REZULTATE CONCURS MISS & MR EDITIA #15

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Dum Ian 28, 2018 8:14 pm

Salutare, inainte de a prezenta rezultate vreau sa aveti in vedere un aspect FOARTE IMPORTANT!!! Argumentele aduse notei fiecarui participant sunt NEGATIVE. Am incercat pe cat posibil sa va explic ceea ce NU ati facut bine in acele poze. Probabil va intrebati de ce multi dintre voi ati luat 7.5 sau 8 si aveti un comentariu negativ. Motivul este acesta, nu am incercat sa aduc in vedere ceea ce este corect, bine si frumos ci strict ceea ce este GRESIT. Absolut toate argumentele sunt NEGATIVE si nu vreau sa va simtiti jgniti sau ofensati. Imi doresc ca aceste argumente sa fie strict constructive astfel incat in editiile viitoare sa nu mai faceti aceleasi greseli si sa imbunatatiti calitatea pozelor respectiv modul de postare. Pe langa acest lucru, vreau sa precizez si faptul ca eu am fost singurul care a jurizat si singurul care a luat aceasta decizie. Acestea fiind spuse, in urma analizelor aprofundate asupra pozelor dvs., am ajuns la urmatoarea concluzie:

Madalina - 7.7 - Ai ales un mod gresit de a-ti expune trasaturile fizice. Pozitia in unele poze este inadecvata, nu ai pus accentul pe fata.

oBubble - 7.5 - Aspect al sprancenelor inestetic, locatia anumitor poze este inadecvata, la fel si pozitia.

Arisa - 6.5 - Pozitie nepotrivita in anumite poze, efectul alb-negru te-a dezavantajat in poza cu afisul. Nu ai scos in evidenta principalele trasaturi feminine.

Esterisse- 6 - Efectul alb-negru folosit in exces te-a dezavantajat. Privirea nu iti este indreptata catre camera. In unele poze ai exagerat cu parul pe fata. Nu ai scos in evidenta principalele trasaturi feminine.

Kira - 5 - Efecte excesive in anumite poze, evidentierea defectelor in locul calitatilor. Machiaj excesiv, nereusit. Lipseste poza din cap pana in picioare. Nu ai scos in evidenta principalele trasaturi feminine.

Kenya- 7.8 - Efectul alb-negru te-a dezavantajat. Lipseste increderea in sine, parul apare prea mult pe fata .

Jameia- 6.5 - Folosirea machiajului in cantitati industriale, lipseste increderea in sine ( nu te uiti in camera ), Tinuta este nepotrivita pentru acest concurs. Nu ai scos in evidenta principalele trasaturi feminine.

Renesse - 7 - Folosirea excesiva a efectelor, evidentierea defectelor in locul calitatilor ( picioarele ) . In unele poze privirea nu ti-e indreptata catre camera, nu-ti scoti in evidenta ochii.



Alexandrino - 6.7 - Tinuta este inadecvata pentru acest concurs, trasaturile masculine nu sunt evidentiate la capacitate maxima.

ViseN - 6 - Aspect estetic neplacut, transmiti brutalitate. Contextul in care apare textul Metin2LastFight este unul inadecvat.

Apofis 6.5 - Lipsesc trasaturile masculine. Contextul pozelor se repeta.

KEN007 - 8.50 - Cu unele poze ai participat si in editiile trecute.

xJackDanielS - 8 - Nuditate excesiva in anumite poze .

gogost1 - 6 - Tinuta nu este potrivita cu contextul in care ai facut pozele, oglinda este murdara.

Karius. 6.5 - Unele poze sunt neclare, tinuta nepotrivita in anumite poze.

Castigatorii acestei editii sunt: Kenya ; KEN007

Va multumim pentru participare si va asteptam si la urmatoarele editii.

Toate cele bune,
Echipa Metin2LastFight
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis