Concurs Miss & Mister Editia #8

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Avatar utilizator
Biianca
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mie Noi 23, 2016 7:03 pm

Vin Ian 20, 2017 1:25 am

Nume si prenume: Bianca
Numele tau din joc: Alcmene
Fotografii personale (linkuri): http://i.imgur.com/ucDEQ8t.jpg
Descriere personala: Numele meu este Bianca, sunt o persoană cu un simţ al umorului foarte bine dezvoltat. Consider că aceasta este şi principala mea calitate. Îmi place să mănânc Toffifee şi eclere.Cu aceste alimente supravieţuiesc oriunde şi oricât. Nu-mi prea place să fac sport, e suficient că-mi petrec toată ziua şi aproape toată noaptea cu Kepe şi pe deasupra sunt şi puţin leneşă dar asta e, ncsf. La capitolul muzică, pot spune că agreez orice fel de gen muzical, de la: Mozart, Beethoven si Pavarotti la Salam, Guţă şi Cercel cu condiţia să sune bine. Nu mă prea joc în general, înafara de Metin2 nu joc nimic altceva. Timpul liber mi-l petrec împreuna cu Kepe, vorbind tot felul de chestii, începând cu "clisă" şi "lăţei" şi terminând cu cele mai întunecate mistere ale Universului. Referitor la caracterul meu, uneori sunt atât de enervantă încât nici eu nu mă sufăr. Mă mir cum Kepe mă poate suferii în fiecare zi , probabil e din cauza farmecului meu irezistibil. Da, suntem împreună şi are pistol. ( E x100 extrem de gelos ) Nu încercaţi să mă abordaţi pentru că veţi fi împuşcaţi fix în atriul drept. Mai sunt şi foarte detaşată, îmi place să vorbesc şi sunt capabilă să vorbesc despre absolut orice. Cu alte cuvinte, pot fi extrem de matură atunci când este nevoie dar şi extrem de copilaroasă atunci când vreau. Nu pot să mă declar "matură" sau "copilăroasă", pur şi simplu mă adaptez în funcţie de situatie şi consider că aceasta este o calitate destul de importantă. Ţin foarte mult la lucrurile mici si sunt extrem de atentă la detalii, îmi place să observ absolut orice. Aceasta sunt eu, descrisă în câteva rânduri . Nu încercaţi să aflaţi mai multe despre mine ! De ce? V-am spus mai sus de pistol.
Ultima oară modificat Lun Ian 23, 2017 5:38 pm de către Biianca, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
Annais
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Joi Ian 19, 2017 5:41 pm

Vin Ian 20, 2017 9:02 am

Nume si prenume: Ioana Valentina
Numele tau din joc: Annais
Fotografii personale (linkuri): 1. 2. 3.
Descriere personala: Buna ! Numele meu este Valentina , implinesc varsta de 18 ani pe data de 10 februarie !
Sunt o fire calma , vorbareata , foarte deschisa in a cunoaste persoane noi , imi place foarte mult acest server de metin , imi place sa imi petrec timpul cu prietenii , sa ma distrez si sa ma simt bine oriunde as fii.
Nu suport oamenii care injura persoane fara a le cunoaste. Imi plac telenovelele foarte mult , ar mai fii multe de scris , dar o sa ma limitez la strictul necesar. Va multumesc anticipat ! <3
Avatar utilizator
auras0298
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Vin Ian 20, 2017 2:52 pm

Vin Ian 20, 2017 2:57 pm

Nume si prenume: Valentin Aurel
Numele tau din joc: JumainKain
Fotografii personale (linkuri):
Fotografii mt2lf (linkuri):
Descriere personala: numele meu este Aurel . sunt un baiat cu simtul umorului si imi ocup timpul liber alaturi de prieteni pe acest server minunat
Ultima oară modificat Sâm Ian 28, 2017 1:42 pm de către Metin2 PvP Server, modificat de 2 ori în total.
Motiv: DESCALIFICAT!
Avatar utilizator
Faywder
Începător
Începător
Mesaje: 122
Membru din: Joi Ian 12, 2017 11:46 pm

Lun Ian 23, 2017 5:11 pm

Nume si Prenume ; Oprea Antonio
Numele tau din joc : qFaywder
Fotografii personale (link-uri ) : (Sunt 4 poze ) ( Poza Text
Descriere personala ; Pai incep cu a spune ca ma numesc Antonio , am 20 de ani , sunt din Ploiesti .Sunt o persoana amuzanta , glumeata si cu simtul umorului . Fac fotbal din copilarie iar in prezent sunt legitimat la Fc Petroul Ploiesti din liga a 3 a ( echipa a 2 a ) si prezint functia de portar .La capitolul de muzica ascult in general Manele ( Florin Salam , Adrian , Copilu de aur ) dar si Hip-Hop sau melodii straine care-mi plac .
Imi place sa joc biliard , fotbal , pacanele (asta e prima boala ) si la pariuri .In fine cam atat despre mine , ma rezum la atat ca este mai bine .
Ultima oară modificat Sâm Ian 28, 2017 1:42 pm de către Metin2 PvP Server, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
Karla
Jucător
Jucător
Mesaje: 16
Membru din: Vin Feb 05, 2016 12:43 am

Mar Ian 24, 2017 10:55 pm

Nume si prenume: Larisa Gabriela
Numele tau din joc: Karla
Fotografii personale (linkuri):
https://postimg.org/image/yw7y498gh/
https://postimg.org/image/mgfxzhh3d/
https://postimg.org/image/7u01fk8yv/
https://postimg.org/image/gzsd6ly9j/
Descriere personala: Ma numesc Larisa. Joc metin de 1 an jumate. Ok, imi plac cartile, cainii si lalele. Sunt o persoana amabila, prietenoasa si sociabila. Imi place sa discut deschis cu toata lumea si urasc minciuna.
Altele: Vreau sa va spun un singur lucru :)). Eu cred ca feminitatea nu consta in ''cat de tare ti se vad sanii si fundul''. De fiecare data, minim o persoana pozeaza ori cu sanii ori cu fundu'=)), ca sa ce? Sa impresioneze? ok, au reusit poate ca:)). Nu am spus-o din rautate, promit! :?.
Avatar utilizator
iBubulina
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Oct 15, 2016 12:22 pm

Mie Ian 25, 2017 12:07 am

Nume si prenume: Alexandra.
Numele tau din joc:iBubulici
Fotografii personale (linkuri):
1) - Poza cu foaia.
2)
3)
4)
Descriere personala:
Buna,dupa cum am spus mai sus.. ma numesc Alexandra,fac 18 ani pe 1 februarie si sunt din Calarasi.Sunt o fire mai "zapacita",am multa energie care trebuie sa o manifest prin diferite lucruri..iesirile cu prietenii,dansuri moderne,etc,etc.Prietenii,chiar si cei virtuali stiu ca se pot baza pe mine oricand,pot fi de incredere si respect persoanele care ma respecta. Nu-s eu mare frumusete,dar asa cum arat ma mandresc si merg cu capul sus,cei care sunt de alta parare vreau sa stie ca ma doare fix in .. de parerea lor. Partea rea este ca fac foarte urat cand ma enervez sau cand ma streseaza cineva,dar multi s-au obisnuit cu mine. Meh..am spus destul,multumesc si bafta tuturor ! :)
Avatar utilizator
Lala
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Mar 12, 2016 6:49 pm

Mie Ian 25, 2017 8:59 pm

Nume și prenume: Oprea Beatrice Andreea
Numele tău din joc: Akiko
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personala:
Mă numesc Beatrice Andreea, am 19 ani și sunt la liceul de arte. Îmi place să desenez, să cânt și să dansez. Pot spune că sunt o persoană explozivă, energică și imprevizibilă. În timpul liber fac sport pentru a mă întreține, ies afară cu prietenii, conduc și mă distrez. În prezent practic karate, dar am încercat de-a lungul timpului o varietate de sporturi: înot, baschet, dansuri, hadball, kickboxing, voleyball. Însă, am și o latură mai leneșa. Îmi place să lenevesc, să dorm, să ma uit la filme și să mănânc cu prietenii. Ma relaxez jucând metin și ascultând muzică la maxim. Sunt o fire amabilă, sociabilă, dar câteodată nesuferită. Sunt directă și îmi este greu să mă abțin din a-mi expune părerea. Nu tolerez idioții, curvele, persoanele false și cele care consideră că pot ajunge undeva prin prisma altei persoane. Sunt naturală, nu-mi place să mă machiez. Consider că persoanele care reușesc să atragă prin alură, comportament, atitudine și naturalețe vor fi întotdeauna de apreciat. Da, poate părea un paradox. Sunt pasionată de artă, de desen, și există o conexiune puternică între ele și machiaj, din punctul se vedere al unora. Însă, întotdeauna am fost o fată căreia nu-i place să iasă în evidentă, ci să fie observată numai de persoanele asemănătoare ei. Nu-mi plac pozele tipice, pe care oricine reușește să le facă. Îmi plac fotografiile, instantanee în care reacțiile, zâmbetul este real, nu fals. V-am prezentat câteva poze care pentru mine sunt însoțite de amintiri frumoase, de povești frumoase.
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Mie Ian 25, 2017 11:31 pm

Inscrierile au luat sfarsit, urmeaza etapa a 2-a.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis