Eveniment Miss & Mr editia #16

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Vin Feb 09, 2018 12:03 am

Imagine
Condiţii de participare:
Minim 3 fotografii personale. (dintre care în minim 1 să fie inclus textul "Metin2LastFight". Vă faceţi o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")
O scurta prezentare personală.


Desfăşurare eveniment:
09.02.2018 : 01.03.2018 ora 20:00 (Înscrierea pozelor în concurs)
01.03.2018 ora 21:00 (Numirea şi premierea câştigătorilor MISS & MISTER)


Prima etapă: până în data de 01.03.2018 ora 20:00
În această etapă vă înscrieţi pozele în concurs. Le puteţi urca aici:
http://imgur.com/
http://postimage.org/
http://epvpimg.com/

În minim o fotografie personală trebuie să se regăsească textul "Metin2LastFight". (Vă faceti o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")


*Fotografiile să fie în limita bunului simţ, nuditatea nu va fi acceptată.*

Model de înscriere:

Cod: Selectaţi tot

Nume şi prenume:
Numele tău din joc:
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:
NOTĂ: Este foarte, foarte important ca descrierea să fie cât mai complexă astfel încat să ne putem face o impresie despre dvs.

Înscrierea se face în acest topic!

Etapa a 2-a: în data de 01.03.2018 în jurul orei 21:00
În această etapă vor fi numiţi şi de asemenea premiaţi câştigătorii.

Premii:
Mister - tag [Mr] 30 de zile + Costum permanent specific de Mister.
Miss - tag [Miss] 30 de zile + Rochie permanenta specifica de Miss.

Imagine
Imagine


Câştigătorii:



Toate cele bune,
Echipa Metin2LastFight
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Mădălina
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Lun Oct 09, 2017 1:42 am
Oraş: Baia Mare
Status: Queen❤️
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Vin Feb 09, 2018 1:23 pm

Nume şi prenume: Madalina Georgiana
Numele tău din joc: Madalina
Fotografii personale (linkuri):
Poză cu afișul:
Descriere personală: Bună tuturor, numele meu este Mădălina și am vârsta de 20 de ani (1.57 m ) și locuiesc în Baia Mare. Ador sa ascult muzică (în general trap uri), îmi plac plimbările cu prietenii, sunt o fire sociabila, îmi place să cunosc persoane noi, sunt o persoana plină de umor, emotivă și simpatică . Ca și alți oamenii am și unele părți mai puțin plăcute să spun așa (nimeni nu este perfect) nu îmi place minciuna, sunt o fire geloasă, egoistă, orgolioasă și foarte încăpățânatã. Nu îmi plac oamenii care își dau arfe, care se cred supremi dar nu au nici măcar o chifla în stomac. Îmi plac animăluțele în special pisoii. Îmi place foarte mult când lumea din jurul meu este bucuroasă deoarece mă face și pe mine fericită. Vă urez baftă tuturor!! :*
Ultima oară modificat Lun Feb 12, 2018 12:08 am de către Mădălina, modificat de 3 ori în total.
Imagine
Avatar utilizator
Andreeeaaa
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Mie Ian 10, 2018 11:39 pm
Status: Babygirl
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Sâm Feb 10, 2018 5:42 pm

Nume şi prenume: Andreea Daniela
Numele tău din joc:oBubble
Fotografii personale (linkuri):

Poză cu afișul:
Descriere personală: Bunăă tuturor, mă numesc Andreea, am 17 anișori și locuiesc in Titu. Sunt optimistă, ambiționoasă,orgolioasă, sociabilă tot timpul indiferent de starea pe care o am, și întotdeauna pregatită să leg prietenii noi. Ador să fac oamenii din jurul meu să râdă și să se simtă bine, deoarece la rândul meu mă voi simții și eu bine. Când am de atins un scop, fac absolut orice îmi stă în putință pentru al atinge, indiferent de ce anume implică asta. În timpul liber, prefer să fac sport, să vizionez un serial si eventual să mă joc. Ador cuvintele mici, simple, cu impact mare. Îmi place naturalețea și detest tot ce ține de fals. Iubesc animalele, în special cățelușii si ursuleții. Sunt atrasă întotdeauna de ceea ce este misterios.
:YMHUG: :-* :X
Succes tuturor!
Ultima oară modificat Joi Feb 22, 2018 2:09 pm de către Andreeeaaa, modificat de 3 ori în total.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Hard
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 437
Membru din: Lun Dec 19, 2016 12:34 am

Sâm Feb 10, 2018 6:53 pm

Nume şi prenume: Ionescu Alexandra
Numele tău din joc: Allexa
Fotografii personale (linkuri):




Poză cu afișul:
Descriere personală: Bună, mă numesc Alexandra și am 16 ani. În timpul liber practic teatru, canto, citesc, ies cu prietenii afară sau editez în photoshop. Nu îmi plac persoanele false și mincinoase, de aceea încerc să mă îndepărtez de ele. Sunt destul de energică și veselă, îmi place să râd și să glumesc, dar pot fi și serioasă și matură când este cazul, îmi place să analizez lucrurile în detaliu, sunt foarte răbdătoare și de obicei directă, preferând să spun totul fără a ocoli subiectul. Sunt o fire prietenoasă, îmi place să îmi fac prieteni și să vorbesc cu toată lumea. Sunt ambițioasă și perfecționistă, îmi place să excelez în orice domeniu și nu las un lucru neterminat până nu fac tot ce pot ca să îmi iasă cât mai bine.
Ultima oară modificat Lun Feb 26, 2018 11:27 pm de către Metin2 Hard, modificat de 5 ori în total.
Imagine
Avatar utilizator
[REGE]Alex
Începător
Începător
Mesaje: 60
Membru din: Vin Feb 09, 2018 6:34 am
Oraş: Constanta
Status: NeverGiveUp
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: BlackTerror

Dum Feb 11, 2018 4:30 am

Nume şi prenume:Militaru Alexandru
Numele tău din joc:[REGE]Alexandrino
Fotografii personale (linkuri):
https://i.imgur.com/b4Z7R6C.jpg?1
Descriere personală:Bună tuturor, numele meu este Alex, am tânăra și frumoasa vârsta de 23 de ani și locuiesc în Mangalia (Constanța). Sunt o persoană cu simțul umorului, sociabil, ambițios, iertător, energic, etc. (restul le veți vedea pe parcurs). Timpul liber mi-l petrec cu prietenii (pe jocuri sau ieșiri), îmi place să ascult muzică, să îmi fac prieteni noi și să merg la sală (fac sală de 6 luni) Multă baftă tuturor !! :D
Ultima oară modificat Joi Mar 01, 2018 12:20 pm de către [REGE]Alex, modificat de 4 ori în total.
Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
SsEeBbIi
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Vin Feb 09, 2018 10:01 pm
Oraş: Timisoara
Status: badboy
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Kakashi

Dum Feb 11, 2018 1:17 pm

Nume şi prenume: Andrei Sebastian
Numele tău din joc: Kethamine
Fotografii personale (linkuri):



Fotografie cu afișul (link) :
Descriere personală : Bună tuturor, numele meu este Sebi și am vârsta de 17 ani și locuiesc în Timișoara.Sunt o persoană ambițioasă, prietenoasă, amuzantă, sociabilă, deschisă și sinceră. În general majoritatea timpului mi-o petrec la PC și cu prieteni dar practic și fotbalul care este și sportul meu preferat. Îmi place să ascult muzică (trap-ul de prefera) dar mai ascult și alte genuri. Nu îmi plac oameni falși care stau cu tine doar din anumite interese.
Ultima oară modificat Lun Feb 26, 2018 11:30 pm de către SsEeBbIi, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
Justina
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Lun Ian 08, 2018 9:59 pm
Oraş: Petrosani
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: BlackTerror

Dum Feb 11, 2018 3:48 pm

Nume şi prenume: Andreea Camelia
Numele tău din joc: Justiina
Fotografii personale (linkuri):



(poza afis)
Descriere personală: Bunăăă! Numele meu este Andreea, am 17 ani, în curând 18 si sunt din Hunedoara, Vulcan. Despre mine pot spune că sunt o persoană deschisă și îmi place să-mi petrec tot timpul în preajma prietenilor. Glumesc și râd mereu. Nu îmi plac certurile și de aceea prefer să las mereu de la mine. Recunosc că sunt încăpățanată și puțin egoistă , dar în acelasi timp sunt foarte emotivă.De asemenea, imi place sa fiu in centrul atenției, imi plac cuvintele frumoase si sincere, dar si sa iubesc si la randul meu sa fiu iubita, asta reflectandu se mai mult asupra iubirii. Bafta tuturor !
Avatar utilizator
Seby983
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Ian 20, 2018 6:53 am
Oraş: Ploiesti
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: StealingLife

Dum Feb 11, 2018 6:29 pm

Nume şi prenume: Marin Sebastian
Numele tău din joc:Amiralul237
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală: Salut. Eu sunt Seby si am 18 ani,sunt rr-it si am ochii verzi .Locuiesc in Ploiesti jud. Prahova.Imi place sa ies cu prietenii, sa ma joc , sa ma uit la filme de actiune dar si horror ,sa ascult muzica(aproape orice gen).Sunt genul ala de baiat rebel care nu face mereu ce i se spune :)) :)) .Sunt un baiat prietenos cu care se poate socializa in pace dar pana ma calci pe coada(ca orice om).Le urez multa bafta la toti concurentii :D :-* :-*
Ultima oară modificat Lun Feb 12, 2018 3:04 am de către Seby983, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
JackWosick
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iul 31, 2017 2:53 pm
Oraş: Cluj
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: 1SkillDown

Mie Feb 14, 2018 2:00 pm

Nume şi prenume: Sighiartau Raul
Numele tău din joc: JackWosick
Fotografii personale (linkuri):






Descriere personală: Salut! Am 19 ani, in curand fac frumoasa varsta de 20 de ani. Sunt din Cluj-Napoca, ma ocup in mare parte cu modeling-ul si fotomodeling-ul. Pe viitor imi doresc sa pot investi intr-o afacere profitabila. Consider ca sunt o persoana cu spirit de initiativa dezvoltat, capabil de lucru in echipa si foarte responsabil. In timpul liber prefer sportul si jocurile pe PC. Jocul preferat pentru mine este Metinul, mai exact Metin2 Last Fight pe care il joc de mai bine de 2 ani si jumatate.
Ultima oară modificat Joi Feb 15, 2018 12:23 am de către JackWosick, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
DauIn1Pica2
Jucător
Jucător
Mesaje: 38
Membru din: Vin Feb 09, 2018 9:37 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Ce-i mă-n capu' tău?
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mie Feb 14, 2018 8:44 pm

Nume şi prenume: Emanuel Riba
Numele tău din joc: xDauIn1Pica2
Fotografii personale (linkuri):
Poza cu afis:
Descriere personală: Salut, sunt Emanuel, am 18 ani, locuiesc in Bucuresti, sunt un mare pasionat al calatoriilor, imi place sa ma distrez si sa imi fac prieteni oriunde.Imi plac concertele, festivalele de muzica si evenimentele sportive.Sunt un tip de treaba, sociabil, de cele mai multe ori pus pe caterinca si focusat mereu pe partea plina a paharului..Joc metin inca din 2011 si pana in prezent, iar pe LastFight il jucam doar ca pe un server pe care sa intru si sa ma duelez cu prietenii 1-1 pana cand am intrat cu adevarat acum 2 saptamani si am vazut cu adevarat ce fel de server e, mirarea mea ca in 2 saptamani mi-am facut foarte multi prieteni, am intalnit un staff prietenos,mereu dornic sa ma ajute, persoane calde, persoane mai putin calde :)), i-am vazut cu adevarat esenta, adevaratul motiv pentru care e deschis de atatia ani si inca populat, acel pvp unic in Romania, asa ca am decis sa raman pe el si sa joc in continuare. Sa fiu sincer cu voi, nu m-am inscris in acest concurs neaparat sa castig( cu toate ca nimanui nu ii strica un start mai bun intr-un anumit domeniu ), ci mai mult sa ma arat playerilor, stiti oamenii nu stiu ce nu stiu, si atunci cand ei il cunosc, prind incredere, se creeaza un moment, mai ales ca acest eveniment nu e facut neaparat pentru modeling, ci mai mult pentru cunoastere. Asa ca indiferent de cine va iesi castigator, ma bucur ca v-am cunoscut pe toti . :D
Ultima oară modificat Mie Feb 28, 2018 6:02 pm de către DauIn1Pica2, modificat de 3 ori în total.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Cytheria98
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Dum Feb 11, 2018 11:58 pm
Oraş: targoviste
Status: BE HAPPY!
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: BlackTerror

Vin Feb 16, 2018 2:08 pm

❤Nume şi prenume:Nedelcu Alice-Elena
❤Numele tău din joc: Cytheria
❤Fotografii personale (linkuri) :



❤Poza cu afisul:revin cu edit in cel mai scurt timp :D
❤Descriere personală: Salutare tuturor, mă numesc Alice, am 19 ani şi sunt din Târgovişte. Sunt o fire oarecum timidă, însă odată ce ajungi să mă cunoşti vei vedea că sunt o persoană deschisă, cu simţul umorului, sunt o adeptă a naturaleţii şi a simplităţii, pot spune că am o doză de nebunie (dar cine nu are), muzica mea preferată este rap-ul , îmi place să vizionez animeuri, iubesc să citesc, nu suport falsitatea, persoanele cu doua feţe , persoanele arogante care pretind că sunt "buricul pământului", sunt genul de om care ar merge până în iad pentru cei care merită cu adevărat, îmi place să fiu respectată şi la rândul meu să respect. Acestea fiind spuse, asta sunt eu, o persoană simplă, sinceră, timidă, respectuasă cu cine merită şi pasionată de tot ceea ce ţine de artă (muzică, literatură, pictură,filme) sper ca v-aţi făcut o oarecare părere despre mine şi astfel să ne cunoaştem mai bine între noi, iubitorii de metin. Vă urez baftă tuturor. ❤ :) :-*
Ultima oară modificat Mie Feb 28, 2018 9:13 pm de către Metin2, modificat de 4 ori în total.
Motiv: Lipseste poza cu afisul, prin urmare esti descalificata.
Avatar utilizator
Saoryotp
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Lun Feb 19, 2018 2:41 pm
Regat: Galben

Lun Feb 19, 2018 3:34 pm

Nume si prenume: Valeanu Andrei
Numele tău din joc:Saory
Fotografii personale (linkuri):
https://s9.postimg.org/pghmp3wkf/142658 ... -_Copy.jpg https://s9.postimg.org/uf553o2y7/193694 ... 2521_n.jpg https://s9.postimg.org/fvy029wyn/Andy_2 ... 095233.jpg https://s9.postimg.org/t03kf19lr/159727 ... 5461_o.jpg https://s9.postimg.org/8z8f3qaov/281905 ... 4902_n.jpg https://s9.postimg.org/qcipimvq7/282358 ... 2965_n.jpg https://s9.postimg.org/b3ss4vp73/282364 ... 3275_n.jpg
Poza cu afisul: https://s9.postimg.org/xshz4hgvj/282362 ... 3430_n.jpg

Descriere personală:Imi place sa mi se zica "Andu", am 18 ani 1.79 si 95kg(dar am patratele):)), ma consider amabil si totusi, lumea ma face arogant:)). Am o fire linistita si sunt un bun autodidact.Nu am fost niciodata "oaie printre oi".Am o slabiciune pentru fetele cu ochelari 8-| . Am facut sport de contact 5 ani la rand si sala 2 ani. https://s9.postimg.org/45onyylxr/283089 ... 0154_n.jpg (poze e pusa pentru a dovedi ceea ce am zis mai inainte.)
Oamenii spun ca nu sunt "prietenos" la inceput ci arogant, eu ma consider timid.Nu am avut si nu cred ca o sa am vreodata vreun gen de muzica preferat.Nu-mi place sa fac favoruri, sa-mi iau angajamente sau sa ma implic prea mult in ceva. Am ochii verzi/albastri, depinzand de anotimp/lumina.
Aut viam inveniam aut faciam.
Avatar utilizator
poaliradu
Jucător
Jucător
Mesaje: 13
Membru din: Dum Ian 15, 2017 9:42 pm
Oraş: Cluj
Status: N am nimic de zis
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Mie Feb 28, 2018 9:29 pm

Nume şi prenume:Poali Radu
Numele tău din joc:[Mr]KEN007
Fotografii personale (linkuri):
Poza afis:
Descriere personală:

Salutare tuturor!
Cochetez de ceva vreme cu acest "event" asa ca s-ar putea sa aveti o parere generala despre mine.Asadar o sa rezum la cateva cuvinte si o sa incerc sa spun lucruri pe care le-am mentionat mai putin sau de loc.
O sa schimb curand prefixul. Sunt din minunatul si suprapopulatul oras Cluj. Studiez la Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterniara.Practic fotbalul de o perioada buna de timp, respectiv 12 ani. Am o relatie frumoasa de mai bine de 2 ani de zile,imi duc traiul de pe bursele de student.Imi place sa ma documentez despre orice subiect care mi s-a parut intersant.Imi place sa citesc carti de psiholgie.Sunt o fire vesela, spontana, predominant optimista.Nu am vicii ,dar imi place sa manac mult.
Cosnider ca cele mai importante atuuri ale mele sunt simtrul umorului ,onestitatea si interactionarea deschisa cu oricine intru in vorba.
Cat despre defecte pot zice doar ca cel mai bine ti le vad oamenii din exterior iar pentru a le putea gestiona, trebuie sa fii constient de ele.

Succes tuturor! Spor la joc! toate cele bune!


P.S Sper sa va amuze poza cu baticu,ciuss'!
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Vin Mar 02, 2018 8:55 pm

Evenimentul a luat sfârșit. Câştigătorii acestei ediţii sunt [Mr]xDauIn1Pica2 şi [Miss]oBubble. Felicitari tuturor participanţilor!
t/c
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis