Eveniment Miss & Mr editia #23

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Lun Noi 12, 2018 5:19 pm

Imagine
Condiţii de participare:
Trebuie sa ai minim 5 poze obligatorii (dintre care în minim 1 să fie inclus textul "Metin2LastFight". Vă faceţi o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")
O scurta prezentare personală.

Desfăşurare eveniment:

12.11.2018 -24 .11.2018 (Înscrierea pozelor în concurs)
25.11.2018 - 30.11.2018 (Perioada pentru acumularea voturilor)


Prima etapă: până în data de 24.11.2018
În această etapă vă înscrieţi pozele în concurs. Le puteţi urca aici:
http://imgur.com/
http://postimage.org/
http://epvpimg.com/

În minim o fotografie personală trebuie să se regăsească textul "Metin2LastFight". (Vă faceti o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")


*Fotografiile să fie în limita bunului simţ, nuditatea nu va fi acceptată.*

Model de înscriere:

Cod: Selectaţi tot

Nume şi prenume:
Numele tău din joc:
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:
NOTĂ: Este foarte, foarte important ca descrierea să fie cât mai complexă astfel încat să ne putem face o impresie despre dvs.

Înscrierea se face în acest topic!

Etapa a 2-a: în perioada 25.11.2018 - 30.11.2018
În această etapă vor putea fi votati participantii. Votarea va fi facuta pe site-ul serverului : http://sv1.metin2lf.ro/index.php in sectiunea "Voteaza Miss & Mr". ( http://sv1.metin2lf.ro/index.php?page=miss_mister ) Puteti vota de pe un singur cont, de pe un singur IP. Conditia ca dvs. sa puteti vota este acea de a avea minimul de 5k minute jucate. Vom monitoriza fiecare vot in parte astfel incat sa nu se poata frauda. FRAUDA SAU TENTATIVA DE FRAUDA SE SANCTIONEAZA CONFORM REGULAMENTULUI.

Premii:
Mister - tag [Mr] 30 de zile + Costum permanent specific de Mister + 100 MD.
Miss - tag [Miss] 30 de zile + Rochie permanenta specifica de Miss + 100 MD

Imagine
Imagine



Toate cele bune,
Echipa Metin2LastFight
Avatar utilizator
Sami1999
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mar Noi 13, 2018 11:48 am
Oraş: Târgoviște
Breaslă: Disney

Mar Noi 13, 2018 1:03 pm

Nume și prenume: Samuel Andrei
Numele tău în joc: Sami
Fotografii personale(link):
Descriere personală: Pentru început mă numesc Samuel-Andrei, mi se spune Sami, am 19 ani si locuiesc în Târgoviște-Dâmbovița
Sunt un băiat sociabil, creativ, îmi place să glumesc și să râd. Sunt genul de persoană care se ferește de conflicte, dar dacă te-ai luat de cei la care țin, ai încurcat-o rău cu mine.
Îmi place sa ascult muzica, de toate genurile, îmi plac serialele cele cu mult cele pline de mister, dragoste, trădare, război, etc. Îmi place sportul, practic și fotbalul (acesta mă fascinează cel mai mult și îl joc cu drag).
Mă atașez repede, mă supăr repede, dar iert repede , pot sa trec cu vederea unele lucruri, doar dacă aceea persoană merită cu adevarat o a doua șansă.
Avatar utilizator
Bianca Elena
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mar Iul 31, 2018 7:29 pm
Oraş: Galati
Regat: Albastru
Caracter: Şaman
Breaslă: Disney

Mar Noi 13, 2018 7:15 pm

Nume şi prenume:Voicu Bianca
Numele tău din joc:LaiLy02
Fotografii personale (linkuri):
Afis:
Descriere personală:Buna, ma numesc Bianca am 15 ani si sunt din Galați. Sunt o fire sociabilă si perfectionista. Imi place sa ascult muzica si sa ies cu prietenii. Cam atât despre mine, succes tuturor!!
Avatar utilizator
poaliradu
Jucător
Jucător
Mesaje: 13
Membru din: Dum Ian 15, 2017 9:42 pm
Oraş: Cluj
Status: N am nimic de zis
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Mie Noi 14, 2018 11:36 pm

Nume şi prenume:Radu Poali
Numele tău din joc:KEN007
Fotografii personale:







Descriere personală: Va pup ,fratilor. Numele il aveti mai sus,20 de primaveri,student,anul 2 la USAMV Cluj.Viata mea e la fel ca in editiile trecute ,doar greutatea s a schimbat. Probabil cei mai vechi de pe server s au saturat sa ma vada pe aici;asa ca,daca o sa iau costumul de mister promit sa nu mai particip. Contribuiti si voi la asta. Love all :x



Slogan: Votati KEN ca sa fie totul ZEN!!
\m/ =))
Ultima oară modificat Sâm Noi 24, 2018 2:37 am de către poaliradu, modificat de 5 ori în total.
Avatar utilizator
Andrada
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mie Noi 14, 2018 1:23 pm
Oraş: Galati
Status: Tanrı olmadan hiçbir şey
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: Brayat

Sâm Noi 17, 2018 3:44 pm

Nume şi prenume: Pricopi Andrada
Numele tău din joc: Achlys
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:Ma numesc Andrada,am 17 ani,sunt din Galati si ma consider o persoana calma,atenta,copilăroasă si cooperativa. Printre pasiunile mele se enumera muzica si dansul,mai exact cel de strada,practicat de la varsta de 11 ani. Am si câteva defecte,ma supar foarte repede si de multe ori se intampla fără motiv 🤣🤣
Avatar utilizator
cristi99999
Jucător
Jucător
Mesaje: 22
Membru din: Dum Mar 20, 2016 10:03 pm

Sâm Noi 17, 2018 7:40 pm

Nume şi prenume: Cristian

Numele tău din joc: whoscn

Imagine

Fotografii personale (linkuri):Imagine

Imagine

Imagine



Descriere personală: Toti ciobanii si pastorii se pozeaza pentru story,
Au doliu sub unghii le-au murit laudatorii! _|_
Ultima oară modificat Sâm Noi 24, 2018 6:59 pm de către Metin2, modificat de 2 ori în total.
Motiv: Lipseste poza cu afis, prin urmare esti descalificat.
Avatar utilizator
Mădălina
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Lun Oct 09, 2017 1:42 am
Oraş: Baia Mare
Status: Queen❤️
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Dum Noi 18, 2018 4:05 pm

Nume şi prenume: Mădălina
Numele tău din joc: Madalina
Fotografii personale (linkuri):

Descriere personală: Buna tuturor , numele meu este Mădălina, am 20 de ani și locuiesc în Baia Mare. Timpul liber îmi place sa mi l petrec prin iesiri, să cunosc oameni noi... sau sa ma joc . Sunt o persoană timidă, iubitoare, uneori irascibilă si foarte foarte nebuna (plină de caterincă), imi plac foarte mult animaluțele in special pisoiașii. Urăsc oamenii falși care pretind că sunt cineva dar defapt sunt.... prefer sinceritatea. Baftă tuturor participanților, pupici!! :-* :-*
Imagine
Avatar utilizator
cosminiop
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Mai 19, 2018 1:48 pm
Oraş: Barlad
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: Originals

Mar Noi 20, 2018 2:04 pm

Salut , ma numesc Cosmin Andrei Alexandrescu si sunt un jucator lf b*tch!
Numele meu pe server e Keross , multi m ati cunoscut , altii judecati, dar niciodata nu m ati intrebat .
Voi implinii curand 19 ani ceea ce inseamna ca voi fi un ******** mai mare , imi place sa fac oamenii sa rada , sa ne simtim bine si sa avem voie buna cum s ar zice . Eu sunt firea mai creativa , mai muzicala , chiar daca afona . Acum este al doilea moment cand particip la mr , nu ma dau batut , ca stiu ca inauntrul nostru fiecare este un domn sau o doamna ! Va urez succes tuturor participantilor . Va pup , cu drag Kerros samanu :*
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Sâm Noi 24, 2018 8:30 pm

Înscrierile au luat sfârșit. Acum incepe perioada de votare.

Topic închis!
Închis