Concurs Miss & Mister Editia #5 - Etapa 2

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Avatar utilizator
NinjaPvP69lei
Jucător
Jucător
Mesaje: 48
Membru din: Vin Iun 24, 2016 1:23 am

Mie Iul 13, 2016 12:09 am

Eu nici nu ma gandesc ca voi castiga. :?
SwordLord :D
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mie Iul 13, 2016 12:10 am

Mai sunt pana alege MR, nu-ti pierde increderea :D
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Easy Metin2 PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 303
Membru din: Sâm Noi 28, 2015 3:06 pm

Mie Iul 13, 2016 12:14 am

NinjaPvP69lei scrie:Eu nici nu ma gandesc ca voi castiga. :?
SwordLord :D
Nu iti pierde speranta, de la mine ai un vot.
Avatar utilizator
NinjaPvP69lei
Jucător
Jucător
Mesaje: 48
Membru din: Vin Iun 24, 2016 1:23 am

Mie Iul 13, 2016 12:31 am

Iti multumesc tie si tuturor celor care m-au votat
Avatar utilizator
KingNinj
Începător
Începător
Mesaje: 87
Membru din: Mar Iul 05, 2016 4:23 pm

Mie Iul 13, 2016 12:32 am

NinjaPvP69lei scrie:Eu nici nu ma gandesc ca voi castiga. :?
SwordLord :D
Tu meriti sa castigi. De la început te-am sustinut si tw-am votat.
Avatar utilizator
NinjaPvP69lei
Jucător
Jucător
Mesaje: 48
Membru din: Vin Iun 24, 2016 1:23 am

Mie Iul 13, 2016 12:35 am

KingNinj scrie:
NinjaPvP69lei scrie:Eu nici nu ma gandesc ca voi castiga. :?
SwordLord :D
Tu meriti sa castigi. De la început te-am sustinut si tw-am votat.
Multumesc!
Avatar utilizator
Schizzo
Jucător
Jucător
Mesaje: 27
Membru din: Lun Iun 13, 2016 1:43 am
Oraş: Craiova
Status: :█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║©
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Mie Iul 13, 2016 4:58 am

[SGM]Reaper scrie:
HamatoYoshi scrie: Ma apuca rasul cand ma gandesc ca eu am primit ban pe nedrept fix cu cateva zile inainte de alegerea castigatorilor. Doar mie mi se pare dubioasa aceasta chestie? Tinand cont ca toti erau nemultumiti de rezultatele curente in favoarea mea. Dar.. asta-i viata :) Mergem inainte. Mentionez ca banul si concursul sunt pe pile si pe favorizari. Salve!
Buna seara, HamatoYoshi.

Ti-am analizat raspunsul la acest topic si am concluzionat mai multe aspecte pe care ti le voi comunica in scurt timp. In primul rand, este o simpla coincidenta (sau nu) ca tu ai folosit un program de la o terta parte pentru a avea un avantaj pe joc. Nu am avut nimic de a face cu acest lucru. Pur si simplu te-am sanctionat pentru incalcarea regulamentului. Deoarece nu esti eligibil sa participi la Miss & Mister daca ai contul banat, ai fost descalificat. Ai fi fost descalificat oricum, avand in vedere faptul ca tu ai votat de pe mai multe conturi iar postarea mea spune clar si raspicat faptul ca o persoana are dreptul la un singur vot. Prin faptul ca ai facut topic la reclamatii echipa, ti-ai asumat faptul ca asa-numitul caracter Masumi iti apartine. Tu, votand de pe HamatoYoshi si Masumi (si vreau sa spun ca nici macar nu ai depus efortul sa faci pozele sa arate altfel), ai incalcat aceasta regula. In concluzie, contul dau de joc ar fi urmat sa fie blocat oricum. Am si dovada ca Masumi a fost caracterul tau de la inceput, deci nu poti contesta aceasta decizie. Intorcandu-ne la ban in sine, acesta se discuta la sectiunea "reclamatii echipa". Ai facut topic, ti-am aratat dovada. Indiferent ca fratele tau era la calculator sau nu, este vina ta si ti-ai asumat riscul lasandu-l pe el la calculator. Blocarea unui cont nu sanctioneaza persoana in sine, ci contul. Regulamentul spune clar ca este obligatia jucatorului sa ii raspunda unui GM cand acesta i se adreseaza. Nu cred ca trebuie sa intru in detalii mai amanuntite. Faptul pentru care toti erau nemultumiti de rezultatele curente este din cauza identitatii tale duble ce a iesit la iveala prin topicurile din sectiunea "Discutii Generale". Rezultatele curente erau in favoarea ta probabil si pentru ca ai votat de pe mai multe conturi (pentru ca sigur ai votat de pe cel putin 2), si pentru ca cei care au venit doar pentru a vota pentru Miss s-au luat dupa cine conduce la Mister si te-au votat pe tine. In fine, asta nu are nicio legatura cu subiectul. Blocarea contului tau nu are nicio relatie cu rezultatele tale. Vreau sa iti aduc aminte faptul ca acuzatiile nefondate nu sunt tolerate deloc. Daca tot sustii cum ca acest concurs ar fi pe pile si favorizari, te rog frumos sa vii cu dovezi.

Aceasta este ultima lamurire pe care ti-o voi da intr-un loc ce nu este numit "reclamatii echipa". O seara placuta in continuare!
Bine punctat. Mă gândeam eu că Hamato umblă cu măgării. În fine!

Țin să vă mulțumesc tuturor celor care m-au votat până acum, apreciez sincer. Fie ca cel mai "arătos" tip să câștige, zic. :D

@P.S: Nu vreau ca această postare să fie o influență asupra voastră pentru a mă vota, nu. Votați cum considerați de cuviință. Doamne ajută!
Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Mie Iul 13, 2016 9:29 am

HamatoYoshi scrie:
[SGM]Reaper scrie:Acestea sunt rezultatele de până acum:
HamatoYoshi a fost descalificat deoarece contul sau de joc a fost blocat permanent.

:!: Daca ati votat pentru el si doriti sa votati pentru alt participant la Mister, va rog sa imi dati PM pe forum.
Imagine
Imagine

Rezultatele trecute:
[spoiler]11 iulie:
Imagine
Imagine

10 iulie:
Imagine
Imagine

9 iulie:
Imagine
Imagine[/spoiler]
Ma apuca rasul cand ma gandesc ca eu am primit ban pe nedrept fix cu cateva zile inainte de alegerea castigatorilor. Doar mie mi se pare dubioasa aceasta chestie? Tinand cont ca toti erau nemultumiti de rezultatele curente in favoarea mea. Dar.. asta-i viata :) Mergem inainte. Mentionez ca banul si concursul sunt pe pile si pe favorizari. Salve!



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Banul a fost doar o coincidenta , cum a spus si Reaper . Te credeai deja Mr si uite ce s-a intamplat .. Cred ca meritai ;) . Multumesc celor care m-au votat .
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mie Iul 13, 2016 1:31 pm

La asta ma asteptat si eu, se credea deja MR, si uite ce s-a intamplat, HamatoYoshi, ce faci frate, cand iti mai pune MR, ne spui si noua? :lol:
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mie Iul 13, 2016 2:54 pm

Dokita scrie:La asta ma asteptat si eu, se credea deja MR, si uite ce s-a intamplat, HamatoYoshi, ce faci frate, cand iti mai pune MR, ne spui si noua? :lol:
Mai sunt editii, nu scapati de mine. :lol: :lol: :lol:


Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Mie Iul 13, 2016 10:35 pm

Teodoraa, votul tau a fost anulat deoarece linkul nu a fost introdus corect. Poti vota din nou atat timp cat linkul introdus este corect. Asta e a 2-a oara. A 3-a oara nu mai anunt cand il anulez.

Rezultatele de pana acum au fost actualizate! :!:
Ultima oară modificat Mie Iul 13, 2016 10:39 pm de către Metin2 PvP Servers, modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
NinjaPvP69lei
Jucător
Jucător
Mesaje: 48
Membru din: Vin Iun 24, 2016 1:23 am

Mie Iul 13, 2016 10:55 pm

Incep sa cresc , multumesc tuturor.
Sper sa mă votați in continuare ❤
Ultima oară modificat Mie Iul 13, 2016 10:59 pm de către NinjaPvP69lei, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Mie Iul 13, 2016 10:58 pm

Multumesc pentru sustinere !
Avatar utilizator
KingNinj
Începător
Începător
Mesaje: 87
Membru din: Mar Iul 05, 2016 4:23 pm

Joi Iul 14, 2016 1:07 am

Hamato nu-ti bate capu ca nu o sa iei niciun Mister. Toti te-au votat din ironie si sa-si bata joc de tine. Compara-te cu Schizzo, k7uu si SwordLord ca esti 0 in fata lor copilasule. Niciun fir de par nu ai pe fata si te crezi Mister la 15 ani?
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Joi Iul 14, 2016 9:02 am

KingNinj scrie:Hamato nu-ti bate capu ca nu o sa iei niciun Mister. Toti te-au votat din ironie si sa-si bata joc de tine. Compara-te cu Schizzo, k7uu si SwordLord ca esti 0 in fata lor copilasule. Niciun fir de par nu ai pe fata si te crezi Mister la 15 ani?
Da bine zici :))
Cred ca am sa intru si eu la urmatoarea editie :>
Avatar utilizator
Lissandra
Jucător
Jucător
Mesaje: 35
Membru din: Dum Apr 24, 2016 7:47 pm

Joi Iul 14, 2016 9:16 pm

Mulţumesc pentru voturile acordate!
Avatar utilizator
NinjaPvP69lei
Jucător
Jucător
Mesaje: 48
Membru din: Vin Iun 24, 2016 1:23 am

Vin Iul 15, 2016 12:33 am

Am avansat , multumesc tuturor pentru sustinere!
Avatar utilizator
Schizzo
Jucător
Jucător
Mesaje: 27
Membru din: Lun Iun 13, 2016 1:43 am
Oraş: Craiova
Status: :█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║©
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Vin Iul 15, 2016 3:02 am

Unii avansează, alții scad...csf n-ai csf, asta e. :mrgreen:
Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Vin Iul 15, 2016 10:52 am

!Va multumesc pentru sustinere!
Avatar utilizator
NinjaPvP69lei
Jucător
Jucător
Mesaje: 48
Membru din: Vin Iun 24, 2016 1:23 am

Vin Iul 15, 2016 4:05 pm

k7uuYT scrie:!Va multumesc pentru sustinere!
Felicitari , vei castiga cu siguranta :)
Închis