Eveniment Miss & Mr, editia#48

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Mar Feb 22, 2022 12:13 am

Imagine
Dragi jucători,
După cum bine v-am obișnuit, eventul Miss&Mr este orgazinat în fiecare lună cu scopul de a alege o nouă pereche care să poarte titlul de ”Miss”, respectiv ”Mister”, pe server.


Condițiile de participare ale acestui eveniment sunt:
Fiecare concurent trebuie să aibă minim 5 poze obligatorii (dintre care în minim o poză să fie inclus textul ”Metin2LastFight”. Găsiți o cale cât mai creativă să introduceți în pozele dvs. textul ”Metin2LastFight”, de exemplu vă puteți scrie pe o foaie, pe mână, pe oglindă, fiți inventivi.)
P.S: Fotografiile să fie în limita bunului simţ, nuditatea nu va fi acceptată.
O scurtă prezentare personală care să fie cât mai complexă astfel încat să ne putem face o impresie despre dvs.

Desfăşurare eveniment:

21 februarie - 3 martie (Înscrierea pozelor în concurs)
3 Martie - Anuntarea castigatorilor.


Prima etapă: până în data de 3 martie
În această etapă vă înscrieţi pozele în concurs. Le puteţi urca aici:
http://imgur.com/
http://postimage.org/
http://epvpimg.com/

Model de înscriere:

Cod: Selectaţi tot

Nume şi prenume:
Numele tău din joc:
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:
Înscrierea se face în acest topic!

Etapa a 2-a: în această etapă, membrii staff o sa voteze concurentii.Acestia vor primi o nota de la 5 la 10 , iar castigatorii vor fi anuntati în data de 3 Martie la ora 23:00.
Premii:
Mister - 300 MD, costum Mr NOU, tag permanent [Mr].
Miss - 300 MD, costum Miss NOU, tag permanent [Miss].

DE REȚINUT: În cazul în care nu se vor înscrie minim 2 fete și minim 2 baieți, evenimentul se anulează.


IMPORTANT: Încercarea de fraudă asupra evenimentului, se sancționează conform regulamentului!


Cu stimă și respect,
Echipa Metin2LastFight
[/b
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
[MK]LiuKang
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Dum Feb 27, 2022 1:53 pm
Oraş: Sibiu
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Dum Feb 27, 2022 5:55 pm

Nume şi prenume: Daniel Solomon
Numele tău din joc: [MK]LiuKang
Fotografii personale (linkuri):
1 :
2 :
3 :
4 :
5 :
Descriere personală: Mă numesc Daniel după cum ați văzut mai sus, am 25 de ani, sunt din Sibiu și sunt single.
- Sunt biciclist, îmi place foarte mult să mă dau cu bicicleta/ Îmi place să gătesc, de un an sunt bucătar in Germania/ Sunt o persoană mai timidă de fel, nu mă bag în seamă cu nimeni.
- Nu suport oamenii care nu-s corecți
- Sunt zodia Pești.
- Sunt o persoană foarte simplă cu bunul simț bineînțeles.
- M-am născut pe 28 Februarie 1997.
- Nu prea am ce să vă zic despre mine, nu am trecut prin multe chestii.
Avatar utilizator
Cristina Gabriela
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Dum Feb 27, 2022 11:52 pm
Oraş: Calafat
Regat: Albastru
Caracter: Şaman
Breaslă: Complicated

Lun Feb 28, 2022 12:39 am

Nume şi prenume: Cristina Gabriela
Numele tău din joc: Cristina
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală: Bunaa,ma numesc Cristina si sunt din Calafat Dolj,am 22 de ani ;;) si sunt o persoana foarte sociabila,imi place sa mi petrec timpul cu prietenii,iubesc animalele :x ,nu mi plac oamenii falsi care se dau ceea ce nu sunt.
Sunt nascuta pe 18 Februarie 2000,am o fire mai copiloarasa,imi place sa mi fac prietenii noi sa cunosc foarte multa lume.
Nu locuiesc in romania,sunt in Anglia :D In timpul liber ma mai uit la filme(horror),am 1,64 inaltime:D
Avatar utilizator
olivia26
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Lun Dec 06, 2021 1:41 pm
Oraş: Alba Iulia

Mie Mar 02, 2022 5:53 pm

ume in joc:Syera
Nume real:Olivia
Vârsta:20
Descrierea ta:Mă numesc Olivia, am 20 ani și sunt studenta la Asistenta medicala anul 1 . În esență sunt prietenoasă și sensibilă, cu un simț practic bine dezvoltat. Sunt o fire muncitoare și pasionată de orice lucru în care mă implic. Sunt dedicată și uneori competitivă dar întotdeauna rămân pozitivă indifirent de situație.Sunt ambițioasă și îmi place ca totul să iasă cât mai aproape de reușită, nu mă las niciodată până ceva nu iese perfect sau pe aproape . Mă adaptez ușor oricărei situații și găsesc soluții rapid pentru diferite momente mai complicate. Sunt o fire destul de deschisă și dornică de a invata lucruri noi. Iubesc animalele în special cainiiiii 🐶.
Multumesc anticipat pentru timpul acordat si succes tuturor participantilor :x

Poze:











Avatar utilizator
Tadashi
Jucător
Jucător
Mesaje: 37
Membru din: Lun Oct 31, 2016 6:49 pm
Status: always available
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mie Mar 02, 2022 5:58 pm

Nume şi prenume: Apreotesei Andrei
Numele tău din joc: Tadashi
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală: Salutare!, ma numesc Andrei, am 21 de ani si ochi caprui.Sunt student la Informatica, iar ce ma scoate in evidenta este inaltimea de 1.94m, dar si faptul ca imi place foarte mult sa discut cu oamenii din jurul meu.
Cat despre ce ma defineste, sunt zodia rac, si pot spune cu mandrie ca romantismul nu va "muri" pe tura mea 8-} , impreuna cu o delicatete aparte care intotdeauna m-a ajutat in relatii, indiferent de ce gen.
[Miss]Cami
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mie Apr 29, 2020 10:42 am
Oraş: Hunedoara
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Mie Mar 02, 2022 11:17 pm

Nume şi prenume: Cami
Numele tău din joc: [Miss]Cami
Fotografii personale (linkuri):








Poza cu textu:
Descriere personală: Buna! Numele meu este Cami, am 21 de ani si sunt studenta in anul III la Psihologie. Despre mine as putea spune ca sunt o fire usor vulcanica, insa cu un suflet mare ( zic eu ), deschisa, prietenoasa si extravertita; sunt intr-o relatie de peste un an, iar acest lucru cred ca m-a ajutat sa devin o versiune mai buna a mea. Totodata, pot spune ca ma consider o fire foarte ambitioasa, care trage foarte mult pentru a-si atinge scopul si obiectivele, muncitoare si foarte putin incapatanata !!! :D Iubesc sa mi petrec timpul inconjurata de oameni, insa as putea oricand sa renunt la lucrul acesta daca sunt inconjurata de toxicitate! Mersi si va pup ! @};- :x
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Joi Mar 03, 2022 5:23 am

Nume şi prenume: Daria Maria
Numele tău din joc: [Miss]Paipher
Fotografii personale (linkuri): Imagine ImagineImagine Imagine
Imagine
Imagine


Imagine

Descriere : 21 ani , Baia Mare , stau in Austria in momentu de fata , artista dar mai nou maniaca cu sala de vreo 2 luni. Obsedata de make-up si tatuaje cu toate ca inca nu am unul din pacate. V-as zice mai multe dar as parea narcisista.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Denis.Farcas
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Joi Mar 03, 2022 8:55 pm
Oraş: Bruxelles
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: Disney

Joi Mar 03, 2022 9:03 pm

Nume şi prenume: Farcas Denis
Numele tău din joc: Denis
Fotografii personale :







Descriere personală: Buna , ma numesc Farcas Denis , am 22 de ani si sunt zodia taur , nascut in Municipiul Baia Mare dar locuiesc in Belgia.Sunt o fire creativa , imi place sa glumesc si sa rad , Imi place sa vorbesc cu prietenii si sa ii fac sa zambeasca! Tin la prietenii mei dar sunt deschis pentru a imi face prieteni mereu .
Imi place sa ascult muzica , sa inot si sa pescuiesc . Ma caracterizeaza foarte mult calmul si linistea . Cateodata sunt incapatanat , mai ales atunci cand am dreptate :D Mereu am ales sa pastrez langa mine persoanele sincere si acelea simple. Pot sa invat lucruri usor , sa ma adaptez situatiei si incerc sa o fac pe placul meu.
Imi place sa castig increderea oamenilor pentru ca stiu cine sunt si ce pot sa fac.
Multumesc mult si bafta tuturor participantilor !
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Joi Mar 10, 2022 8:54 pm

Topic inchis!
Închis