Concurs Miss & Mister ediţia #12

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Sâm Sep 02, 2017 1:24 pm

Imagine
Condiţii de participare:
Minim 3 fotografii personale. (dintre care în minim 1 să fie inclus textul "Metin2LastFight". Vă faceţi o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")
O scurta prezentare personală.


Desfăşurare eveniment:
02.09.2017 : 16.09.2017 ora 23:59 (Înscrierea pozelor în concurs)
17.09.2017 ora 21:00 (Numirea şi premierea câştigătorilor MISS & MISTER)


Prima etapă: până în data de 16.09.2017 ora 00:00
În această etapă vă înscrieţi pozele în concurs. Le puteţi uploada aici:
http://imgur.com/
http://postimage.org/
http://epvpimg.com/

În minim o fotografie personală trebuie să se regăsească textul "Metin2LastFight". (Vă faceti o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")


*Fotografiile să fie în limita bunului simţ, nuditatea nu va fi acceptată.*

Model de înscriere:

Cod: Selectaţi tot

Nume şi prenume:
Numele tău din joc:
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:
NOTĂ: Este foarte, foarte important ca descrierea să fie cât mai complexă astfel încat să ne putem face o impresie despre dvs.

Înscrierea se face în acest topic!

Etapa a 2-a: în data de 17.09.2017 în jurul orei 21:00
În această etapă vor fi numiţi şi de asemenea premiaţi câştigătorii.

Premii:
Mister - tag [Mr] 30 de zile + 200 MD.
Miss - tag [Miss] 30 de zile + 200 MD.


Câştigătorii:
[Miss]Maria
[Mr]JackWosick


Toate cele bune,
Echipa Metin2LastFight
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Sâm Sep 02, 2017 3:16 pm

Nume şi prenume: Gors Ilie Florin Cristian
Numele tău din joc: MrDokita
Fotografii personale (linkuri): edit ca imi e rusine akm
Descriere personală: Salut, ma numesc Iliuta am (10, 12, 13, 14, 15 ani cum zic baietii dupa metin2lf) 17 ani sunt un baiat vorbaret cand am chef, cand nu am nu vorbesc simplu, iubesc metin2 last fight, imi place sa stau 24/24/7 pe metin2, majoritatea timpului meu din viata de zi cu zi o petrec pe metin2, cand e vorba sa ies afara, merg doar la fotbal sau cateodata in rare cazuri mai ies cu prietenii la o vrajeala, si cam atat.
Ultima oară modificat Dum Sep 17, 2017 1:14 pm de către Metin2 PvP Server, modificat 1 dată în total.
Motiv: DESCALIFICAT!
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Alexandraaaaa
Jucător
Jucător
Mesaje: 7
Membru din: Joi Aug 03, 2017 3:08 am
Status: ♔♔
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Sâm Sep 02, 2017 8:41 pm

Nume și prenume : Enache Alexandra
Numele tău din joc : Queenswitt
Fotografii personale (linkuri) :


Descriere personală : 16 ani, clasa a-X-a. Sunt o fire prietenoasă cu toată lumea, chiar. O fire care se enervează repede și se supără din orice. Am un caracter arogant la început, ca fiecare persoană, mna.. -.-' Mă împrietenesc repede cu o persoană de orice gen, nu contează că are un caracter urât,arogant,fițos,neplacut și astea. E ok dacă ne înțelegem. În rest, sunt pe caterincă aproape mereu. Nu știu nici eu când vorbesc serios și când nu :-) Sunt foarte orgolioasă și foarte sufletistă. -.-" Și ah, da.. nu suport persoanele care critică fără a cunoaște o persoană, personal. Nu supoooort indiferența și cei care ascund un lucru pe care ar putea să îl spună pe față. Și.. cam atât,csz. Jumătate din timpul liber îl petrec pe Metin 2 LastFight, deoarece mi-am făcut destui prietenii cu, care pot discuta cât de cât. :-*
Succes tuturor! :-*
Ultima oară modificat Joi Sep 07, 2017 7:54 pm de către Alexandraaaaa, modificat de 3 ori în total.
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Sâm Sep 02, 2017 9:47 pm

►Nume şi prenume: Oliver Daniel Dehelean
► Numele tău din joc: HamatoYoshi
► Fotografii personale (linkuri):
- click
- click
- click
- click
- click
- click
- click
- click
- click
- click
- click
- click
- click
- click
- click
- click
- click
► Fotografie cu afis (link):
- click
► Descriere personală:
♥ oli, porecla angel
♥ 16 ani
☺ 1,93m
☻ 75kg
♥ ochi verzi vara & mov-rosii iarna (o ramura a heterocromiei)
♥ schleswig, germania
♪ cant la chitara (electronica) si vocal
♫ death metal, black metal, heavy metal, thrash metal, power metal, dumb metal, speed metal, metalcore,
♫ emocore, hardcore, rock, rock alternativ, hard rock
♥ gay, single
♥ pasiuni - piercing-uri, tatuaje, muzica, hairstyling, make-up
♠ fumator
♥ party animal
♣ mai multe despre mine gasiti pe urmatoarele retele:
• fb : Oliver Black
• insta : oli_the_different
• snap : oli_the_different
• skype: HamatoYoshi #the_different_guy
• wapp : 0049 0176 4710 4717
♥ mult noroc tuturor.
Avatar utilizator
Maria
Jucător
Jucător
Mesaje: 40
Membru din: Sâm Apr 08, 2017 4:29 pm

Dum Sep 03, 2017 2:35 am


Nume şi prenume: Stoica Maria
Numele tău din joc: Maria
Fotografii personale (linkuri): +
Descriere personală: Bună, mă numesc Maria, am împlinit recent frumoasa vârstă de 16 ani, locuiesc în Huşi, judeţul Vaslui, foarte aproape de graniţa cu Moldova. Urmez profilul filologie iar în viitor aş dori să studiez dreptul, chiar dacă ştiu că probabil mi se vor schimba înclinaţiile în anii ce vor urma. Mă consider o persoană cu o ambiţie de fier, sociabilă, deschisă şi creativă. Mă pricep la desen însă nu am avut ocazia de a-mi îmi cultiva talentul, motiv pentru care această aptitudine va rămâne doar un hobby şi nu ceva de viitor.De asemenea sunt pasionată şi de make-up,vizibil în poze ;;) .Sunt foarte sensibilă şi miloasă de fel. Mă ataşez foarte repede de oricine, lucru pe care îl consider un defect.Am o slăbiciune pentru câini şi pisici. Mă adaptez foarte repede la orice situaţie şi găsesc repede rezolvarea oricărei probleme. Aleg să intru pe acest joc pentru a socializa cu cât mai multe persoane. De asemenea, joc şi League of Legends de aproape 3 ani. Motivul pentru care m-am inscris în această ediţie este pentru a mă prezenta în detaliu şi poate că voi avea şi ceva de câştigat din asta. Mult succes tuturor. <3 :YMPARTY:
Ig: https://www.instagram.com/maria.stoica.01/
Ultima oară modificat Lun Sep 04, 2017 12:04 am de către Maria, modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
kNCristi
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Dum Sep 03, 2017 11:45 am

Dum Sep 03, 2017 11:53 am

Nume şi prenume: Neagu Cristian
Numele tău din joc: RealkZEw
Fotografii personale (linkuri):





Descriere personală: Salut . Eu sunt Cristi , am 21 de ani si locuiesc in Bucuresti , Sectorul 1 . Sunt un baiat prietenos , amuzant , inteligent , sincer , respectuos . Imi place sa calatoresc , sa joc fotbal , baschet , sa ascult muzica , sa ies cu prietenii si cu prietena mea , Raluca , seara in oras , sa ne distram . Studiez la facultatea de electronica si telecomunicatii din Bucuresti . Restul timpului care imi ramane il petrec pe calculator , in special pe Metin2 .
Avatar utilizator
cristi99999
Jucător
Jucător
Mesaje: 22
Membru din: Dum Mar 20, 2016 10:03 pm

Dum Sep 03, 2017 2:07 pm

Nume şi prenume: Cristian
Numele tău din joc:Kukerytorrul
Fotografii personale (linkuri): (REVIN CU EDIT (FOAIE ) )
Descriere personală: ETC, ETC, ETC
Avatar utilizator
Nicollee
Jucător
Jucător
Mesaje: 17
Membru din: Dum Ian 29, 2017 1:10 pm

Dum Sep 03, 2017 8:43 pm

Nume şi prenume: Nicolaescu Andreea
Numele tău din joc: Nicolleee
Fotografii personale (linkuri):

- (colaj)
Poza cu Textul:
Descriere personală: Buna tuturor, numele meu este Andreea . Locuiesc in Valcea , oras Balcesti si am 16 ani. "Studiez" la liceul Tehnologic "Petrache Poenaru" , fiind in clasa a 10-a la profilul economic. In weekend ma ocup de coafat persoane si uneori ma mai intalnesc cu fetele sa repetam diferite dansuri.Imi place sportul , de aceea m-am axat pe handbal si rugby-tag (stiu ca unele persoane spun ca este un sport urat , asta am zis si eu inainte sa joc, dar dupa mi-am dat seama ca este mai frumos decat multe alte sporturi ).Sunt o persoana intelegatoare (imi place sa ascult pe cineva si sa ajut cu un sfat), timida..cei care ma cunosc stiu asta , calma , suparacioasa (ma supar cam repede nu stiu daca asta este un defect ...), amuzanta (cand incep sa rad nu ma mai opresc=]]]]).Nu accept sa fiu mintita , tradata sau criticata , cunoaste-ma apoi sa-ti dai cu parerea . "IUBESC TRADAREA, DAR URASC TRADATORII"
Nu sunt o persoana care profita dupa cineva sau alege dupa felul cum arata , nuu..asta este gresit , pentru mine nu conteaza felul in care arata o persoana ci sufletul , frumusetea e trecatoare fratilor. Sunt genul ala care se ataseaza foarte repede de cineva si renunta cu greu . Ma mai consider o persoana capabila si sigura de ceea ce face si spune. Va multumesc pentru rabdarea de a vizualiza o mica parte din descrierea mea . Bafta tuturor ! :x O:-) :ymapplause:
Ultima oară modificat Mie Sep 06, 2017 12:16 am de către Nicollee, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Dum Sep 03, 2017 9:05 pm

Nume şi prenume:Mitu Ionuţ
Numele tău din joc:Ionut
Fotografii personale (linkuri):am pătrăţelele prea mari acum,să mai scadă,dau edit
Descriere personală:Mă numec Ionuţ,am 16 ani,sunt din Cernavodă Constanţa România,ascult manele,îmi place să beau,să fumez,să mă joc barbut pe Metin2 LF,să mă iau la bătaie cu cetăţeanu' turmentat,vţm e Meyrem,vă ajunge
Ultima oară modificat Dum Sep 17, 2017 1:14 pm de către Metin2 PvP Server, modificat 1 dată în total.
Motiv: DESCALIFICAT!
Avatar utilizator
zAydeen
Jucător
Jucător
Mesaje: 42
Membru din: Lun Sep 04, 2017 11:26 am

Lun Sep 04, 2017 12:30 pm

Nume şi prenume: Farcas Adrian
Numele tău din joc: Aydeen
Fotografii personale (linkuri):
https://i.imgur.com/HdLw1Tm.jpg
https://i.imgur.com/DRBeYK2.jpg
https://i.imgur.com/gfQmtrS.jpg
https://i.imgur.com/HwfcmTj.jpg
https://i.imgur.com/qF6PeKu.jpg (foaia)
Descriere personală:Salut!
Mă numesc Adrian şi am 19 ani!
Prea multe nu ar fi de spus despre mine decât că sunt un băiat de treabă, respectuos, sociabil şi cu un simt al umorului bine dezvoltat.
Sunt o persoană activă, asta ştiu, iar prin activă mă refer la faptul că nu-mi place să lenevesc (imi place mereu sa imi ocup timpul liber).Una dintre activitătile pe care la practic in timpul liber ar fi fotbalul, dar mai am si o serie de alte pasiuni.
Cam atâtea ar fi de spus despre mine.
Avatar utilizator
Ribery
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Mar Aug 29, 2017 11:06 am

Mie Sep 06, 2017 6:20 pm

Nume şi prenume : Zota Madalin-Ionut
Numele tău din joc : 112Ribery
Fotografii personale (linkuri) : , .
Fb-ul meu : https://www.facebook.com/zotka.madalyn , mi-e lene sa fac poza d aia , sa nu ziceti ca-s fake sau cv
Descriere personală :
Inaltime : 1,92
Greutate : 103kg
Salut , eu sunt Madalin , am 19 ani (fac 20 acum pe 16sept , yey) si sunt din Galati , sunt la facultate si anume Universitatea Maritima Constanta si am multe restante . In general sunt un tip calm dar am un caracter ''vulcanic'' daca se poate asa , imi place sa rad , sa glumesc , caterinca etc , poti vorbi multe cu mine deoarece sunt foarte deschis in general , prietenos oarecum , cred , urasc persoanele care vorbesc mult si prost , laudaroase , ''smecherii'' (mai ales dp net).....SUNT CEL MAI MARE LENESSSSSSSSSS .... iubesc sa stau in pat si sa dorm , dar mai fac si sport....rareori dar mai fac :))) , am fost sportiv de mic (am facut karate , kaiac canoe si putin fotbal , a fost misto) , mmmm.....ce sa mai zic.....Aaaaa , da .. nu mai consum alcool de pe data de 16.08.2017 , am avut niste experiente mai nasoale...daca se poate spune asa :)))) Inf , cam asta sunt eu , stiu am furat curent dar nu stiam ce sa scriu si mna , decat nimic... :))) Glm , ne vedem pe joc my friends , pup
Avatar utilizator
JackWosick
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iul 31, 2017 2:53 pm
Oraş: Cluj
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: 1SkillDown

Joi Sep 07, 2017 3:07 pm

Nume şi prenume: Sighiartau Raul
Numele tău din joc: JackWosick







Descriere personală: Salut ! Sunt din Cluj , recent am facut frumoasa varsta de 19 ani . Sunt o fire sensibila , ambitioasa , imi doresc sa devin cineva in viata , muncesc pentru lucrul acesta . Modeling-ul pentru mine este o munca pe care o practic si imi doresc sa ajung cat mai sus posibil. Imi iubesc familia si aproapele , imi place sa fac sport , fotbalul face parte din viata mea .
Ultima oară modificat Mie Sep 13, 2017 11:41 pm de către JackWosick, modificat de 3 ori în total.
Avatar utilizator
Hard PvM Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 333
Membru din: Mie Iul 19, 2017 10:35 am

Sâm Sep 09, 2017 12:58 pm

nume şi prenume : Alexia
numele tău din joc : Seyren
fotografii personale (linkuri) : / poză cu afiş.
descriere personală : bunăăă, eu-s Alexia, am 15 ani şi sunt din Bucureşti. Sunt o persoană prietenoasă, şi-mi place să fac oamenii să râdă. Îl iubesc pe regele Salam. :x
Ultima oară modificat Sâm Sep 16, 2017 3:19 pm de către Hard PvM Metin2, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Henkes
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Vin Sep 09, 2016 11:31 pm

Lun Sep 11, 2017 4:16 pm

Nume şi prenume: Bugaciu Daniel Madalin
Numele tău din joc: Henki
Fotografii personale (linkuri): colaj cu poze , poza cu foaia
Descriere personală: Salut, Ma numesc Madalin, am 18 ani si locuiesc in Livorno (Italia) dar provin din Bacau (Romania). Sunt in clasa a 13-a, in timpul meu liber ma uit la anime, seriale, sau joc urmatoarele: League of Legends, Metin2 LF, CS:GO. Imi place mult muzica, imi petrec cam tot timpul pe youtube in timp ce ma joc. Consider ca sunt o persoana prietenoasa si amuzanta (totusi, sa ai data de 1 aprilie ca ziua de nastere, e ceva). Imi place sa joc Metin2 LF pentru ca poti sa cunosti persoane noi, si desigur cel mai important lucru, sa faci caterinca :)) . Cam atat a fost, multumesc pentru atentie si bafta tuturor :ymapplause:
Avatar utilizator
Gălușcă
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mar Aug 15, 2017 5:49 pm

Mar Sep 12, 2017 7:06 pm

Nume şi prenume: Moraru Alin Mihai
Numele tău din joc: SixDays
Fotografii personale (linkuri):
-
-
-
-
-
-
- ( Foaia cu numele de la ultimul Eveniment la care am participat )
Descriere personală: Mă numesc Alin dar lumea îmi spune Găluşcă, am 16 ani trebuie să fac 17 şi sunt clasa a 10 a.
Nu vreau proşti să mă aclame, focilor bătăi din palme
Eu n-am vorbele prea grele că le scot din două grame! :-B O:-)
Avatar utilizator
poaliradu
Jucător
Jucător
Mesaje: 13
Membru din: Dum Ian 15, 2017 9:42 pm
Oraş: Cluj
Status: N am nimic de zis
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Mie Sep 13, 2017 3:22 am

Nume şi prenume: Poali Radu
Numele tău din joc:KEN007
Fotografii personale (linkuri):
Poza afis:
Descriere personală: Salut. Sunt un copil nebun care tot participa la miss si mister, in speranta ca o sa obtina mai mult de cele 2 voturi, al meu si al iubitei mele.Se pare ca jurizeaza iar staff'ul, o decizie mai "inteleapta" ...sa zicem. Sunt Radu, am 19 ani, lucrez ca delivery boy pe timp de vara,sperand ca o sa-mi fac bani pentru studii. Studiez la 2 facultati,incercand sa-mi dau seama ce-mi place.Fac fotbal de vreo 11-12 ani, ador sa mananc.In general vorbesc foarte mult, adesea fara rost. Sunt tipul hazliu, in mod normal prezenta mea nu deranjeaza, doar atunci cand miros. Folosesc foarte multa auto-rionie deoarece mi se pare ca ofera o doza de inteligenta si umor. E o prezentare pe scurt , facuta la 3 dimineata. So , don't judge me.


P.S: Scuzati-ma ca va plictisesc cu aceleas poze.Nu sunt adeptul fotografiilor cu mine. Pace :ymhug:

Bafta tuturor!
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Sep 17, 2017 6:15 pm

Castigatorii acestei editii sunt: Maria & JackWosick. Felicitari!

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis