Eveniment Miss & Mr editia #14 [LastFight]

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Dum Noi 19, 2017 2:02 pm

Imagine
Condiţii de participare:
Minim 3 fotografii personale. (dintre care în minim 1 să fie inclus textul "Metin2LastFight". Vă faceţi o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")
O scurta prezentare personală.


Desfăşurare eveniment:
19.11.2017 : 03.12.2017 ora 23:59 (Înscrierea pozelor în concurs)
04.12.2017 ora 21:00 (Numirea şi premierea câştigătorilor MISS & MISTER)


Prima etapă: până în data de 03.12.2017 ora 23:59
În această etapă vă înscrieţi pozele în concurs. Le puteţi uploada aici:
http://imgur.com/
http://postimage.org/
http://epvpimg.com/

În minim o fotografie personală trebuie să se regăsească textul "Metin2LastFight". (Vă faceti o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")


*Fotografiile să fie în limita bunului simţ, nuditatea nu va fi acceptată.*

Model de înscriere:

Cod: Selectaţi tot

Nume şi prenume:
Numele tău din joc:
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:
NOTĂ: Este foarte, foarte important ca descrierea să fie cât mai complexă astfel încat să ne putem face o impresie despre dvs.

Înscrierea se face în acest topic!

Etapa a 2-a: în data de 04.12.2017 în jurul orei 21:00
În această etapă vor fi numiţi şi de asemenea premiaţi câştigătorii.

Premii:
Mister - tag [Mr] 30 de zile + 200 MD.
Miss - tag [Miss] 30 de zile + 200 MD.


Câştigătorii:



Toate cele bune,
Echipa Metin2LastFight
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
AshaanREVINE
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Dum Oct 29, 2017 2:04 pm
Oraş: Constanta
Status: peaceful
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Dum Noi 19, 2017 2:11 pm

Nume şi prenume: Dima Costin Alexandru
Numele tău din joc: Ashaan
Fotografii personale (linkuri):
Poză cu text Metin2 LF:
Descriere personală: Salut , mă numesc Dima Costin Alexandru , am 15 ani şi sunt din Medigdia jud C-ta , sunt o fire calmă , prietenoasă , de treabă şi cu simțul umorului . Timpul liber mi-l petrec în faţa calculatorului şi afară cu prietenii.
Ultima oară modificat Dum Noi 19, 2017 2:14 pm de către Metin2 PvP Server, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
Kaze
Jucător
Jucător
Mesaje: 13
Membru din: Joi Iun 29, 2017 12:41 pm
Oraş: Alba Iulia
Status: "Don't forget 3.oct.10"
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Lun Noi 20, 2017 1:16 pm

Nume şi prenume: Tătar Raul-Valentin
Numele tău din joc: Todoroki
Fotografii personale (linkuri): , , ,
Fotografie cu textul "Metin2 LastFight" :
Descriere personală: Salut! Numele meu este Tătar Raul-Valentin, am 19 ani și locuiesc momentan în Alba Iulia. Sunt student în primul an la Politehnica, ramura Inginerie Industriala(Tehnologia Construcțiilor de Mașini). Sunt o persoana sociabila, căreia ii place sa lege prietenii, sa-și ajute prietenii cum poate, cu simțul umorului și cu o atitudine decenta. Ca orice copil, ca altfel nu ma pot numi la 19 ani, am și eu un mini-hobby, acesta fiind fotografiatul anumitor momente în natură, chiar dacă fac asta destul de rar. Timpul liber îl petrec cu prietenii, iar în rest îl petrec la calculator jucând diferite jocuri precum metin, lol, cs. Atitudinea mea depinde mult de ce fel de persoana ești tu, atâta timp cât te comporți cum trebuie cu mine, la fel o sa fac și eu. Am jucat pe multe sv de metin, dar de nici unul nu m-am ținut asa cum ma țin de metin2lf. Atmosfera este una plăcută, exista oameni cu care te poți înțelege și în care poți sa ai încredere. De asemena, staff-ul este unul prietenos, care atunci când ai nevoie de ajutor, te ajută necondiționat. Ar mai fi multe de spus, dar cred ca deja m-am cam lungit :)) Vă doresc multă baftă și toate cele bune!
Ultima oară modificat Dum Dec 03, 2017 10:12 pm de către Kaze, modificat de 4 ori în total.
TODOROKI
Avatar utilizator
Nicollee
Jucător
Jucător
Mesaje: 17
Membru din: Dum Ian 29, 2017 1:10 pm

Lun Noi 20, 2017 9:05 pm

Nume şi prenume: Nicolaescu Andreea
Numele tău din joc: Nicolleee
Fotografii personale (linkuri):
Poza cu afisul:
Descriere personală: Bunaa, ma numesc Andreea si am 16 ani . Locuiesc in Craiova si sunt in clasa a 10-a . Sunt o persoana calma , prietenoasa , suparacioasa si intelegatoare . In timpul liber stau pe metin si mai ies cu prietenii. Imi place sa fiu inconjurata de prieteni si sa ma distrez in orice moment . Ma pasioneaza mult sportul si muzica. Succes tuturor ! :-* :D
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 2009
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 525
Membru din: Lun Iun 13, 2016 6:26 pm
Oraş: București
Status: Good girl ❤️
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Lun Noi 20, 2017 9:49 pm

Nume şi prenume: Claudia
Numele tău din joc: Claudia
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:

i'll be back :-*
Imagine
Avatar utilizator
cristi99999
Jucător
Jucător
Mesaje: 22
Membru din: Dum Mar 20, 2016 10:03 pm

Vin Noi 24, 2017 9:40 pm

Nume şi prenume: CRISTI
Numele tău din joc: Kukerytorrul
POZA AFIS: REVIN
Fotografii personale:
Descriere personală: "În dimineaţa de după o luptă nu eşti nimic altceva decât o mare rană, dacă ştii ce vreau să spun... Uneori am peste tot dureri. Îmi vine să chem un taxi să mă ducă din pat până la baie... Părul doare, ochii dor, faţa îţi e toată terminată, mâinile sunt umflate... Uită-te la faţa mea, 64 de meciuri. Uită-te la nasul ăsta. Îl vezi? În 64 de lupte, nasul ăsta nu a fost niciodată spart. Au fost unii care l-au atacat, l-au răsucit, l-au lovit... Niciodată spart. Sunt mândru de asta. E ceva rar."
Ultima oară modificat Vin Dec 01, 2017 7:42 pm de către cristi99999, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
Metin2 PvM Private
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 465
Membru din: Dum Aug 13, 2017 11:25 pm
Status: BE YOU.
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Sâm Noi 25, 2017 8:05 pm

Nume si prenume: Alin.
Numele tau din joc: MrAlin.
Fotografii personale (linkuri):
Poză cu afişul:
Descriere personala:Salut, mă numesc Alin, am 17 ani. Sunt o persoană calmă, cu simţul umorului, sociabilă, ce pune preţ pe caracterul omului, oarecum înţelegătoare. În timpul liber îmi place să ascult muzică, să mă uit la seriale, filme, să ies afară cu prietenii şi să joc fotbal. Îmi plac animalele, în special câinii. Nu îmi plac oamenii mincinoşi, aroganţii.
Ultima oară modificat Sâm Dec 02, 2017 4:51 pm de către Metin2 PvM Private, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
Karla
Jucător
Jucător
Mesaje: 16
Membru din: Vin Feb 05, 2016 12:43 am

Sâm Noi 25, 2017 11:43 pm

Nume şi prenume: Larisa
Numele tău din joc: Karla
Fotografii personale (linkuri):
https://postimg.org/image/xet5m2hyz/
https://postimg.org/image/5ep21u48r/
https://postimg.org/image/bse554r57/
https://postimg.org/image/3znhd6vgr/

Descriere personală: 18 ani, prietenoasa. O:-)
Avatar utilizator
Metin2 Alaska
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 574
Membru din: Lun Aug 21, 2017 9:11 pm
Oraş: hell
Status: born to die.
Regat: Galben
Caracter: Şaman

Dum Noi 26, 2017 8:50 pm

Nume şi prenume: Alexia
Numele tău din joc: Meyrem
Fotografii personale (linkuri): edit
Descriere personală: edit
Imagine
Avatar utilizator
ZoneHell
Jucător
Jucător
Mesaje: 16
Membru din: Joi Ian 14, 2016 6:52 pm

Mar Noi 28, 2017 7:48 pm

Nume şi prenume:Cristi
Numele tău din joc:ZoneHell
Fotografii personale (linkuri): , , ,
Descriere personală:Salut!Ma numesc Cristi,am 18 ani si de 2 ani si ceva va onorez cu prezenta mea pe LF.Sunt ca persoana deschis,politicos,amuzant si sunt din orasul Resita,Caras-Severin
Avatar utilizator
OanaHamat
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Vin Aug 18, 2017 2:14 pm

Joi Noi 30, 2017 12:22 pm

Nume şi prenume: Hamat Oana
Numele tău din joc: Kairra
Fotografii personale (linkuri):
Fotografie cu textul "Metin2 LastFight" :
Descriere personală:Buna, pentru inceput sa ma prezint, ma numesc Oana am , 16 ani , sunt din Drobeta Turnu Severin .
Sunt o fire mai timida , imi place sa incerc lucruri noi si sa ajung sa fac imposibilul ,ador sportul in special atletismul si deaceea il practic de 3 ani de zile , eu il ador deoarece necesita disciplina, incredere , deternimare sunt unele dintre calitatile pe care le poti gasi la mine. Sper ca v-a placut descrierea mea, multumesc pentru timpul acordat si bafta tuturor!
Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Joi Noi 30, 2017 12:46 pm

Nume şi prenume: Lupu Daniel
Numele tău din joc: [PvP]Kadeuw
Fotografii personale (linkuri): , , , , ,
Descriere personală: Eu sunt Daniel , am 20 de ani şi locuiesc în judetul Valcea . Am inceput Facultatea de Politie . Sunt o persoana calma , inteligenta , modesta , egoista , care are simtul umorului . Mereu imi doresc sa ma evidentiez şi sa fiu placut în fata persoanelor cu care vorbesc . Imi petrec timpul liber pe calculator , jucand Fifa , CS , dar cel mai mult Metin2 LF , de obicei pe caracterul Sura ; imi place foarte mult fotbalul , sa ma uit la meciuri de fotbal cu prietenii şi sa ascult muzica rap . Cam aceasta ar fi descrierea mea pe scurt ... . Succes tuturor .
Ultima oară modificat Lun Dec 04, 2017 8:06 pm de către PvP Metin2, modificat 1 dată în total.
Motiv: Poză fake, descalificat.
Avatar utilizator
zAydeen
Jucător
Jucător
Mesaje: 42
Membru din: Lun Sep 04, 2017 11:26 am

Dum Dec 03, 2017 6:49 pm

Nume şi prenume: Farcaş Adrian
Numele tău din joc: Aydeen
Fotografii personale (linkuri):




(poză cu foaia)
Descriere personală:
Salut!
Mă numesc Adrian, am 20 de ani şi sunt din Iaşi! (moldovean.. ştiu.. şi sunt mândru)
Prea multe nu ar fi de spus despre mine decât că sunt un băiat de treabă, respectuos, sociabil si cu un simt al umorului bine dezvoltat.
Vă las pe voi să îmi descoperiți celelalte calități.. şi cine ştie.. poate chiar defecte.
Avatar utilizator
NeaGogu
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Noi 25, 2017 4:49 pm
Oraş: Botosani
Regat: Albastru
Caracter: Sura

Dum Dec 03, 2017 9:02 pm

Nume şi prenume: Butnariu Andrei
Numele meu din joc: NeaGogu
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:
Salutare ! Ma numesc Butnariu Andrei , am 18 ani si sunt din Botosani . Sunt elev al Colegiului National ''Mihai Eminescu'' , clasa a 12-a , profilul matematica-informatica . Iubesc sportul , muzica si jocurile tip MMORPG , in special serverul 'LastFight' . In timpul liber ma ocup de sportul pe care-l practic , Taekwondo , ies cu prietenii , in special cu prietenele :)) , iar cand imi permite timpul ma joc sau cant la chitara . Ma consider a fi un baiat amuzant , carismatic :D si plin de viata . Optimismul si ambitia ma caracterizeaza si pot spune ca , datorita acestora am ajuns omul de astazi . Un citat preferat de-al meu ar fi urmatorul : ''Fa astfel incat fericirea sa devina singurul tau viciu.'' :>
Va multumesc pentru timpul acordat . Bafta tuturor ! Toate cele bune ! :)
Avatar utilizator
Madalinaaaaa
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Dum Dec 03, 2017 9:15 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Dum Dec 03, 2017 9:29 pm

Nume şi prenume: Aciobanitei Larisa Madalina

Numele tău din joc: Madalinaaaaa

Fotografii personale (linkuri):

Descriere personală: Heei ! Numele meu este Aciobanitei Larisa Madalina , am 19 ani si locuiesc in Bucuresti . Sunt absolventa a Colegiului National August Treboniu Laurian , specializarea stiinte ale naturii , iar acum boboaca a Academiei De Politie ''Alexandru Ioan Cuza''- Bucuresti . Sunt o fire optimista , cu bun simt , copilaroasa si visatoare . In timpul liber imi place sa ma ocup cu fitnessul , curand sper sa mi iau diploma de -antrenor personal- :D , sa ma joc metin2 Last Fight si sa cant . Mi a facut placere , bafta tuturor . Pupici :*
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Dum Dec 03, 2017 9:58 pm

Nume şi prenume: G. M. Cris.
Numele tău din joc: Damon
Fotografii personale (linkuri):
Poza cu scris:
Descriere personală: Salut, mă numesc Cristi, am aproape 16 ani, sunt din Caransebeș. Sunt o fire ambițioasă, veselă, prietenoasă, calmă, iertătoare. Îmi plac/e jocurile pe calculator, ieșirile cu prietenii, sportul, să ascult muzică, să mă uit la seriale/filme. Nu-mi plac persoanele mincinoase și acei oameni care se cred Dumnezeu.
Baftă la toți concurenții!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
pink
Jucător
Jucător
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 4:46 pm

Dum Dec 03, 2017 11:12 pm

Nume şi prenume: Ana
Numele tău din joc: Jameia
Fotografii personale (linkuri):
Fotografie scris:
Descriere personală: Bucuresti,18 ani ,sunt o dulcicaaa .
Avatar utilizator
TheLeThaL
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:24 am
Oraş: Iasi
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Dum Dec 03, 2017 11:26 pm

Nume şi prenume: Birsan George Ciprian
Numele tău din joc: ThLeThaLHERE
Fotografii personale (linkuri):
Fotografie cu textul "Metin2 LastFight" :
Descriere personală: Salutare la toata lumea ! . Numele meu este George si am 18 ani. Sunt din Iasi dar din 2007 locuiesc in Italia. Cel mai important lucru la mine este sinceritatea, tocmai de aceea sunt un baiat foarte sincer, ce cauta mereu sa faca dreptate. Sunt foarte prietenos si imi place sa-i ajut pe ceilalti, am simtul umorului dar uneori sunt mai tacut pierzanduma printre ganduri, fiindca sunt si un tip mai nostalgic. Inchei descrierea cu o fraza pe care eu o ador : Viata e ca un ecou, daca nu iti place ceea ce iti retrimite, trebuie sa schimbi mesajul pe care i-l trimiti.
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Lun Dec 04, 2017 12:03 am

Inscrierile au luat sfarsit. Urmeaza sa anuntam castigatorii

Topic closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis