Concurs Miss & Mister editia# 13

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Vin Oct 06, 2017 8:34 pm

Imagine
Condiţii de participare:
Minim 3 fotografii personale. (dintre care în minim 1 să fie inclus textul "Metin2LastFight". Vă faceţi o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")
O scurta prezentare personală.


Desfăşurare eveniment:
06.10.2017 : 20.10.2017 ora 23:59 (Înscrierea pozelor în concurs)
21.10.2017 ora 21:00 (Numirea şi premierea câştigătorilor MISS & MISTER)


Prima etapă: până în data de 21.10.2017 ora 00:00
În această etapă vă înscrieţi pozele în concurs. Le puteţi uploada aici:
http://imgur.com/
http://postimage.org/
http://epvpimg.com/

În minim o fotografie personală trebuie să se regăsească textul "Metin2LastFight". (Vă faceti o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")


*Fotografiile să fie în limita bunului simţ, nuditatea nu va fi acceptată.*

Model de înscriere:

Cod: Selectaţi tot

Nume şi prenume:
Numele tău din joc:
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:
NOTĂ: Este foarte, foarte important ca descrierea să fie cât mai complexă astfel încat să ne putem face o impresie despre dvs.

Înscrierea se face în acest topic!

Etapa a 2-a: în data de 21.10.2017 în jurul orei 21:00
În această etapă vor fi numiţi şi de asemenea premiaţi câştigătorii.

Premii:
Mister - tag [Mr] 30 de zile + 200 MD.
Miss - tag [Miss] 30 de zile + 200 MD.


Câştigătorii:



Toate cele bune,
Echipa Metin2LastFight
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Vin Oct 06, 2017 8:40 pm

Nume şi prenume: Gros Ilie Florin Cristian
Numele tău din joc: MrDokita
Fotografii personale (linkuri): Revin cu edit daca am chef sau vad eu
Descriere personală: La fel
Ultima oară modificat Sâm Oct 21, 2017 6:14 pm de către Metin2, modificat 1 dată în total.
Motiv: Descalificat
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Vin Oct 06, 2017 8:59 pm

Nume şi prenume: Dicianu Catalin
Numele tău din joc: MrDici
Fotografii personale (linkuri):https://imgur.com/a/tMf6g
Poza afis: https://imgur.com/a/GBvq5
Descriere personală: Salut si bafta tuturor participantilor,ma numesc Catalin am frumoasa si tanara varsta de 22 ani,am terminat facultatea,practic sport de 16 ani mai exact de la 6 ani,de ceva timp mai exact 6 ani practic k1 de performanta,am avut gale la Bacau,Bucuresti,Galati,Ploiesti (n-am pierdut nici-un meci :))) ),sunt o fire calma dar tot odata competitiva (probabil s-a observat ca BT a fost 2 ani jumatate rank 1 pe sv si o voi duce si acum :D ) ,mai sunt o fire foarte prietenoasa (cei ce ma cunosc o pot confima,imi place sa ma intalnesc cu persoanele de pe joc in real,de aceea vara asta m-am intalnit cu cateva persoane si ma bucur ca le-am intalnit :* ),tin la prieteni extraordinar de mult si la ceea ce fac si mai tin la respectul de care am parte(ce primesc aia ofer),in rest ce sa mai zic,urasc nesimtirea si "boschetareala" pe fata. Asa cateva detalii despre viata personala,lucrez ca barman intr-un club,castig foarte bine (nu din salariu desigur :)) ) imi place ceea ce fac iar vara ma gasiti la club Luv ca barman in caz ca vreti sa ne gasim si sa va cinstesc (fie ei prieteni sau dusmani) in rest bafta tuturor ! Sa fie cu noroc :*
Ultima oară modificat Lun Oct 16, 2017 4:03 pm de către Aeldra, modificat de 5 ori în total.
Avatar utilizator
Gatorade
Începător
Începător
Mesaje: 62
Membru din: Sâm Sep 09, 2017 4:11 pm

Vin Oct 06, 2017 9:01 pm

Nume şi prenume:Eduard Savu
Numele tău din joc: Devv
Fotografii personale (linkuri): Revin cu edit
Descriere personală: Revin cu edit
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 2009
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 525
Membru din: Lun Iun 13, 2016 6:26 pm
Oraş: București
Status: Good girl ❤️
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Vin Oct 06, 2017 9:15 pm

Nume şi prenume: Claudia
Numele tău din joc: Claudia
Fotografii personale (linkuri): Revin cu edit
Descriere personală: same
Imagine
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Vin Oct 06, 2017 10:44 pm

Nume şi prenume: Alexandru
Numele tău din joc: Reme
Fotografii personale (linkuri): revin
Descriere personală: arogant
Ultima oară modificat Sâm Oct 21, 2017 6:15 pm de către Metin2, modificat 1 dată în total.
Motiv: Descalificat
Avatar utilizator
Keflex Mihai
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Oct 07, 2017 11:59 pm

Lun Oct 09, 2017 6:00 pm

Nume şi prenume: Glodea Mihai Ionuț
Numele tău din joc: Keflex
Fotografii personale : 1. - ( Poza cu TEXT: Metin 2 LF) a fost lumina prea puternica !
2.-
3.-
Descriere personală: Salutari , numele meu este Mihai ,am 14 ani si joc metin de 5 ani !
Pe Last Fight am o activitate de aproape 2 luni cu mici pauze de 1-2 zile (14.977min) !
Sunt un baiat indraznet și extrem de gelos ^-^ ! Și sa mai adaug ceva să nu fie descrierea
scurta , lozinca pe care merg mereu la barbut este : ''NU RISTI NU CASTIGI!'' !
BUCATTI FAMILY :x B-)
Ultima oară modificat Mie Oct 18, 2017 10:30 pm de către Keflex Mihai, modificat 1 dată în total.
''RESPECTA SI VEI FI RESPECTAT'' :ymdevil: ;)
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Lun Oct 09, 2017 11:00 pm

Nume şi prenume: G. M. Cris.
Numele tău din joc: Lancelot
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală: Salut, mă numesc Cristian, am aproape 16 ani, sunt din Caransebeș. Sunt o fire ambițioasă, veselă, prietenoasă, calmă, iertătoare. Îmi plac/e jocurile pe calculator, ieșirile cu prietenii, sportul, să ascult muzică, să mă uit la seriale/filme. Nu-mi plac persoanele mincinoase și acei oameni care se cred Dumnezeu.
Baftă la toți concurenții!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Hydrra
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Lun Oct 09, 2017 4:44 pm

Mar Oct 10, 2017 11:33 am

Nume şi prenume:Ene Florentin
Numele tău din joc:Hydrra
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:Salut am 15 ani ma numesc Florentin si sunt sexy <3 BAFTA
Ultima oară modificat Sâm Oct 21, 2017 6:20 pm de către Metin2, modificat 1 dată în total.
Motiv: Descalificat
Avatar utilizator
ShmyTek
Jucător
Jucător
Mesaje: 41
Membru din: Dum Ian 01, 2017 11:39 pm
Oraş: Oradea.
Status: Mai bine fără.
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Fără, e ok.

Lun Oct 16, 2017 11:17 pm

Nume şi prenume: Muşet Răzvan-Florin
Numele tău din joc: CoruptuL
Fotografii personale (linkuri): Sper să ajungă 14 poze ;)
Poză cu afis :)) (N-am idee de ce apare întoarsă poza.. Sper sa fie bună şi aşa )
Descriere personală: Salut . Mă numesc Răzvan , am 18 ani , sunt din Oradea jud. Bihor. Sunt o fire foarte prietenoasă , amuzantă , calmă , cu bun simț , uneori sunt nebun:)) și țin la glume ( În limita bunului simț ;) )
Sunt rârâit (şi urăsc asta) :)) Am 1.90 înălțime. Jucând metin2 îmi omor timpul liber şi totodată o iau ca şi un hobby , joc din plăcere , din plictiseală , nicidecum să fiu nr1 sau chestii de genu.
Snapchat: shmytek_k
Vă urez succes tuturor participanților şi vă doresc o zi minunată :)
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Hard PvM Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 333
Membru din: Mie Iul 19, 2017 10:35 am

Joi Oct 19, 2017 6:16 pm

Nume şi prenume : C. Alexia
Numele tău din joc : Seyren
Fotografii personale : // afiş : //
Descriere personală : 15 ani, Bucureşti. sunt o persoană prietenoasă, căreia îi place să vorbească cu oricine. Sunt o fire impulsivă, dar ştiu totuşi să mi controlez ''izbucnirile''. Îmi plac manelele, şi orice alt gen de muzică. :))
Avatar utilizator
Rop Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 238
Membru din: Vin Aug 04, 2017 3:49 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Te omor!
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: BT

Vin Oct 20, 2017 10:35 am

Nume şi prenume: Marin Alin
Numele tău din joc: Nutty
Fotografii personale: aveti aici instagram https://www.instagram.com/marinalin0703/ si FB https://www.facebook.com/profile.php?id=100009912019442 ieri am scapat telefonul in apa si nu cred ca voi reusi sa imi fac poza cu afisul, dar pot raspunde la mesaje private pe FB/Insta ca sa dovedesc ca sunt eu.
Descriere personală:
- Nr. 1 iepuras pe server.
- In real, topai prin sala de fitness ca sa fac muschi.
- Imi plac copii dar nu vreau ca sunt prea mic.
- Sunt din Buftea, un oras micut ca mine la 5 minute de Bucuresti.
Ultima oară modificat Sâm Oct 21, 2017 6:30 pm de către Metin2, modificat 1 dată în total.
Motiv: Descalificat
Nume joc: Nutty
Nutty vs regatul albastru:


Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Vin Oct 20, 2017 4:31 pm

Nume şi prenume: Neagu Cristian
Numele tău din joc: RealkZEw
Fotografii personale (linkuri):





Descriere personală: Salut . Eu sunt Cristi , am 21 de ani şi locuiesc în Bucureşti , Sectorul 1 . Sunt un baiat prietenos , amuzant , inteligent , sincer , respectuos . Imi place sa calatoresc , sa joc fotbal , baschet , sa ascult muzica , sa ies cu prietenii şi cu prietena mea , Raluca , seara în oras , sa ne distram . Studiez la facultatea de electronica şi telecomunicatii din Bucureşti . Restul timpului care imi ramane il petrec pe calculator , în special pe Metin2 .
Avatar utilizator
FredyTS
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Vin Oct 20, 2017 12:09 pm

Vin Oct 20, 2017 7:25 pm

Nume şi prenume: Cernescu Gabriel-Ionut
Numele tău din joc: Fredy
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală: Salut, ma numesc Ionut, am aproape 22 de ani si da, inca joc Metin2 :D Ca descriere personala hmm...
greu de vorbit cand e vorba de mine...Daca ar fi sa incep cu ceva as incepe cu faptul ca sunt un tip de persoana hotarata nu-mi place niciodata solutia de mijloc, tind mereu spre o extrema sau alta, sunt optimist pana in ultima instanta, social mai tot timpul insa totusi sunt putini cei care ajung sa ma cunoasca intru totul. Poate si pentru ca pe multi ii tin departe doar prin felul meu de a fi. Ma ghidez dupa motto-ul "Toul sau nimic" tocmai pentru ca nu-mi place calea de mijloc...Imi place sa am multe persoane in jurul meu pentru ca ma simt bine cand socializez, dar prietenii adevarati ii pot numara pe degete...Cand am un scop, fac absolut orice imi sta in putinta ca sa-l ating, indiferent de ce anume implica asta. Imi place sa cred ca am vointa... Si cam asta ar fi despre mine :) Multumesc celui ce a avut rabdarea sa citeasca pana aici si urez succes tuturor canditatilor! Numai bine si spor tuturor!
Avatar utilizator
iBubulici
Jucător
Jucător
Mesaje: 28
Membru din: Mar Oct 10, 2017 11:39 pm

Vin Oct 20, 2017 8:57 pm

Nume şi prenume: Alexandra.
Numele tău din joc: iBubulici.
Fotografii personale (linkuri):
1.
2. (AFIS)
Descriere personală: Buna! Sunt Bubu. In primul rand sunt o persoană normală,cu preocupări normale. Sunt perfecționistă,nu imi place să fac lucrurile de mantuială și țin la detalii . Nu sunt genul de persoană(pe) care să stea supărată prea mult pe o persoană. Eu iert,dar nu uit .Imi plac chestiile drăgute,imi place obiectele mici cu mare incărcătură emotională. Sunt optimistă si mă consider o persoană norocoasă din multe puncte de vedere. Sunt veselă in cea mai mare parte a timpului si pot să spun că am făcut un hoppy din a-i face pe ceilalti să rada. Dar am si o parte negativă cand cineva mă supără,dar multi dintre voi stiti asta. Pup si baftă tuturor ! :* :)
Imagine
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Sâm Oct 21, 2017 10:03 am

Inscrierile la acest concurs s-au incheiat. Pe parcursul acestei zile vom afisa rezultatele.

Topic closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis