Eveniment Miss & Mr editia #14 [LastFight]

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Avatar utilizator
OanaHamat
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Vin Aug 18, 2017 2:14 pm

Joi Noi 30, 2017 12:22 pm

Nume şi prenume: Hamat Oana
Numele tău din joc: Kairra
Fotografii personale (linkuri):
Fotografie cu textul "Metin2 LastFight" :
Descriere personală:Buna, pentru inceput sa ma prezint, ma numesc Oana am , 16 ani , sunt din Drobeta Turnu Severin .
Sunt o fire mai timida , imi place sa incerc lucruri noi si sa ajung sa fac imposibilul ,ador sportul in special atletismul si deaceea il practic de 3 ani de zile , eu il ador deoarece necesita disciplina, incredere , deternimare sunt unele dintre calitatile pe care le poti gasi la mine. Sper ca v-a placut descrierea mea, multumesc pentru timpul acordat si bafta tuturor!
Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Joi Noi 30, 2017 12:46 pm

Nume şi prenume: Lupu Daniel
Numele tău din joc: [PvP]Kadeuw
Fotografii personale (linkuri): , , , , ,
Descriere personală: Eu sunt Daniel , am 20 de ani şi locuiesc în judetul Valcea . Am inceput Facultatea de Politie . Sunt o persoana calma , inteligenta , modesta , egoista , care are simtul umorului . Mereu imi doresc sa ma evidentiez şi sa fiu placut în fata persoanelor cu care vorbesc . Imi petrec timpul liber pe calculator , jucand Fifa , CS , dar cel mai mult Metin2 LF , de obicei pe caracterul Sura ; imi place foarte mult fotbalul , sa ma uit la meciuri de fotbal cu prietenii şi sa ascult muzica rap . Cam aceasta ar fi descrierea mea pe scurt ... . Succes tuturor .
Ultima oară modificat Lun Dec 04, 2017 8:06 pm de către PvP Metin2, modificat 1 dată în total.
Motiv: Poză fake, descalificat.
Avatar utilizator
zAydeen
Jucător
Jucător
Mesaje: 42
Membru din: Lun Sep 04, 2017 11:26 am

Dum Dec 03, 2017 6:49 pm

Nume şi prenume: Farcaş Adrian
Numele tău din joc: Aydeen
Fotografii personale (linkuri):




(poză cu foaia)
Descriere personală:
Salut!
Mă numesc Adrian, am 20 de ani şi sunt din Iaşi! (moldovean.. ştiu.. şi sunt mândru)
Prea multe nu ar fi de spus despre mine decât că sunt un băiat de treabă, respectuos, sociabil si cu un simt al umorului bine dezvoltat.
Vă las pe voi să îmi descoperiți celelalte calități.. şi cine ştie.. poate chiar defecte.
Avatar utilizator
NeaGogu
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Noi 25, 2017 4:49 pm
Oraş: Botosani
Regat: Albastru
Caracter: Sura

Dum Dec 03, 2017 9:02 pm

Nume şi prenume: Butnariu Andrei
Numele meu din joc: NeaGogu
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:
Salutare ! Ma numesc Butnariu Andrei , am 18 ani si sunt din Botosani . Sunt elev al Colegiului National ''Mihai Eminescu'' , clasa a 12-a , profilul matematica-informatica . Iubesc sportul , muzica si jocurile tip MMORPG , in special serverul 'LastFight' . In timpul liber ma ocup de sportul pe care-l practic , Taekwondo , ies cu prietenii , in special cu prietenele :)) , iar cand imi permite timpul ma joc sau cant la chitara . Ma consider a fi un baiat amuzant , carismatic :D si plin de viata . Optimismul si ambitia ma caracterizeaza si pot spune ca , datorita acestora am ajuns omul de astazi . Un citat preferat de-al meu ar fi urmatorul : ''Fa astfel incat fericirea sa devina singurul tau viciu.'' :>
Va multumesc pentru timpul acordat . Bafta tuturor ! Toate cele bune ! :)
Avatar utilizator
Madalinaaaaa
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Dum Dec 03, 2017 9:15 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Dum Dec 03, 2017 9:29 pm

Nume şi prenume: Aciobanitei Larisa Madalina

Numele tău din joc: Madalinaaaaa

Fotografii personale (linkuri):

Descriere personală: Heei ! Numele meu este Aciobanitei Larisa Madalina , am 19 ani si locuiesc in Bucuresti . Sunt absolventa a Colegiului National August Treboniu Laurian , specializarea stiinte ale naturii , iar acum boboaca a Academiei De Politie ''Alexandru Ioan Cuza''- Bucuresti . Sunt o fire optimista , cu bun simt , copilaroasa si visatoare . In timpul liber imi place sa ma ocup cu fitnessul , curand sper sa mi iau diploma de -antrenor personal- :D , sa ma joc metin2 Last Fight si sa cant . Mi a facut placere , bafta tuturor . Pupici :*
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Dum Dec 03, 2017 9:58 pm

Nume şi prenume: G. M. Cris.
Numele tău din joc: Damon
Fotografii personale (linkuri):
Poza cu scris:
Descriere personală: Salut, mă numesc Cristi, am aproape 16 ani, sunt din Caransebeș. Sunt o fire ambițioasă, veselă, prietenoasă, calmă, iertătoare. Îmi plac/e jocurile pe calculator, ieșirile cu prietenii, sportul, să ascult muzică, să mă uit la seriale/filme. Nu-mi plac persoanele mincinoase și acei oameni care se cred Dumnezeu.
Baftă la toți concurenții!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
pink
Jucător
Jucător
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 4:46 pm

Dum Dec 03, 2017 11:12 pm

Nume şi prenume: Ana
Numele tău din joc: Jameia
Fotografii personale (linkuri):
Fotografie scris:
Descriere personală: Bucuresti,18 ani ,sunt o dulcicaaa .
Avatar utilizator
TheLeThaL
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:24 am
Oraş: Iasi
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Dum Dec 03, 2017 11:26 pm

Nume şi prenume: Birsan George Ciprian
Numele tău din joc: ThLeThaLHERE
Fotografii personale (linkuri):
Fotografie cu textul "Metin2 LastFight" :
Descriere personală: Salutare la toata lumea ! . Numele meu este George si am 18 ani. Sunt din Iasi dar din 2007 locuiesc in Italia. Cel mai important lucru la mine este sinceritatea, tocmai de aceea sunt un baiat foarte sincer, ce cauta mereu sa faca dreptate. Sunt foarte prietenos si imi place sa-i ajut pe ceilalti, am simtul umorului dar uneori sunt mai tacut pierzanduma printre ganduri, fiindca sunt si un tip mai nostalgic. Inchei descrierea cu o fraza pe care eu o ador : Viata e ca un ecou, daca nu iti place ceea ce iti retrimite, trebuie sa schimbi mesajul pe care i-l trimiti.
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Lun Dec 04, 2017 12:03 am

Inscrierile au luat sfarsit. Urmeaza sa anuntam castigatorii

Topic closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis