Eveniment Miss & Mr editia #20

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Mie Iul 04, 2018 11:55 am

Imagine
Condiţii de participare:
Trebuie sa ai minim 5 poze obligatorii (dintre care în minim 1 să fie inclus textul "Metin2LastFight". Vă faceţi o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")
O scurta prezentare personală.

Desfăşurare eveniment:

04.07.2018 : 20.07.2018 (Înscrierea pozelor în concurs)
20.07.2018 - 25.07.2018 (Perioada pentru acumularea voturilor)


Prima etapă: până în data de 20.07.2018
În această etapă vă înscrieţi pozele în concurs. Le puteţi urca aici:
http://imgur.com/
http://postimage.org/
http://epvpimg.com/

În minim o fotografie personală trebuie să se regăsească textul "Metin2LastFight". (Vă faceti o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")


*Fotografiile să fie în limita bunului simţ, nuditatea nu va fi acceptată.*

Model de înscriere:

Cod: Selectaţi tot

Nume şi prenume:
Numele tău din joc:
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:
NOTĂ: Este foarte, foarte important ca descrierea să fie cât mai complexă astfel încat să ne putem face o impresie despre dvs.

Înscrierea se face în acest topic!

Etapa a 2-a: în perioada 20.07.2018 - 25.07.2018
În această etapă vor putea fi votati participantii. Votarea va fi facuta pe site-ul serverului : http://sv1.metin2lf.ro/index.php in sectiunea "Voteaza Miss & Mr". ( http://sv1.metin2lf.ro/index.php?page=miss_mister ) Puteti vota de pe un singur cont, de pe un singur IP. Conditia ca dvs. sa puteti vota este acea de a avea minimul de 5k minute jucate. Vom monitoriza fiecare vot in parte astfel incat sa nu se poata frauda. FRAUDA SAU TENTATIVA DE FRAUDA SE SANCTIONEAZA CONFORM REGULAMENTULUI.

Premii:
Mister - tag [Mr] 30 de zile + Costum permanent specific de Mister.
Miss - tag [Miss] 30 de zile + Rochie permanenta specifica de Miss.

Imagine
Imagine



Toate cele bune,
Echipa Metin2LastFight
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Anfeliss.
Începător
Începător
Mesaje: 128
Membru din: Vin Iun 15, 2018 1:49 pm
Regat: Albastru
Caracter: Şaman
Breaslă: Oskury

Mie Iul 11, 2018 4:00 am

Nume şi prenume: D. Beatrice
Numele tău din joc: Anfeliss
Fotografii personale (linkuri):
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Descriere personală: Numele meu este Beatrice, prefer să mi se spună Betty. Am 17 ani, locuiesc în Slatina. Sunt o fire sociabilă, glumeață chiar dacă uneori fac glume mai proaste, modestă, serioasă când este cazul, sinceră, de încredere, pe care te poți baza în orice problemă, dar de asemenea mai am și eu figurile și nebuniile mele ca fiecare om. Sunt selectivă în ceea ce privesc prietenii. Îmi respect prietenii adevărați sau chiar și persoanele care merită respect și caut mereu să îi ajut cum pot. Nu suport genul de persoane care se cred superioare, egoismul, minciuna și falsitatea. Aștept votul vostru dacă considerați că merit. Succes tuturor participanților !
Avatar utilizator
Pro69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 159
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 12:07 am
Status: Indiferenţă-ntotdeauna.
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Mie Iul 11, 2018 1:04 pm

Nume şi prenume: edit
Numele tău din joc: edit
Fotografii personale (linkuri): edit
Descriere personală: edit
p.s. pun numele atunci ca să nu dai de mine
p.s.s e drăguţă şi bună dânsa de deasupra, scuze
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Rop Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 238
Membru din: Vin Aug 04, 2017 3:49 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Te omor!
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: BT

Mie Iul 11, 2018 1:16 pm

Nume şi prenume: Alin Marin
Numele tău din joc: Nutty
Fotografii personale (linkuri): revin cu edit
Descriere personală: E frumoasa rau Betty, daca nu o votati, va fac pe toti Submarine.
Nume joc: Nutty
Nutty vs regatul albastru:


Avatar utilizator
Nicolle
Jucător
Jucător
Mesaje: 38
Membru din: Mar Ian 16, 2018 7:42 pm
Oraş: Valcea
Status: F.Salam regele manelelor
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Jakarta

Lun Iul 16, 2018 12:51 am

Nume şi prenume: Andreea Nicolle
Numele tău din joc: Nicolle
Fotografii personale (linkuri): (Colaj) :x (imaginea cu text)
Descriere personală:Buna, ma numesc Andreea , am 17 ani si locuiesc in Vâlcea .Studiez la Liceul Tehnologic "Petrache Poenaru" Balcesti si sunt in clasa a 11-a D - contabilitate.Sunt o persoana calma , prietenoasa , amuzanta si emotiva , dupa cum poate ati observat si in joc . In timpul liber cant, dansez , ma uit la seriale si ma joc metin. Sportul pentru mine inseamna mult de aceea joc handbal de 7 ani si vreau sa continui mai departe cu acesta.Nu suport minciuna , mai bine spui in fata ce ai de spus decat sa ascunzi, asa este adevarul doare, dar este mai bine sa fie spus la timp.Daca vreti sa fim prieteni sau sa vorbim imi puteti da mesaj pe joc .
Succes tuturor!

Multumesc pentru sustinere! Pupici
Ultima oară modificat Joi Iul 19, 2018 12:59 pm de către Nicolle, modificat de 3 ori în total.
Sunt o zânik
Avatar utilizator
Deranj
Jucător
Jucător
Mesaje: 36
Membru din: Mar Iul 03, 2018 1:11 am
Oraş: Resita
Status: Online
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Often

Lun Iul 16, 2018 12:59 am

Nume şi prenume: Robert Avram
Numele tău din joc: Deranj
Fotografii personale (linkuri):Imagine

Imagine[/url]

Imagine

Imagine

Text LastFight : Imagine

Descriere personală:Salut, numele meu este Robert, dar majoritatea prietenilor îmi spun Avram, am 17 ani, locuiesc în Reşiţa, studiez în prezent la Colegiul Naţional ''Mircea Eliade''. Am foarte mult spirit de echipă, îmi place sa socializez cu oricine. Nu prea răspund la remărci jignitoare pana-n momentul în care se întrece măsura, pentru că sunt un temperament vulcanic, zodia mea(berbec) explică asta. Conduc breasla Often pe joc, ţin să menţionez şi că recrutez membrii, pentru doritori, numele de pe joc e mai sus. Multă baftă tuturor participanţilor!
Ultima oară modificat Vin Iul 20, 2018 1:17 am de către Metin2 PvP Server, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
[HUNCHO]King
Începător
Începător
Mesaje: 88
Membru din: Joi Mar 22, 2018 6:55 pm
Oraş: Galati
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Lun Iul 16, 2018 1:59 pm

Nume şi prenume: Voicu Adrian Dănuț
Numele tău din joc: King
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:Pentru început mă numesc Voicu Adrian Dănuț, am 17 ani si locuiesc în Galati.
Sunt un băiat sociabil, creativ, imi place sa glumesc si sa râd. Dar sunt si genul de persoană daca mi ai gresit sau mi ai vorbit de familie de rău ai terminat-o 100% cu mine. ( totul pana la familie)
Imi place sa ascult muzica ( in special "manelele e viata mea") si să mă uit pe internet după masini, sa ma documentez si să caut răspunsuri la toate intrebarile mele despre mașini.(sunt pasionat de masini)
Să vorbim și de greșeli ( nimeni nu e perfect)
Iert repede , pot sa trec cu vederea unele lucruri, doar dacă aceea persoană merita cu adevarat.
Imagine


Imagine
Avatar utilizator
anicoara38
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mar Iul 17, 2018 6:56 pm
Oraş: Reghin
Status: xD
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Strumfi

Mar Iul 17, 2018 7:23 pm

Nume şi prenume:Nicoara Daniel
Numele tău din joc:S1nOk
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:Pentru inceput ma numes Nicoara Daniel,am 18 ani si locuiesc in Reghin !
Sunt un baiat sociabil,imi place sa glumesc sa rad si nu ma supar repede.Zodia mea este LEU,am terminat liceul la Colegiul Silvic Gurghiu.Si va astept in brz Strumfi,obligatoriu discord !
Avatar utilizator
[ZEUS]EXPRES
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mar Iul 17, 2018 2:27 am
Oraş: Bucuresti
Status: F.S. nr1
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Mie Iul 18, 2018 2:49 am

Nume şi prenume: Chertes Eduard Andrei
Numele tău din joc:[ZEUS]EXPRES
Fotografii personale (linkuri): ... ... ... ... ...
Descriere personală: Buna/salut , numele meu este Eduard Andrei dar mi se spune Eddy . Am vârsta de 20 de ani și sunt născut in București . Sunt un băiat sociabil ,creativ îmi place sa glumesc și sa rad și am o fire foarte calma pana ma calci pe nervi am un temperament vulcanic ( zodia berbec). In prezent studiez la Facultatea de Educație Fizica și Sport.
Imagine
Avatar utilizator
Mirelith
Jucător
Jucător
Mesaje: 10
Membru din: Mie Iul 18, 2018 5:12 pm
Oraş: dubai, ce plm.
Status: ahhaahah
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: moonlight

Mie Iul 18, 2018 5:21 pm

Nume şi prenume: M. Raluca
Numele tău din joc: Mirelith
Fotografii personale (linkuri):




https://i.imgur.com/126Ek9k.jpg

(revin cu edit la poza cu scrisul)
Descriere personală: Bună, mă numesc Raluca, sunt din Cluj și am 17 ani. Sunt o fire glumeață, mai mereu pe caterincă, sensibilă uneori. Urăsc persoanele false sau cele care nu au habar de glumă. În timpul liber îmi place să ies pe afară, sau să mă joc LoL. Cam atât de spus despre mine, mulțumesc pentru timpul acordat. Succes tuturor !
Ultima oară modificat Vin Iul 20, 2018 1:09 am de către Metin2 PvP Server, modificat de 2 ori în total.
Motiv: NU AI POZA CU AFISUL, DESCALIFICATA!
Imagine
Avatar utilizator
NAVY
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Lun Iun 05, 2017 7:25 pm
Oraş: Timisoara
Status: ǝʌıʇısod ʞuıɥʇ
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Undefeated

Mie Iul 18, 2018 11:01 pm

Nume şi prenume: Robert O.
Numele tău din joc: NAVY
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală: Salut, mă numesc Robert, am vârsta de 19 ani şi sunt din Timişoara. De fel, sunt foarte prietenos şi aştept pm-uri din partea voastră să stăm la taclale şi de ce nu să vorbim pe skype. Când văd un prieten sau o persoană la ananghie încerc să-l ajut cum pot, desigur să nu abuzeze de bunătatea mea căci am avut cazuri d'astea dar chiar şi aşa am ştiut cum să mă gestionez. Ca şi temperament, nu sunt vulcanic, dimpotrivă sunt calm şi mereu îmi ajut prietenii cu sfaturi pentru a-i ajuta să treacă peste obstacole. Totodată, nu suport persoanele figurante şi arogante. Aș zice mai multe dar deja o dăm în sentimentalisme. Eu aștept să mă votați în continuare și dacă nu, e ok :)) Baftă la toţi!
Avatar utilizator
Nicu
Jucător
Jucător
Mesaje: 15
Membru din: Joi Iul 05, 2018 4:01 am
Oraş: Valencia/Galati
Regat: Albastru
Caracter: Şaman

Joi Iul 19, 2018 12:10 am

Nume şi prenume: C. Nicusor
Numele tău din joc: xElFutadore
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală: Ma numesc Caloianu Nicusor , am 19 ani , traiesc in Valencia. Sunt o fire glumeata, sociabila , imi place sa glumesc si sa rad. In timpul liber imi place sa joc Metin si MU.
Practic fotbal de 8 ani (am terminat junioratul anul acesta). BAFTA LA TOTI.
Avatar utilizator
robyboby4
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Vin Mar 10, 2017 2:37 pm

Joi Iul 19, 2018 12:34 am

Nume şi prenume: Doca Robert
Numele tău din joc:ElFutadore
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:Ma numesc Doca Robert,am 19 ani si traiesc in Valencia. Sunt pasionat de sport, in special fotbal si MMA. Practic aceste sporturi inca de mic. Deasemenea imi plac masinile si excursiile. Sunt o fire glumeata,sociabila si imi place sa imi fac prieteni noi.Succes tuturor!
Avatar utilizator
superemil
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Dum Oct 30, 2016 8:00 am

Joi Iul 19, 2018 2:43 am

Nume şi prenume:Emil Alexandru
Numele tău din joc:lAlexandru
Fotografii personale (linkuri):
Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine
Descriere personală:Salut! Numele meu este Alexandru,am 17 ani si locuiesc in Rosiori De Vede. Sunt elev al liceului Tehnologic Virgil Madgearu in clasa a XI-a. Sunt o persoana sociabila si foarte prietenosa , imi place foarte mult sa ma plimb,sa ascult muzica,sa fac poze,cam asta am putut spune despre mine.Vreau sa va urez succes tuturor participantilor la acest event,va pup cu drag.
#RESPECT MrBlue!
Avatar utilizator
N01Sami
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Dum Iun 10, 2018 7:44 pm
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Disney

Joi Iul 19, 2018 8:50 pm

Nume și prenume: Z. Samuel-Andrei
Numele tău în joc: Sami
Fotografiile personale (link-uri): , , ,
Pentru început mă numesc Z. Samuel-Andrei, mi se spune Sami, am 19 ani si locuiesc în Târgoviște.
Sunt un băiat sociabil, creativ, îmi place să glumesc și să râd. Sunt genul de persoană care se ferește de conflicte, dar dacă te-ai luat de cei la care țin, ai încurcat-o rău cu mine.
Îmi place sa ascult muzica, de toate genurile, îmi plac serialele cele cu mult cele pline de mister, dragoste, trădare, război, etc. Îmi place sportul, practic și fotbalul (acesta mă fascinează cel mai mult și îl joc cu drag).
Mă atașez repede, mă supăr repede, dar iert repede , pot sa trec cu vederea unele lucruri, doar dacă aceea persoană merită cu adevarat o a doua șansă.
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Joi Iul 19, 2018 9:21 pm

Nume şi prenume: Cristina
Numele tău din joc:Herzen
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:Heii! Numele meu este Cristina, am 18 ani şi sunt din Sghişoara.
Nu pot spune că sunt un om simplu sau uşor de înţeles. Mă pot descrie ca fiind o fire contradictorie, indiferentă şi complicată şi din acest motiv sunt adesea neînțeleasă. Dar asta nu înseamnă că nu pot să fiu o persoană cumsecade cu persoanele care nu se grăbesc să mă critice şi care mă acceptă aşa cum sunt.
Sunt un om sincer, lipsit de ipocrizie, un om care a învățat că adevărul spus cu voce tare îi îndepărtează doar pe cei nesinceri.
Detest persoanele cu două feţe... pentru că nu mă pot decide nicodată pe care să o plesnesc prima. Urăsc persoanele fiţoase şi cele care se cred superioare, deși intelectual sau spiritual, nu sunt.
SUCCES TUTUROR PARTICIPANŢILOR! :o)
Ultima oară modificat Vin Iul 20, 2018 1:26 am de către Metin2 PvP Server, modificat 1 dată în total.
Motiv: Nu ai minim 5 fotografii personale asa cum prevede regulamentul concursului. Descalificata!
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Vin Iul 20, 2018 12:10 am

Inscrierile au luat sfarsit. Urmeaza etapa a 2-a.

Topic closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Iul 25, 2018 10:35 pm

Editia #20 Miss & Mr a luat sfarsit!
Castigatorii acestei editii sunt:
[Mr]Deranj
[Miss]Anfeliss
Felicitari atat castigatorilor cat si participantilor!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis