistem. Daca am fi vrut sa ascundem faptul ca a devenit BM, nu am fi fost atat de evidenti.
In plus, nu inteleg ce intelegeti voi prin favorizare. Unui BM nu i se ofera absolut niciun avantaj pentru munca sa. Acesta trebuie sa stie regulamentul la perfectie (pe care Jawwad l-a creat) si sa il aplice la sange, fara a i se oferi vreo satisfactie pe joc. Pozitia de membru al echipei nu este un avantaj, ci o responsabilitate.
Daca credeti ca echipa a luat o decizie gresita, puteti deschide un topic la sectiunea "Reclamatii Echipa" si responsabilul pentru acea decizie va va raspunde. Totusi, nu cred ca are rost sa ne plangem cand cineva intra in echipa forumului.
Imagine
Imagine
Imagine
Închis