Eveniment Miss & Mr Editia #18

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Avatar utilizator
NAVY
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Lun Iun 05, 2017 7:25 pm
Oraş: Timisoara
Status: ǝʌıʇısod ʞuıɥʇ
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Undefeated

Mie Mai 16, 2018 2:52 pm

Nume şi prenume: O. Robert
Numele tău din joc: lNAVY
Fotografii personale (linkuri):
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Descriere personală: Fiecare persoană este unică în felul său. Prin acest topic, vă salut pe toţi respectiv membri din staff şi vă urez multă baftă tuturor nu doar la acest concurs ci şi în viaţa cotidiană. Numele meu este Robert, am frumoasa vârstă de 19 ani şi studiez la Colegiul Tehnic Emanuil Ungureanu. Curând îmi termin studiile liceale şi mă voi axa pe o facultate din domeniul meu. Dacă ar fi să mă autocaracterizez, aş spune că sunt o persoană prietenoasă, serioasă, calmă şi care nu acceptă minciunile din partea apropiaţiilor. Timpul liber îl dedic în mare parte învăţatului pentru examenul maturităţii. Cu toate acestea, încă joc metin2 Last Fight. Deobicei, ieșeam cu prietenii prin parc, ascultam muzică, jucam fotbal şi făceam diverse activităţi. Încă fac aceste lucruri însă totul mai sintetizat. Ca şi hobby, îmi place foarte mult să fac fotografii cât şi să editez videouri pe youtube. Ca urmare, vreau să vă felicit pentru durata acestui server și tot staff-ul de asemenea. Mult succes tuturor! #LastFight
Avatar utilizator
lAlee
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Dum Mar 04, 2018 4:37 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Joi Mai 17, 2018 10:29 pm

Nume şi prenume: Alexandra Maria
Numele tău din joc:
Descriere personala
Ultima oară modificat Mie Mai 23, 2018 10:02 pm de către lAlee, modificat de 8 ori în total.
Avatar utilizator
cosminiop
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Mai 19, 2018 1:48 pm
Oraş: Barlad
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: Originals

Sâm Mai 19, 2018 2:46 pm

Nume şi prenume: Alexandrescu Cosmin Andrei
Numele tău din joc: Keross
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală: Salutare tuturor , ma numesc Cosmin , am 18 ani , sunt din Barlad . Sunt o fire destul de vorbareata, activa , imi place sa ies cu prietenii si sa-mi mentin grupul in armonie . Imi place sa ascult muzica , sa scriu versuri . K pop-ul , pop-ul , rock-ul bun si inca alte genuri ma fac sa ma simt bine si ma inspira . La inceput sunt inchis dar daca ajungi sa ma cunosti iti voi spune pas cu pas cine sunt .Te astept pe server sa vorbim lucruri frumoase dar si anormale :)) .
Succes fetelor si bafta baietii <3 :*
Avatar utilizator
Bety
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Dum Apr 15, 2018 12:42 pm
Oraş: Braila
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Dum Mai 20, 2018 12:25 am

Nume şi prenume: Andreea Beatrice
Numele tău din joc: iZoe
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală: Buna, ma numesc Andreea am 17 ani si locuiesc in Braila. Sunt o persoana foarte sensibila, rabdatoare si sociabila. Nu sunt prea increzatoare in mine, ma decid greu atunci cand trebuie sa fac o alegere si ma atasez prea repede de alte persoane. In timpul liber ies afara cu prietenii, ascult muzica, ma uit la seriale si ma joc LoL (mai rar in ultimul timp metin-ul i-a luat locul :)) ) Urasc persoanele arogante si indiferenta. Succes tuturor participantilor!
Avatar utilizator
MT2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 339
Membru din: Vin Oct 14, 2016 1:49 am
Oraş: Constanta
Status: NeverGiveUp
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: MYSQLR00T

Dum Mai 20, 2018 3:54 pm

-----Nume şi prenume:Alex Biti

-----Numele tău din joc:BITY

-----Fotografii personale (linkuri):

-----

-----Afis:

-----Descriere personală: Mă numesc Enache Alexandru, am 18 ani, sunt din Tuzla jud Constanta, învăț la Liceul cu program sportiv Nicolae Rotaru Constanta, sunt o persoana activa, cu multe hobby-uri, practic KickBox de 9 ani , am o personalitate puternică și îmi place să fac totul la cote maxime .


P.S L am inscris eu findca nu are cont pe forum si nu prea se descurca :) si este prieten din real life
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Hard
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 437
Membru din: Lun Dec 19, 2016 12:34 am

Dum Mai 20, 2018 7:32 pm

Deoarece echipa Metin2LastFight dorește să jurizeze cu voi în conferință, vă rog să îi dați add lui MrBlue pe Skype: mrblue_lf și să fiți on mâine, în jurul orei 20:00 pentru a vă putea adăuga :)
Imagine
Avatar utilizator
d0rNa
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Dum Mai 20, 2018 11:20 pm
Oraş: Bv
Regat: Albastru
Caracter: Şaman

Lun Mai 21, 2018 12:26 am

---
Ultima oară modificat Mar Mai 22, 2018 10:14 pm de către d0rNa, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
cosminiop
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Mai 19, 2018 1:48 pm
Oraş: Barlad
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: Originals

Lun Mai 21, 2018 9:13 pm

Allexa scrie:Deoarece echipa Metin2LastFight dorește să jurizeze cu voi în conferință, vă rog să îi dați add lui MrBlue pe Skype: mrblue_lf și să fiți on mâine, în jurul orei 20:00 pentru a vă putea adăuga :)
A fost confa? Ati deliberat?
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Mai 21, 2018 10:43 pm

cosminiop scrie:
Allexa scrie:Deoarece echipa Metin2LastFight dorește să jurizeze cu voi în conferință, vă rog să îi dați add lui MrBlue pe Skype: mrblue_lf și să fiți on mâine, în jurul orei 20:00 pentru a vă putea adăuga :)
A fost confa? Ati deliberat?
Marti incepand cu ora 21:00. Va rog sa ma adaugati pe skype live:mrblue_lf si totodata sa imi dati mesaj la ora 21:00, marti.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Mie Mai 23, 2018 12:01 am

Evenimentul s-a incheiat. Castigatorii sunt: [Miss]Carla si [Mr]Damon
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Dum Mai 27, 2018 9:34 pm

Topic inchis
Imagine
Închis