Concurs Miss & Mister ediţia #12

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Avatar utilizator
Ribery
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Mar Aug 29, 2017 11:06 am

Mie Sep 06, 2017 6:20 pm

Nume şi prenume : Zota Madalin-Ionut
Numele tău din joc : 112Ribery
Fotografii personale (linkuri) : , .
Fb-ul meu : https://www.facebook.com/zotka.madalyn , mi-e lene sa fac poza d aia , sa nu ziceti ca-s fake sau cv
Descriere personală :
Inaltime : 1,92
Greutate : 103kg
Salut , eu sunt Madalin , am 19 ani (fac 20 acum pe 16sept , yey) si sunt din Galati , sunt la facultate si anume Universitatea Maritima Constanta si am multe restante . In general sunt un tip calm dar am un caracter ''vulcanic'' daca se poate asa , imi place sa rad , sa glumesc , caterinca etc , poti vorbi multe cu mine deoarece sunt foarte deschis in general , prietenos oarecum , cred , urasc persoanele care vorbesc mult si prost , laudaroase , ''smecherii'' (mai ales dp net).....SUNT CEL MAI MARE LENESSSSSSSSSS .... iubesc sa stau in pat si sa dorm , dar mai fac si sport....rareori dar mai fac :))) , am fost sportiv de mic (am facut karate , kaiac canoe si putin fotbal , a fost misto) , mmmm.....ce sa mai zic.....Aaaaa , da .. nu mai consum alcool de pe data de 16.08.2017 , am avut niste experiente mai nasoale...daca se poate spune asa :)))) Inf , cam asta sunt eu , stiu am furat curent dar nu stiam ce sa scriu si mna , decat nimic... :))) Glm , ne vedem pe joc my friends , pup
Avatar utilizator
JackWosick
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iul 31, 2017 2:53 pm
Oraş: Cluj
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: 1SkillDown

Joi Sep 07, 2017 3:07 pm

Nume şi prenume: Sighiartau Raul
Numele tău din joc: JackWosick







Descriere personală: Salut ! Sunt din Cluj , recent am facut frumoasa varsta de 19 ani . Sunt o fire sensibila , ambitioasa , imi doresc sa devin cineva in viata , muncesc pentru lucrul acesta . Modeling-ul pentru mine este o munca pe care o practic si imi doresc sa ajung cat mai sus posibil. Imi iubesc familia si aproapele , imi place sa fac sport , fotbalul face parte din viata mea .
Ultima oară modificat Mie Sep 13, 2017 11:41 pm de către JackWosick, modificat de 3 ori în total.
Avatar utilizator
Hard PvM Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 333
Membru din: Mie Iul 19, 2017 10:35 am

Sâm Sep 09, 2017 12:58 pm

nume şi prenume : Alexia
numele tău din joc : Seyren
fotografii personale (linkuri) : / poză cu afiş.
descriere personală : bunăăă, eu-s Alexia, am 15 ani şi sunt din Bucureşti. Sunt o persoană prietenoasă, şi-mi place să fac oamenii să râdă. Îl iubesc pe regele Salam. :x
Ultima oară modificat Sâm Sep 16, 2017 3:19 pm de către Hard PvM Metin2, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Henkes
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Vin Sep 09, 2016 11:31 pm

Lun Sep 11, 2017 4:16 pm

Nume şi prenume: Bugaciu Daniel Madalin
Numele tău din joc: Henki
Fotografii personale (linkuri): colaj cu poze , poza cu foaia
Descriere personală: Salut, Ma numesc Madalin, am 18 ani si locuiesc in Livorno (Italia) dar provin din Bacau (Romania). Sunt in clasa a 13-a, in timpul meu liber ma uit la anime, seriale, sau joc urmatoarele: League of Legends, Metin2 LF, CS:GO. Imi place mult muzica, imi petrec cam tot timpul pe youtube in timp ce ma joc. Consider ca sunt o persoana prietenoasa si amuzanta (totusi, sa ai data de 1 aprilie ca ziua de nastere, e ceva). Imi place sa joc Metin2 LF pentru ca poti sa cunosti persoane noi, si desigur cel mai important lucru, sa faci caterinca :)) . Cam atat a fost, multumesc pentru atentie si bafta tuturor :ymapplause:
Avatar utilizator
Gălușcă
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mar Aug 15, 2017 5:49 pm

Mar Sep 12, 2017 7:06 pm

Nume şi prenume: Moraru Alin Mihai
Numele tău din joc: SixDays
Fotografii personale (linkuri):
-
-
-
-
-
-
- ( Foaia cu numele de la ultimul Eveniment la care am participat )
Descriere personală: Mă numesc Alin dar lumea îmi spune Găluşcă, am 16 ani trebuie să fac 17 şi sunt clasa a 10 a.
Nu vreau proşti să mă aclame, focilor bătăi din palme
Eu n-am vorbele prea grele că le scot din două grame! :-B O:-)
Avatar utilizator
poaliradu
Jucător
Jucător
Mesaje: 13
Membru din: Dum Ian 15, 2017 9:42 pm
Oraş: Cluj
Status: N am nimic de zis
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Mie Sep 13, 2017 3:22 am

Nume şi prenume: Poali Radu
Numele tău din joc:KEN007
Fotografii personale (linkuri):
Poza afis:
Descriere personală: Salut. Sunt un copil nebun care tot participa la miss si mister, in speranta ca o sa obtina mai mult de cele 2 voturi, al meu si al iubitei mele.Se pare ca jurizeaza iar staff'ul, o decizie mai "inteleapta" ...sa zicem. Sunt Radu, am 19 ani, lucrez ca delivery boy pe timp de vara,sperand ca o sa-mi fac bani pentru studii. Studiez la 2 facultati,incercand sa-mi dau seama ce-mi place.Fac fotbal de vreo 11-12 ani, ador sa mananc.In general vorbesc foarte mult, adesea fara rost. Sunt tipul hazliu, in mod normal prezenta mea nu deranjeaza, doar atunci cand miros. Folosesc foarte multa auto-rionie deoarece mi se pare ca ofera o doza de inteligenta si umor. E o prezentare pe scurt , facuta la 3 dimineata. So , don't judge me.


P.S: Scuzati-ma ca va plictisesc cu aceleas poze.Nu sunt adeptul fotografiilor cu mine. Pace :ymhug:

Bafta tuturor!
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Sep 17, 2017 6:15 pm

Castigatorii acestei editii sunt: Maria & JackWosick. Felicitari!

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis