Eveniment Miss & Mr editia #15

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Ian 08, 2018 3:04 am

Imagine
Condiţii de participare:
Minim 3 fotografii personale. (dintre care în minim 1 să fie inclus textul "Metin2LastFight". Vă faceţi o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")
O scurta prezentare personală.


Desfăşurare eveniment:
08.01.2018 : 28.01.2018 ora 20:00 (Înscrierea pozelor în concurs)
28.01.2018 ora 21:00 (Numirea şi premierea câştigătorilor MISS & MISTER)


Prima etapă: până în data de 28.01.2018 ora 20:00
În această etapă vă înscrieţi pozele în concurs. Le puteţi urca aici:
http://imgur.com/
http://postimage.org/
http://epvpimg.com/

În minim o fotografie personală trebuie să se regăsească textul "Metin2LastFight". (Vă faceti o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")


*Fotografiile să fie în limita bunului simţ, nuditatea nu va fi acceptată.*

Model de înscriere:

Cod: Selectaţi tot

Nume şi prenume:
Numele tău din joc:
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:
NOTĂ: Este foarte, foarte important ca descrierea să fie cât mai complexă astfel încat să ne putem face o impresie despre dvs.

Înscrierea se face în acest topic!

Etapa a 2-a: în data de 28.01.2018 în jurul orei 21:00
În această etapă vor fi numiţi şi de asemenea premiaţi câştigătorii.

Premii:
Mister - tag [Mr] 30 de zile + Costum permanent specific de Mister.
Miss - tag [Miss] 30 de zile + Rochie permanenta specifica de Miss.

Imagine
Imagine


Câştigătorii:



Toate cele bune,
Echipa Metin2LastFight
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Mădălina
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Lun Oct 09, 2017 1:42 am
Oraş: Baia Mare
Status: Queen❤️
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Lun Ian 08, 2018 4:03 am

Nume şi prenume: Madalina Georgiana
Numele tău din joc: Madalina
Fotografii personale (linkuri):
Cu gif :
Descriere personală:Bună, numele meu este Mădălina, locuiesc în Baia Mare, județ Maramureș și am 20 de ani. Sunt o fire prietenoasă, sinceră, amuzantă, sensibila, de treabă și simpatica. În timpul liber îmi plac plimbările cu prietenii, sa ascult muzică, să mă uit la seriale și sa ma joc lf. Îmi place sa glumesc și sa râd. Iubesc foarte mult animalele în special pisicile . Sunt o persoana iertătoare și în unele cazuri miloasa . Dar sunt uneori și cam posesiva și geloasă. Ador când lumea din jurul meu este fericită deoarece dacă ei sunt fericiți sunt și eu. Vă urez tuturor participanților succes!!!
Ultima oară modificat Joi Ian 18, 2018 12:37 am de către Mădălina, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
MT2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 339
Membru din: Vin Oct 14, 2016 1:49 am
Oraş: Constanta
Status: NeverGiveUp
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: MYSQLR00T

Lun Ian 08, 2018 4:25 am

Nume şi prenume: Militaru Alexandru
Numele tău din joc: [REGE]Alexandrino
Fotografii personale (linkuri):
Poza cu afis:
Descriere personală:Buna numele meu este Alexandru locuiesc in Constanta sunt o fire foarte vulcanica iertatoare si foarte schimbatoare urasc persoanele arogante ..imi place sa ies la film cu prieteni in oras imi place sa fac sport
sunt o fire foarte prietenoasa (cine ma cunoaste poate confirma asta ) Multa bafta la toti !
Ultima oară modificat Mar Ian 16, 2018 7:16 pm de către MT2 Server PvM, modificat de 4 ori în total.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Florin Rms
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mie Ian 10, 2018 10:21 pm
Oraş: Craiova
Status: Free
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: SafeSex

Mie Ian 10, 2018 10:36 pm

Nume şi prenume: Remus Florin
Numele tău din joc: ViseN
Fotografii personale (linkuri):
Poza cu afis:
Descriere personală:Salut, numele meu este Florin,am 19 ani, locuiesc in Craiova sunt o persoana foarte ambitioasa si imi reuseste mereu ceea ce imi propun, sunt linistit nu-mi place sa ies in evidenta prin fapte urate sau mai stiu eu ce, ma dezgusta persoanele care au figuri,in special cele care profita de ajutorul financiar pe care-l au si se leaga de cei cu un statut mai slab decat ei..Hobby-ul meu este fotbalul,chiar joc la U CRAIOVA 1948 .SA. in oras, imi place sa fac sport cand am timp liber,de curand m-am apucat de sala,mai ies la o bere,doua cu prietenii, in mai putine cuvinte imi place sa ma distrez ,cand prind o ocazie.. nu o ratez....ce sa mai spun despre mine..imi place sa ajut oamenii aflati pe strada,chiar daca unii imi zic ca ei cersesc si acasa au vile cu piscina,eu nu pot trece nepasator pe langa ei,deoarece sunt mai milos de fel si numai atunci cand ii vad ca intind mana imi dau lacrimile fara sa vreau ,vreau sa va mai spun ca nu suport omul pervers si fals,daca esti cu mine in ceva..fi pana la capat , eu asa am invatat...mai mult merg dupa principu' nu intoarce spatele familiei sau prietenilor..daca am dreptate in legatura cu asta sau nu voi stiti..Nu cred ca mai are rost sa continui cu mai multe ,o sa va puteti face o parere despre mine din ceea ce am scris pana acum. Sper ca ,cel mai bun sa castige,important e sa faci ceva si sa-ti placa ,nu trebuie intotdeauna sa iesi in fata! Va doresc multa bafta la toti ceilalti participanti! :x
Metin2 LF! :x :x :D
Ultima oară modificat Lun Ian 15, 2018 11:44 pm de către Florin Rms, modificat de 6 ori în total.
Avatar utilizator
Andreeeaaa
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Mie Ian 10, 2018 11:39 pm
Status: Babygirl
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Mie Ian 10, 2018 11:50 pm

Nume şi prenume:Andreea Daniela
Numele tău din joc: oBubble
Fotografii personale (linkuri):
Poză cu afiș:
Descriere personală: Bunăă, mă numesc Andreea, am 17 ani, sunt din Titu, judetul Dâmbovița. Sunt o fire foarte ambiționoasă, prietenoasa, sociabila, si foarte de treaba, imi place să leg prietenii noi oricând indiferent de situatie, si sa fac oamenii să se simtă bine in preajma mea. Mă atașez repede de o persoană, și renunț foarte greu, iar asta poate fii considerat un defect. Când sunt pusă in fața unei situații complexe, gasesc repede o rezolvare. În timpul liber mă delectez uitându-ma la seriale, si jucându-mă metin, deoarece ma face să uit de orice stare de tristete, si ma relaxeaza la maxim. Iubesc ursuleții și cațelușii. Vă doresc tuturor succes! Pupici cu sclipici.
Mottoul meu "Carpe Diem!"
:x :ymhug:
Ultima oară modificat Joi Ian 25, 2018 9:38 pm de către Andreeeaaa, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
DamwonKia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 157
Membru din: Dum Mai 28, 2017 11:50 pm
Oraş: Phenian
Status: Ruined King
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Challenger

Vin Ian 12, 2018 8:13 pm

Nume şi prenume: Costi Mihai
Numele tău din joc: [REGE]Apofis
Fotografii personale (linkuri): sterse
Descriere personală: Bună ! Mă numesc Costi, am 18 ani şi sunt din Statele Unite Olteneşti (SUO). Sunt o persoană ambiţioasă care face tot posibilul să reuşească ce şi-a propus, dar in cazul in care eşuez mă mulţumesc cu faptul că am incercat, de asemenea sunt o persoană sinceră, cu un simţ al umorului foarte bine dezvoltat, imi plac călătoriile, plimbările prin aer liber, muzica (Dani Mocanu) şi jocurile pe pc. Mă ghidez după motto-ul ''primul pas in a realiza ceva este să incerci''.
Cam atat despre mine, restul calităţilor sau defectelor le puteţi descoperii voi.
Ultima oară modificat Dum Ian 28, 2018 5:48 pm de către DamwonKia, modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
poaliradu
Jucător
Jucător
Mesaje: 13
Membru din: Dum Ian 15, 2017 9:42 pm
Oraş: Cluj
Status: N am nimic de zis
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Sâm Ian 13, 2018 5:23 pm

Nume şi prenume: Poali Radu
Numele tău din joc:KEN007
Fotografii personale (linkuri):
Poza Metin2Lf:
Descriere personală: Locuiesc si studiez in Cluj-Napoca. Merg spre 20 de ani,sunt un tip cu un simt al urmorului mult peste normal, imi place sa mananc mult. Nu suport prostia si aroganta,mai ales pe Metin2.Consider ca bunul simt,onestitatea,
dragostea fata de tot ce ne inconjoara si moralitatea sunt singurele lucruri care ar trebui sa conteaze intr-o lume in care depravarea primeaza,lipsita,in mare parte de judecati morale,in care fiecare e liber sa faca ce vrea,fara a da mare socoteala in fata nimanui. Dezvolt o fire prietenoasa tot timpul, sunt foarte deschis la orice tipuri de discutii,imi place sa ajut orice tip de comunitate din care fac parte. Imi place sa cunosc lume noua. Defecte am cu carul.Ar mai fii o gramada de lucruri de zis dar ma rezum la atat. Bafta tuturor! :ymhug:
Ultima oară modificat Dum Ian 28, 2018 1:08 am de către poaliradu, modificat de 4 ori în total.
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Sâm Ian 13, 2018 6:37 pm

Nume şi prenume: Cristina Maria
Numele tău din joc: [REGINA]Arisa
Fotografii personale (linkuri): sterse
Descriere personală: Heii! Numele meu este Cristina, am 17 ani şi sunt din Sghişoara.
Nu pot spune că sunt un om simplu sau uşor de înţeles. Mă pot descrie ca fiind o fire contradictorie, indiferentă şi complicată şi din acest motiv sunt adesea neînțeleasă. Dar asta nu înseamnă că nu pot să fiu o persoană cumsecade cu persoanele care nu se grăbesc să mă critice şi care mă acceptă aşa cum sunt.
Sunt un om sincer, lipsit de ipocrizie, un om care a învățat că adevărul spus cu voce tare îi îndepărtează doar pe cei nesinceri.
Detest persoanele cu două feţe... pentru că nu mă pot decide nicodată pe care să o plesnesc prima. Urăsc persoanele fiţoase şi cele care se cred superioare, deși intelectual sau spiritual, nu sunt.

SUCCES TUTUROR PARTICIPANŢILOR! :o)
Avatar utilizator
danni69
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Lun Ian 15, 2018 12:36 am
Oraş: Iasi
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Lun Ian 15, 2018 12:56 am

Nume şi prenume: Diac Danni
Numele tău din joc: xJackDanielS
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală: Mai neim iz Danni, ai laic tu drink ă lot, ai work at bartendăr, ai heiv eitin yeărs old . Sunt o fire caterincoasă , îmi place ideea de " auto-ironia, semn de inteligenţă " Fotbal , sală . ŞI IUBESC SALATA DE BEOUF !
Ultima oară modificat Mie Ian 24, 2018 8:22 pm de către danni69, modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
cristi99999
Jucător
Jucător
Mesaje: 22
Membru din: Dum Mar 20, 2016 10:03 pm

Lun Ian 15, 2018 8:43 pm

Nume şi prenume:CRISTI
Numele tău din joc: gogost1


Fotografii personale (linkuri):

AFIS

Descriere personală: Sunt Cristi si am 18 ani
Ultima oară modificat Mie Ian 24, 2018 10:59 pm de către cristi99999, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
andreuca99
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:45 pm
Oraş: Buzău
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: 1SkillDown

Dum Ian 21, 2018 9:00 pm

Nume şi prenume: Ion Andreea
Numele tău din joc: Esteriss
Fotografii personale (linkuri):
Poza cu afis :
Descriere personală: Hola, ma numesc Andreea, sunt din Buzau, am 18 ani si invat la un liceu cu profil economic. Sunt o persoana careia ii plac flesh-urile, tatuajele, sunt destul de calma, rabdatoare dar in acelasi timp foarte energica ,dornica de a incerca lucruri noi. Imi place super mult sa ma plimb, sa pictez, sa cant, sa petrec timpul cu prietenii facand nebunii.
Si nu uita '' do something amazing''
Avatar utilizator
Metin2 Romania
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1325
Membru din: Vin Iun 02, 2017 6:53 pm
Status: 11.05

Lun Ian 22, 2018 11:12 pm

..
Discord : .𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶𝔂#7875
Avatar utilizator
Easy MT2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 312
Membru din: Dum Aug 20, 2017 9:30 pm
Oraş: București
Status: . ❤
Regat: Albastru
Caracter: Şaman
Breaslă: BlackTerror

Lun Ian 22, 2018 11:25 pm

Nume şi prenume: Crina-Alina
Numele tău din joc: Kenya
Fotografii personale (linkuri):
afiș : ,
Descriere personală: Bună tuturor! Numele meu este Crina, fac 17 curând, sunt din București.
Sunt o fire sensibilă, prietenoasă, îmi place să-i ajut pe cei din jurul meu cum pot. Am un animal de companie - un papagal, îl cheamă Coco.
Ascult manele și rap. Baftă tuturor! :*
Ultima oară modificat Dum Ian 28, 2018 3:02 am de către Easy MT2, modificat de 3 ori în total.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
pink
Jucător
Jucător
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 4:46 pm

Joi Ian 25, 2018 6:15 pm

Nume şi prenume: Ana
Numele tău din joc: Khristine
Fotografii personale (linkuri): (cu sormea)
Afis:
Descriere personală: 18 ani,pup la zambet
Avatar utilizator
Karius
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Dec 23, 2017 8:33 pm
Oraş: Iași
Status: #NR1 MENTAL
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Ian 26, 2018 10:00 pm

Nume şi prenume: Denis Farcaș.
Numele tău din joc: Karius.
Fotografii personale (linkuri):




Poza cu afiș:
Descriere personală: Salut!
Mă numesc Denis şi am 20 ani!
Prea multe nu ar fi de spus despre mine decât că sunt un băiat de treabă, respectuos, sociabil şi cu un simt al umorului bine dezvoltat.
Sunt o persoană activă, asta ştiu, iar prin activă mă refer la faptul că nu-mi place să lenevesc (imi place mereu sa imi ocup timpul liber).Una dintre activitătile pe care le practic in timpul liber ar fi fotbalul, dar mai am si o serie de alte pasiuni.
Cam atâtea ar fi de spus despre mine.
SUCCES LA TOȚI !!
Ultima oară modificat Sâm Ian 27, 2018 8:58 am de către Karius, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Alexandraaaaa
Jucător
Jucător
Mesaje: 7
Membru din: Joi Aug 03, 2017 3:08 am
Status: ♔♔
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Sâm Ian 27, 2018 4:24 am

Nume şi prenume : Alexandra E.
Numele tău din joc: Renesse
Fotografii personale (linkuri):
Poză afiș :
Descriere personală: Prietenoasă, sensibilă, sunt extrem de supărăcioasă, stresantă, o persoană serioasă (glumesc, doar în anumite cazuri) îmi place să fac persoanele să râdă, m-aș simții și eu destul de bine când știu că persoanele de lângă mine sunt ok, îmi place să fac caterincă, îmi place să cunosc cât mai multe persoane, sunt o fire geloasă, iert destul de repede și nu uit. Ă.. și iubesc manelele. Mai multe detalii pe parcurs. Baftă tuturor! :-*
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Ian 28, 2018 7:02 pm

Inscrierile au luat sfarsit. In scurt timp vom anunta castigatorii.
Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis