Surprinde-ti partenerul / partenera cu cea mai originala declaratie de dragoste!

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Vin Feb 10, 2017 12:59 pm

Imagine
Se apropie Valentine's Day si sunt sigur ca exista foarte multe cupluri care abia asteapta aceasta zi. Echipa Metin2LastFight s-a gandit sa va creeze oportunitatea perfecta sa-i spuneti partenerului / partenerei ceea ce simtiti pentru el / ea. Mai mult de atat, cea mai sincera si originala declaratie va fi premiata. In ce consta mai exact acest eveniment? Sa va explic, pentru inceput va trebui sa postati in acest topic declaratia dvs. de dragoste pentru el sau ea. Textul va trebui sa fie unul cat mai original, fara sa fie copiat (vom verifica). Dupa finalizarea postarilor in acest topic, in data de 14.02.2017 incepand cu ora 20:00 veti fi contactati de catre noi cu scopul de a sustine declaratia vocal, pe Skype. Vom face o conferinta speciala in care vom adauga fiecare participant si partenerul / partenera acestuia. Vom puncta atat originalitatea textului cat si modul in care faceti declaratia vocal. Vom lua in calcul si emotiile, curajul, timiditatea, sinceritatea...s.a.m.d.
Declaratiile dvs. le puteti inscrie pana in data de 14.02.2017 la ora 19:00 dupa urmatorul model:

Cod: Selectaţi tot

Numele tau din joc + ID SKYPE:
Numele partenerei / partenerului + ID SKYPE:
Declaratia de dragoste pentru el / ea:
Daca partenerul / partenera nu va fi ONLINE incepand cu ora 20:00, vom incerca sa o / il contactam la sfarsitul jurizarii celorlalte declaratii. In cazul in care nici atunci nu este ONLINE, va fi descalificat / descalificata.
Premiul va fi unul pe masura, cea mai originala si cea mai bine expusa declaratie de dragoste va fi premiata cu 200 MD-uri.


Toate cele bune,
Echipa Metin2LastFight.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
razvanrazvan12
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Dum Dec 18, 2016 11:29 am

Sâm Feb 11, 2017 8:04 pm

Numele tau din joc + ID SKYPE: Danger09 ,razvan.r4zvy45
Numele partenerei / partenerului + ID SKYPE: Cosmina , cosmy.sufletelrebel
Declaratia de dragoste pentru el / ea:Iubita mea, vreau sa spun ca esti cea mai speciala persoana din viata mea. Vreau sa stii ca mereu cand sunt obosit ma gandesc la tine. Tu mi-ai redus fericirea in suflet, tu esti tot ce mi-am putut dori. Chestiile astea le spun din suflet, le spun pentru ca tin la tine si totul dispare intr-o clipa, pentru ca te respect si pentru ca te ador. Pentru ca m-ai scos din noroiul intunecat in care eram ingropat pana peste gat, pentru ca esti foarte speciala. Vreau sa-ti simt mereu buzelea acelea dulci si moi. Ai defectele tale dar le accept cu cel mai mare drag. Ai nebuniile tale dar intru si eu in ele, nu te las singura. Iar in momentele in care plangi o sa plang si, eu in momentele in care razi o sa rad si eu. Cand iti va fi greu sau bine o sa fiu langa tine intotdeauna. Asa ca pisica TE IUBESC, TE RESPECT, TE PUP. Orice zi din viata mea e mai frumoasa de cand ai intrat tu in ea. Te Iubesc pisica mea!!!
Si mai am o dorinta: Daca exista reincarnare, vreau sa fi iubita mea si in vietile urmatoare!!!
Imagine
Imagine (click dreapta "open image in new tab" pentru a vizualiza pozele)
Avatar utilizator
GeoJrr
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Dum Dec 25, 2016 10:51 pm

Dum Feb 12, 2017 5:40 am

o prostie acest event . AJUNGE METIN2 mai ceva ca viata real . trezirea ba fratilor ... e un joc virtual .
Avatar utilizator
vladut
Începător
Începător
Mesaje: 104
Membru din: Lun Ian 23, 2017 4:51 pm

Dum Feb 12, 2017 9:58 am

Ceva care nu isi are rostul pe metin2lf parerea mea. am observat ca acum toti au relatii pe metin? virtuale serios? Dar chiar toti au. nu inteleg..
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Dum Feb 12, 2017 11:07 am

geo are foate mare dreptate , o prostie , va iubiti cam mult ..
Imagine
Imagine
Imagine
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Dum Feb 12, 2017 11:29 am

GeoJrr scrie:o prostie acest event . AJUNGE METIN2 mai ceva ca viata real . trezirea ba fratilor ... e un joc virtual .
madalin123 scrie: geo are foate mare dreptate , o prostie , va iubiti cam mult ..
vladut scrie:Ceva care nu isi are rostul pe metin2lf parerea mea. am observat ca acum toti au relatii pe metin? virtuale serios? Dar chiar toti au. nu inteleg..


Am sa fiu cat se poate de simplu astfel incat poate veti intelege si voi sensul si rolul acestui eveniment. In primul rand, nu a spus nimeni ca ambii parteneri trebuie sa joace metin. In cazul in care aveti un iubit / iubita in realitate dar voi jucati metin puteti sa-i faci o declaratie de dragoste aici, in topic. Declaratie pe care noi o vom analiza si puncta. Apoi o adaugati in confa cu noi, pe Skype si ii spuneti acele cuvinte. Nu cred ca am zis undeva ca amandoi trebuie sa joace metin. Era cat se poate de evident din moment ce premiul este doar unul singur, 200 MD. Nu premiem cuplul , premiem persoana. Era clar ca nu ne asteptam sa fie amandoi de pe metin. Sper ca macar de data asta sa fiu inteles.

Avertisment toti 3 pentru deranjarea evenimentului "Surprinde-ti partenerul / partenera cu cea mai originala declaratie de dragoste!". Alte nelamuriri cu privire la acest event astept in privat.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
barcelona04
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 211
Membru din: Joi Sep 29, 2016 9:04 am

Dum Feb 12, 2017 5:35 pm

''Vreau sa iti simt mereu buzele alea dulci si moi''
Ia-ma doamne, si stinge-mi neamu :o
Avatar utilizator
Faywder
Începător
Începător
Mesaje: 122
Membru din: Joi Ian 12, 2017 11:46 pm

Dum Feb 12, 2017 5:42 pm

barcelona04 scrie:''Vreau sa iti simt mereu buzele alea dulci si moi''
Ia-ma doamne, si stinge-mi neamu :o
Maxim :)))
Avatar utilizator
jawwadx
Începător
Începător
Mesaje: 89
Membru din: Dum Ian 15, 2017 3:15 pm

Mar Feb 14, 2017 10:02 am

Era mai ok dacă făceați ca în ediția trecută. Să se facă un video e mai ok decât o declarație de dragoste în care obsedații își descriu fanteziile sexuale cu şamanca lor.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mar Feb 14, 2017 10:05 am

S.au inscris toti poponarii

#**** HAMATO
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Mar Feb 14, 2017 2:12 pm

vladut scrie:Ceva care nu isi are rostul pe metin2lf parerea mea. am observat ca acum toti au relatii pe metin? virtuale serios? Dar chiar toti au. nu inteleg..
Tu ai uitat acu 3 luni când stateai in map1 de pe alt cont cu o samanca si te sarutai singur? Prima a fost pe nume "Salina" dp care ti-ai facut alta samanca cu alt nume pt ca toti strigau in batjocura "Slanina" când te vedeau.
Si fix tu comentezi
Avatar utilizator
zTN
Începător
Începător
Mesaje: 123
Membru din: Vin Dec 16, 2016 9:18 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Mie Feb 15, 2017 2:26 am

Numele tau din joc + ID SKYPE: zTNOfficial .. smech3r.d3.smech3r
Numele partenerei / partenerului + ID SKYPE: BUZZ .. t@ran.op@rit
Declaratia de dragoste pentru el / ea: Sa stii.. sentimentele mele.. fata de tine.. sunt mult mai puternice... din acest moment... las asta aici.. si mai mult nu am de zis..
Imaginefree photo upload
Avatar utilizator
Heathenss
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Sâm Dec 26, 2015 10:53 am

Mie Feb 15, 2017 3:16 pm

Chiar asa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Închis