Concurs Miss & Mister Editia #7

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Avatar utilizator
andreibt98
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mie Noi 23, 2016 3:58 pm

Joi Noi 24, 2016 3:37 pm

Nume si prenume : Butnariu Andrei

Numele meu din joc : NeaGogu

Fotografii personale :

Descriere personala : Salutare ! Ma numesc Butnariu Andrei , am 18 ani , sunt din Botosani si vreau sa reprezint serverul cu titlul de Mister Metin2 Last Fight . 8-)
In primul rand , sunt o persoana foarte activa si zambareata . :) Ma pasioneaza sportul si limba engleza . Sunt clasa a 11-a la liceul sanitar ''Grigore Antipa'' . In anul 2014 , fiind in clasa a 9-a , am participat si am reusit sa obtin titul de Mister Boboc 2014 al liceului Teoretic Grigore Antipa , dar nu m-ar deranja daca as reusi sa castig acest titlu si pe aceasta comunitate . :D Consider ca sunt o persoana calma , cu bun simt , iar prietenii mei ( in joc , cat si in realitate ) pot confirma acest lucru . Reusesc de multe ori sa destind atmosfera in situatiile tensionate , aducand pe buzele tuturor un zambet . Ce-i drept , imi place sa fiu in centrul atentiei , ceea ce este si firesc adolescentului pana la urma . Ma ghidez in viata dupa urmatorul motto : ''Fa astfel incat fericirea sa devina singurul tau viciu. '' . Am practicat 4 ani Taekwondo de performanta , iar acum sunt intermediar in ceea ce priveste fitnessul . Am mare grija de aspectul meu exterior , pentru ca acesta reprezinta coperta noastra , dar nu-l uit nici pe cel interior . Imi place sa ies la sedinte foto , ceea ce se observa si in cateva poze si ...spun eu , este caracteristic si unui adevarat Mister .
Sper ca v-am placut si astept votul vostru ! ;) Mult succes tuturor ! 8-)
Avatar utilizator
Biianca
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mie Noi 23, 2016 7:03 pm

Joi Noi 24, 2016 8:23 pm

Nume si prenume: Bianca
Numele tau din joc: Heiya
Fotografii personale (linkuri): http://i.imgur.com/cQK9xFp.jpg http://i.imgur.com/MfguEcO.jpg [SA]Kepe ---> EDIT la cererea participantei. http://i.imgur.com/ekGBrlk.jpg .
Descriere personala: Bună , numele meu este Bianca precum am menţionat şi mai sus , am 17 ani şi sunt din Timişoara , de fire sunt amiabilă , sociabilă , imperturbabilă , notabilă , cu un simţ al umorului dezvoltat şi hm ... restul rămâne de văzut. :>
SUCCES TUTUROR PARTICIPANŢILOR ! :*
Avatar utilizator
ZoneHell
Jucător
Jucător
Mesaje: 16
Membru din: Joi Ian 14, 2016 6:52 pm

Vin Noi 25, 2016 4:02 pm

Nume si prenume: Cristi
Numele tau din joc: ZoneHell
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personala: Salut! Ma numesc Cristi,am 18 ani,sunt din Resita sunt in clasa a 12 a si sunt o persoana deschisa,amuzanta,prietenoasa.In timpul liber joc acest joc mirobolant numit Metin2. Urez multa bafta participantilor :!:
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Vin Noi 25, 2016 11:18 pm

Nume si prenume: Dragomanu Cristina
Numele tau din joc: Arisa
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personala: Nu voi scrie aici că trăiesc într-un univers al meu sau într-o lume paralelă, pentru că aș minți. Eu doar trăiesc undeva pe pământ, iar tu vezi ce scriu, citind.
Heii, numele meu este Cristina, am 16 ani și sunt elevă în clasa a 10-a la liceul teoretic Joseph Haltrich din Sighişoara.
Traiectoria mea nu este definită,astfel mă strofoc să ajung acolo unde chiar nu pot, dar pe parcurs realizez că nu pot obţine orice şi în final mă mulţumesc doar cu faptul că am încercat.Nu vreau să pierd nimic, dar de multe ori pierd tot.
Atitudinea mea poate fi ușor interpretată cu nepăsarea, dar de fapt îmi pasă de cei din jur, dar în același timp îmi pasă de mine încât să știu când este cazul să mă retrag și să nu îmi mai consum energia.
Nu-mi place niciodată soluţia de mijloc,tind mereu spre o extremă sau alta ,datorită dualitaţii personalitaţii mele. Sunt puţini cei care ajung să mă cunoască întru totul. Poate şi pentru că pe mulţi îi ţin departe doar prin felul meu de a fi. Ma ghidez după motto-ul "Toul sau nimic" tocmai pentru că nu-mi place calea de mijloc...Îmi place să am multe persoane în jurul meu, deoarece mă simt bine când socializez.
Nu mă consider un exemplu, nu sunt femeie perfectă, însă am învățat că pentru a fi în armonie cu alții, trebuie să ai o relație frumoasă cu tine însuți. Să știi să te ierți, să te accepți, să înveți şi să uiți!
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Sâm Noi 26, 2016 12:48 am

Inscrierile au luat sfarsit!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis