Concurs Miss & Mister editia# 13

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Avatar utilizator
Hard PvM Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 333
Membru din: Mie Iul 19, 2017 10:35 am

Joi Oct 19, 2017 6:16 pm

Nume şi prenume : C. Alexia
Numele tău din joc : Seyren
Fotografii personale : // afiş : //
Descriere personală : 15 ani, Bucureşti. sunt o persoană prietenoasă, căreia îi place să vorbească cu oricine. Sunt o fire impulsivă, dar ştiu totuşi să mi controlez ''izbucnirile''. Îmi plac manelele, şi orice alt gen de muzică. :))
Avatar utilizator
Rop Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 238
Membru din: Vin Aug 04, 2017 3:49 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Te omor!
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: BT

Vin Oct 20, 2017 10:35 am

Nume şi prenume: Marin Alin
Numele tău din joc: Nutty
Fotografii personale: aveti aici instagram https://www.instagram.com/marinalin0703/ si FB https://www.facebook.com/profile.php?id=100009912019442 ieri am scapat telefonul in apa si nu cred ca voi reusi sa imi fac poza cu afisul, dar pot raspunde la mesaje private pe FB/Insta ca sa dovedesc ca sunt eu.
Descriere personală:
- Nr. 1 iepuras pe server.
- In real, topai prin sala de fitness ca sa fac muschi.
- Imi plac copii dar nu vreau ca sunt prea mic.
- Sunt din Buftea, un oras micut ca mine la 5 minute de Bucuresti.
Ultima oară modificat Sâm Oct 21, 2017 6:30 pm de către Metin2, modificat 1 dată în total.
Motiv: Descalificat
Nume joc: Nutty
Nutty vs regatul albastru:


Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Vin Oct 20, 2017 4:31 pm

Nume şi prenume: Neagu Cristian
Numele tău din joc: RealkZEw
Fotografii personale (linkuri):





Descriere personală: Salut . Eu sunt Cristi , am 21 de ani şi locuiesc în Bucureşti , Sectorul 1 . Sunt un baiat prietenos , amuzant , inteligent , sincer , respectuos . Imi place sa calatoresc , sa joc fotbal , baschet , sa ascult muzica , sa ies cu prietenii şi cu prietena mea , Raluca , seara în oras , sa ne distram . Studiez la facultatea de electronica şi telecomunicatii din Bucureşti . Restul timpului care imi ramane il petrec pe calculator , în special pe Metin2 .
Avatar utilizator
FredyTS
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Vin Oct 20, 2017 12:09 pm

Vin Oct 20, 2017 7:25 pm

Nume şi prenume: Cernescu Gabriel-Ionut
Numele tău din joc: Fredy
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală: Salut, ma numesc Ionut, am aproape 22 de ani si da, inca joc Metin2 :D Ca descriere personala hmm...
greu de vorbit cand e vorba de mine...Daca ar fi sa incep cu ceva as incepe cu faptul ca sunt un tip de persoana hotarata nu-mi place niciodata solutia de mijloc, tind mereu spre o extrema sau alta, sunt optimist pana in ultima instanta, social mai tot timpul insa totusi sunt putini cei care ajung sa ma cunoasca intru totul. Poate si pentru ca pe multi ii tin departe doar prin felul meu de a fi. Ma ghidez dupa motto-ul "Toul sau nimic" tocmai pentru ca nu-mi place calea de mijloc...Imi place sa am multe persoane in jurul meu pentru ca ma simt bine cand socializez, dar prietenii adevarati ii pot numara pe degete...Cand am un scop, fac absolut orice imi sta in putinta ca sa-l ating, indiferent de ce anume implica asta. Imi place sa cred ca am vointa... Si cam asta ar fi despre mine :) Multumesc celui ce a avut rabdarea sa citeasca pana aici si urez succes tuturor canditatilor! Numai bine si spor tuturor!
Avatar utilizator
iBubulici
Jucător
Jucător
Mesaje: 28
Membru din: Mar Oct 10, 2017 11:39 pm

Vin Oct 20, 2017 8:57 pm

Nume şi prenume: Alexandra.
Numele tău din joc: iBubulici.
Fotografii personale (linkuri):
1.
2. (AFIS)
Descriere personală: Buna! Sunt Bubu. In primul rand sunt o persoană normală,cu preocupări normale. Sunt perfecționistă,nu imi place să fac lucrurile de mantuială și țin la detalii . Nu sunt genul de persoană(pe) care să stea supărată prea mult pe o persoană. Eu iert,dar nu uit .Imi plac chestiile drăgute,imi place obiectele mici cu mare incărcătură emotională. Sunt optimistă si mă consider o persoană norocoasă din multe puncte de vedere. Sunt veselă in cea mai mare parte a timpului si pot să spun că am făcut un hoppy din a-i face pe ceilalti să rada. Dar am si o parte negativă cand cineva mă supără,dar multi dintre voi stiti asta. Pup si baftă tuturor ! :* :)
Imagine
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Sâm Oct 21, 2017 10:03 am

Inscrierile la acest concurs s-au incheiat. Pe parcursul acestei zile vom afisa rezultatele.

Topic closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis