Eveniment Miss & Mr editia #19

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Lun Iun 04, 2018 1:19 pm

Imagine
Condiţii de participare:
Trebuie sa ai minim 5 poze obligatorii (dintre care în minim 1 să fie inclus textul "Metin2LastFight". Vă faceţi o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")
O scurta prezentare personală.

Desfăşurare eveniment:

04.06.2018 : 15.06.2018 (Înscrierea pozelor în concurs)
15.05.2018 - 22.06.2018 (Perioada pentru acumularea voturilor)


Prima etapă: până în data de 15.06.2018
În această etapă vă înscrieţi pozele în concurs. Le puteţi urca aici:
http://imgur.com/
http://postimage.org/
http://epvpimg.com/

În minim o fotografie personală trebuie să se regăsească textul "Metin2LastFight". (Vă faceti o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")


*Fotografiile să fie în limita bunului simţ, nuditatea nu va fi acceptată.*

Model de înscriere:

Cod: Selectaţi tot

Nume şi prenume:
Numele tău din joc:
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:
NOTĂ: Este foarte, foarte important ca descrierea să fie cât mai complexă astfel încat să ne putem face o impresie despre dvs.

Înscrierea se face în acest topic!

Etapa a 2-a: în perioada 15.05.2018 - 22.06.2018
În această etapă vor putea fi votati participantii. Votarea va fi facuta pe site-ul serverului : http://sv1.metin2lf.ro/index.php in sectiunea "Voteaza Miss & Mr". ( http://sv1.metin2lf.ro/index.php?page=miss_mister ) Puteti vota de pe un singur cont, de pe un singur IP. Conditia ca dvs. sa puteti vota este acea de a avea minimul de 5k minute jucate. Vom monitoriza fiecare vot in parte astfel incat sa nu se poata frauda. FRAUDA SAU TENTATIVA DE FRAUDA SE SANCTIONEAZA CONFORM REGULAMENTULUI.

Premii:
Mister - tag [Mr] 30 de zile + Costum permanent specific de Mister.
Miss - tag [Miss] 30 de zile + Rochie permanenta specifica de Miss.

Imagine
Imagine



Toate cele bune,
Echipa Metin2LastFight
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Twist7
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Dum Iun 03, 2018 1:38 am
Oraş: Sanpetru Mare
Status: Vrajeala !
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Timisvar

Lun Iun 04, 2018 10:29 pm

Nume şi prenume: Bultoc Vlad
Numele tău din joc: RoYaLTwisT
Fotografii personale (linkuri): Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine(Poza cu afisul)
Imagine
Imagine
Descriere personală: Ma numesc Vlad, am varsta de 20 de ani, baiat finut, cu bunul simt :), si c-am atata.
Ultima oară modificat Mie Iun 13, 2018 7:42 pm de către Twist7, modificat de 7 ori în total.
Avatar utilizator
CarlaDagadita
Jucător
Jucător
Mesaje: 20
Membru din: Lun Apr 30, 2018 11:22 pm
Oraş: Resita
Status: Ok
Breaslă: OrNah

Lun Iun 04, 2018 11:52 pm

Nume şi prenume: Dăgădiţă Carla Roberta
Numele tău din joc:[Miss]Carla
Fotografii personale (linkuri):Imagine

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Afiş: Imagine
Descriere personală:Sunt o persoană calmă, probabil mulţi dintre voi mă ştiţi, am foarte multă răbdare pana se întrece limita bunului simţ. Am 18 ani şi sunt din Reşiţa. Nu suport minciuna şi persoanele false.
Ultima oară modificat Lun Iun 11, 2018 11:29 pm de către CarlaDagadita, modificat de 3 ori în total.
Avatar utilizator
AdorableGood
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mie Apr 19, 2017 1:34 pm
Oraş: Hunedoara
Status: Lady
Regat: Albastru
Caracter: Şaman
Breaslă: Nu fac parte

Mar Iun 05, 2018 5:19 pm

Nume şi prenume: Rosu Denisa Maria
Numele tău din joc: Khalista
Fotografii personale (linkuri): Imagine Imagine Imagine Imagine
Imagine
Descriere personală: Sunt o persoana prietenoasa, cu mult simt al umorului (am limitele mele), cu bun simt si linistita. Sunt din Hunedoara si am 16 ani. :P
Ultima oară modificat Mie Iun 06, 2018 7:27 pm de către AdorableGood, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
biatheona
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mie Iun 06, 2018 10:10 pm
Oraş: Cluj Napoca
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Mie Iun 06, 2018 10:35 pm

Nume şi prenume: Theona Bianca Pap
Numele tău din joc: Teona
Fotografii personale (linkuri):
1.
2.
3.
4.
5.
Descriere personală: Sunt o persoana deshisa, foarte, dar foarte vorbareata, imi place bunul simt, omenia, respectul si sinceritatea. M-am nascut in Italia "Theona este chiar numele tau?!", dar la varsta de 11 ani m-am mutat alaturi de familia mea in Romania. Sunt absolventa a facultatii de Teatru si Televiziune din Cluj, iar acum profesez in acest domeniu. Detin o mica afacere( intreprindere) locala infloritoare. Experientele traite de mine isi pun aprenta asupta mentalitatii si modului de a percepe "inconjuratorul", iar varsta ( 22 de primaveri) e in raport direct cu gesturile si personalitatii mele. :)
Avatar utilizator
AvRobert
Începător
Începător
Mesaje: 53
Membru din: Lun Mar 19, 2018 5:46 pm
Oraş: Resita-Caras-Severin
Status: Online
Regat: Albastru
Caracter: Şaman
Breaslă: Often

Dum Iun 10, 2018 12:17 pm

Nume şi prenume: Avram Robert
Numele tău din joc: Deranj
Fotografii personale (linkuri): Imagine
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Descriere personală:Sunt o persoana calma careia ii place sa se distreze, si care nu rateaza ocazia sa iasa in evidenta niciodata. Imi place sa fiu in centrul atentiei, trebuie sa recunosc. Imi ajut orice prieten la nevoie, fie acesta real, sau virtual. Sunt rasfatat, ambitios, si vicios(Ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place). Totodata sunt o fire aroganta, dar daca stii cum sa ma iei, iti ofer tot ce-i mai bun din mine şi îti dau sufletul pe tava, dar daca ma dezamagesti, imi iau sufletul inapoi si-ţi dau si cu tava-n cap. Îmi place sa fiu diferit de celelalte persoane din jurul meu si probabil de aceea de multe ori am discutii contradictorii. Am 17 ani si locuiesc in Reşiţa, Caras-Severin. In timpul liber desenez, imi pierd timpul pe jocuri, ascult muzica, ies cu prietenii sau fac poze (Model; fotograf) . Sunt foarte curajos si imi place competitia, atat de mult cat imi place sa testez lucruri noi. Şi da, sunt aici sa castig ;)
Ultima oară modificat Joi Iun 14, 2018 12:49 pm de către AvRobert, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
Meyi.
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mar Iun 12, 2018 12:19 am

Mar Iun 12, 2018 1:02 am

Nume şi prenume: Rusescu Bogdan
Numele tău din joc: RuseHERE
Fotografii personale (linkuri): https://postimg.cc/image/r6u3vzqr1
https://postimg.cc/image/d0ed0s319
https://postimg.cc/image/aj2ltiqul
https://postimg.cc/image/to5v3ad8d
https://postimg.cc/image/gwrowrgb1
Descriere personală: Salut, sunt Bogdan, am 18 ani, pe pragul de a termina cele 12 clase. Sunt o fire sociabilă, imi place sa fac lumea sa rada, sa zâmbească, din punctul meu de vedere umorul si veselia ar trebui sa fie prezente in fiecare zi in sufletul si mintea fiecăruia.Pe cat de sociabil sunt, pe atat de respectuos, am citit codul bunelor maniere si incerc sa il aplic in fiecare domeniu . In timpul liber ma joc pe calculator, ma plimb cu masina, imi place foare mult sa conduc, sau sa stau cu prietena mea, din acest motiv am pus poze cu ea.Am pus o poza mai sus de la aniversarea de 6 luni .Trăim o poveste nasoala, dupa ce terminam acum cu bacul o sa mergem in direcții diferite, o sa fie urat sa ne despartim... in fine, nu despre asta este vorba .. in general sunt cu zâmbetul pe buze, orice problema as avea, nu imi place sa arat lumii ca sunt suparat, de obicei lumea ma stie cu capul sus si zâmbind. E tot ce conteaza. Concursul acesta pentru mine nu este o mare provocare, nu sunt aici sa câștig, sunt aici sa incerc. Se spune : “ ca sa câștigi la loto, trebuie sa joci”. Cea mai mare provocare pentru mine in momentul de fata este BAC-ul . Numai bine !
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Mie Iun 13, 2018 6:16 pm

Nume şi prenume: G. Cristian
Numele tău din joc: [Mr]Damon
Fotografii personale (linkuri):
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Descriere personală: Salut, numele meu este Cristi, am 16 ani si sunt Sagetator. Locuiesc in Caransebes judetul Caras-Severin si sunt in clasa a 10 pe profil de filologie. Imi plac/e sportul, sa ma uit la: filme/seriale, iesirile cu prietenii. Ascult aproape orice gen de muzica. Nu-mi plac persoanele mincinoase, fitoase, false si cele care se cred Dumnezeu. Sunt o fire vesela, respectoasa (cu cine merita), calma si emotiva.
Ultima oară modificat Joi Iun 14, 2018 8:52 pm de către Server PvP Metin2, modificat 1 dată în total.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Andreeeaaa
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Mie Ian 10, 2018 11:39 pm
Status: Babygirl
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Joi Iun 14, 2018 12:52 pm

Nume şi prenume: Andreea Daniela
Numele tău din joc: oBubble
Fotografii personale (linkuri):




Descriere personală: Bună, mă numesc Andreea, am 17 ani, și locuiesc în Titu. Sunt o persoană plină de viață, sociabilă, echilibrată. Îmi place să fac sport, să călătoresc, și să vizionez seriale. Ador să cunosc persoane noi și să leg prietenii cu ele. Urăsc persoanele mincinoase și care se dau ceea ce nu sunt. XoXo :X
Imagine
Avatar utilizator
NAVY
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Lun Iun 05, 2017 7:25 pm
Oraş: Timisoara
Status: ǝʌıʇısod ʞuıɥʇ
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Undefeated

Joi Iun 14, 2018 2:37 pm

Nume şi prenume: O. Robert
Numele tău din joc: lNAVY
Fotografii personale (linkuri):
1.
2.
3.
4.
5.
Descriere personală: Salutare tuturor, mă numesc Robert și am frumoasa vârstă de 19 de ani. Pe plan profesional, am absolvit liceul și urmează bacul... iar apoi facultatea. Cu toate acestea, am o pasiune pentru design. Îmi place foarte mult actoria și toată această ramură a imaginii. Activitățile mele sunt aceleași cu ale voastre, nu cred că mai e cazul să specific. Sunt prietenos cu oamenii de fel dar dacă văd că nu există același respect, îl ignor și-l consider străin. De fire sunt calm, îmi place să râd de prostia altora de cele mai multe ori. Aș putea spune mai multe lucruri despre mine, dar nu cred că e necesar. Prin încheiere, vreau să le urez baftă tuturor concureţilor şi playerilor. #LastFight
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Joi Iun 14, 2018 10:21 pm

Inscrierea a luat sfarsit! Urmeaza perioada de votare!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis