Rezultate Mister editia #8

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Sâm Ian 28, 2017 4:05 pm

Imagine

[GA]Diana+[SA]MrBlue (Nota+comentariu):7
Ești frumușel. Ai ajuns la vârsta la care poți exprima masculinitate și se observă acest lucru. Se vede că te aranjezi și te preocupă aspectul. Însă, pozele sunt banale. Nu te-ai străduit să faci ceva special pentru acest concurs.

[SA]Kepe (Nota+comentariu):6. Calitatile tale sunt insuficiente pentru acest titlu. Consider ca daca te-ai stradui putin mai mult ai avea ceva mai multe sanse.
[SGM]Edy (Nota+comentariu):Nota 5.1 Esti un baiat simpatic insa nu ai reusit sa exprimi ideea de masculinitate prin pozele alese.
[SGM]Manu (Nota+comentariu):
Nota 6. Nu te-ai pus în evidenţă atât de bine. Încă copilăreşti, nu ai ajuns la stadiul necesar pentru a exprima masculinitate, element esenţial acestui concurs.


Imagine

[GA]Diana+[SA]MrBlue (Nota+comentariu):5
Ai poze neclare, editate și cu efecte. Nu ți-ai dat interesul și nu ai reușit să ne impresionezi.

[SA]Kepe (Nota+comentariu):7. Exprimi masculinitate prin intermediul privirii insa iti lipsesc unele chestii cum ar fi acea atitudine impunatoare, stiul, eleganta necesare unui "Mr".
[SGM]Edy (Nota+comentariu):Nota 6. Exprimi sensibilitate si bun simt prin fizionomia ta.Imi dai impresia de un baiat dulce si cald,insa iti lipseste acea maturitate necesara pentru un adevarat Mister.
[SGM]Manu (Nota+comentariu):
Nota 6. Exprimi o bună creştere dar nu exprimi masculinitatea necesară pentru a câştiga acest concurs.


Imagine

[GA]Diana+[SA]MrBlue (Nota+comentariu):4,50
Ai pus multe poze, dar degeaba, căci n-ai reușit să-ți pui în evidență într-un mod reușit trăsăturile. Te-ai strâmbat și nu ai reușit să evidențiezi calitățile unui posibil mister.

[SA]Kepe (Nota+comentariu):7. Esti genul de baiat "cuminte" care sta in banca lui si isi vede lungul nasului.Ai un aspect estetic placut insa nu este in conformitate cu cerintele si asteptarile acestui concurs.
[SGM]Edy (Nota+comentariu):Nota 6. Chipul tau imi exprima sensibilitate, dar in acelasi timp si imaturitate.Un plus il reprezinta vestimentatia aleasa ,aceasta iti scoate in evidenta ideea de ingrijire insa pe viitor ar trebui sa iti alegi mai bine locatia unde faci poza.
[SGM]Manu (Nota+comentariu):
Nota 7. Îmi plac pozele tale, sunt poze clare. Dar nu exprimi masculinitatea necesară pentru a câştiga acest eveniment.


Imagine

[GA]Diana+[SA]MrBlue (Nota+comentariu):7,20
Ne place faptul că ai reușit să prezinți un zâmbet adevărat. Ai încredere în tine, în trăsăturile tale, iar acest lucru este vizibil. Din păcate, nici tu nu ai reușit să-ți selectezi cum trebuie pozele și ai prezentat fotografii care te dezavantajează. Ai reușit, într-o mică măsură, să exprimi calitățile unui posibil Mister.

[SA]Kepe (Nota+comentariu):7. Ai trasaturi masculine foarte bine evidentiate insa contextul si felul in care ti-ai facut pozele, nu exprima eleganta si cam lasa de dorit.
[SGM]Edy (Nota+comentariu):Nota 7. Felicitari pentru increderea in sine si curajul dovedit prin participarea la acest concurs. Din punct de vedere estetic esti ok, insa iti lipseste acea originalitate necesara pentru a fi un adevarat Mister.Tin sa precizez faptul ca unele poze scot mai mult in evidenta defectele fata de atuurile tale.
[SGM]Manu (Nota+comentariu):
Nota 7. Ai o faţă frumoasă şi pari o persoană cu un suflet mare. Dar legat de poze, ai unele poze unde se văd instalaţiile la o casă în construcţii. Acest lucru nu mi-a dovedit că ţi-ai dat silinţa.

Imagine

[GA]Diana+[SA]MrBlue (Nota+comentariu):8,30
Ești un băiat matur și ai reusit să exprimi masculinitate. Ai prezentat poze vechi, ne-am fi dorit să vii cu ceva nou, să ne impresionezi. Ai trăsături frumoase, poze prin care ai reușit să exprimi câte ceva.

[SA]Kepe (Nota+comentariu):9. Exprimi masculinitate, ai toate calitatile necesare unui "Mister" insa lipseste acel "ceva", eleganta din tinuta ta, din stil..etc
[SGM]Edy (Nota+comentariu):Nota 8.6 . Imi dai impresia de baiat dur si se poate observa increderea in sine pe care o arati. Din punct de vedere estetic esti ok, fizionomia fetei te ajuta foarte mult, insa consider ca un adevarat Mister trebui sa isi exprime mai bine masculinitatea.
[SGM]Manu (Nota+comentariu):
Nota 7. Eşti un băiat ok, care dă dovadă de putere spirituală dar în acelaşi timp şi fizică. Dar nu consider că ai calităţile necesare pentru un ''Mister''.


Imagine

[GA]Diana+[SA]MrBlue (Nota+comentariu):7,50
Aproape toate pozele tale sunt alb-negru, editate. Te-ai încruntat în poze, am fi vrut să-ți vedem zămbetul. Prin poze impui prestanță, duritate, dar nu îndeajunsă maturitate. Nu te-ai străduit îndeajuns.

[SA]Kepe (Nota+comentariu):6. Nu consider ca ai inca acele calitati pe care le cautam pentru titlul de "Mister".
[SGM]Edy (Nota+comentariu):Nota 5. Nu ai reusit sa iti exprimi originalitatea si masculinitatea prin pozele alese. Din pacate nu esti ceea ce cautam la Mister.
[SGM]Manu (Nota+comentariu):
Nota 6. Prin pozele alese exprimi duritate. Aş fi preferat să zâmbeşti şi să te prezinţi altfel. Nu ai reuşit să îţi exprimi ideea de masculinitate. Apreciez încrederea de sine de care ai dat dovadă.


Imagine

[GA]Diana+[SA]MrBlue (Nota+comentariu):6,40
Pari o persoană misterioasă, dar nu ai reușit să exprimi masculinitate.

[SA]Kepe (Nota+comentariu):7,5. Imi place ca ai acea latura artistica si stii sa pozezi insa lipseste acea "masculinitate" si eleganta neceasara pentru titlul de "Mister".
[SGM]Edy (Nota+comentariu):u ai reusit sa iti exprimi masculinitatea in pozele alese insa ai reusit sa ne arati ca esti original. Mult succes in continuare.
[SGM]Manu (Nota+comentariu):
Nota 5. Nu exprimi masculinitatea necesară pentru a câştiga acest eveniment. Chipul tău exprimă puritate, copilărie. Mulți nu au curajul de a se înscrie în acest eveniment.


Imagine

[GA]Diana+[SA]MrBlue (Nota+comentariu):7,80
Prin poze ai exprimat calitați contrastante, diferite. Ne-ai dat impresia de băiat vulgar, dur, dar și de băiat cuminte, inocent. Ai un zâmbet frumos, dar trebuie să înveți să-l pui în valoare.

[SA]Kepe (Nota+comentariu):7. Ai suficiente trasaturi masculine insa lipseste acel stil, originalitate si eleganta necesara pentru titlul de "Mister"
[SGM]Edy (Nota+comentariu):Nota 6. Pozele tale imi exprima ideea de golanism.Nu imi plac ipostazele alese aceste poze insa este de apreciat curajul.Ai cateva poze care iti scot in evidenta calitatile tale ceea ce este un mare plus.
[SGM]Manu (Nota+comentariu):
Nota 6,9. Nu cred că un Mister trebuie să scoată în evidenţă tatuajele sau lucrurile de ''valoare''. Asta e părerea mea cel puţin. Îmi dai impresia de un om matur, însă ai ceva lipsă pentru a fi un ''Mister''.


Imagine

[GA]Diana+[SA]MrBlue (Nota+comentariu):6
Nu te-ai pus în evidență atât de bine. Încă copilărești, nu ai ajuns la stadiul necesar pentru a exprima masculinitate, element esențial acestui concurs. Îți ridici sprâncenele în poze, și nu ne place acest lucru.

[SA]Kepe (Nota+comentariu):6. Nu esti suficient de impunator, nu exprimi suficienta masculinitate prin intermediul pozelor fapt pentru care consider ca inca nu esti suficient de pregatit pentru obtinerea acestui titlu.
[SGM]Edy (Nota+comentariu):Nota 5. Chipul tau imi exprima imaturitate . Nu ai reusit sa iti exprimi ideea de masculinitate prin pozele alese insa am apreciat increderea in sine de care ai dat dovada.
[SGM]Manu (Nota+comentariu):
Nota 6. Nu exprimi masculinitate. Pe faţa ta se vede că eşti o persoană bună la suflet. Apreciez încredera de sine de care ai dat dovadă.


Imagine

[GA]Diana+[SA]MrBlue (Nota+comentariu):8,10
Ești frumușel. Ai ajuns la vârsta la care poți exprima masculinitate, și se observă acest lucru. Se vede că te aranjezi și te preocupă aspectul. Ai alură și o poziție impunătoare. Pozele nu sunt editate excesiv și ai reușit să integrezi într-un alt mod textul necesar.

[SA]Kepe (Nota+comentariu):8,5. Ai un aspect estetic foarte placut, iti lipseste putin din acea masculinitate necesara pentru un adevarat "Mister" darr nu esti nici foarte departe.
[SGM]Edy (Nota+comentariu):Nota 8. Din punct de vedere estetic esti ok, insa nu exprimi ideea de masculinitate necesara pentru un adevarat Mister. Am apreciat originalitatea de care ai dat dovada.
[SGM]Manu (Nota+comentariu):
Nota 7. Îmi place ideea care ai avut-o la poza cu Metin2 LF. Eşti o persoană care exprimi căldură sufletească şi care dă dovadă de o bună creştere. Prin pozele tale nu exprimi masculinitatea necesară pentru a câştiga acest eveniment.


Imagine

[GA]Diana+[SA]MrBlue (Nota+comentariu):10
Pozele tale îmi exprimă, într-adevăr, masculinitate. Ți-ai dat interesul. Poza ta cu afișul este frumoasă. Ai postură, masculinitate, poziție, prestantă, frumusețe, dar și sensibilitate. Ne plac pozele, ai știut să-ți evidenți trăsăturile într-un mod frumos.

[SA]Kepe (Nota+comentariu):10. Ai toate calitatile necesare unui "Mister". De la stil, masculinitate, eleganta si asa mai departe. Ai stiut exact cum sa-ti faci pozele si ce anume sa exprimi prin intermediul lor, felicitari.
[SGM]Edy (Nota+comentariu):Nota 9.8 Ai reusit prin pozele alese sa iti exprimi masculinitatea dar si maturitatea.Vestimentatia aleasa este una interesanta , se poate observa ca ti-ai dat silinta. Consider ca ai calitatile necesare pentru un Mister.
[SGM]Manu (Nota+comentariu):
Nota 9. Îmi place ţinuta, îmi place că eşti o persoană care exprimă masculinitate. Ai o prestanţă care te face să ieşi în evidenţă.


Imagine

[GA]Diana+[SA]MrBlue (Nota+comentariu):9,50
Ai fața și ochii frumoși. Ai ajuns la vârsta la care poți exprima masculinitate, și se observă acest lucru. Se vede că te aranjezi și te preocupă aspectul. Ai alură și o poziție impunătoare. Pozele nu sunt editate, iar poziția ta este una aparte. Îți stă bine în costum și ai știut să pui în valoare acest lucru.

[SA]Kepe (Nota+comentariu):9.8. Din punct de vedere al calitatilor necesare unui "Mister" apar toate pe lista insa, te-ai stricat singur cu acel efect care da dovada de imaturitate si de neseriozitate. Imi place stilul tau, eleganta , felul de a te exprima prin intermediul pozelor.
[SGM]Edy (Nota+comentariu):Nota 9.2 Ai reusit sa iti exprimi acea masculinitate necesara pentru a fi Mister. Din punct de vedere fizic esti ok insa totodata imi dai senzatia de putina aroganta in privire.
[SGM]Manu (Nota+comentariu):
Nota 9. Ai o prestanţă care te face să ieşi în evidenţă. Dai impresia de un om sigur pe el. Cred că ai toate calităţile unui ''Mister''.

Imagine

[GA]Diana+[SA]MrBlue (Nota+comentariu):9,80
Ai fizicul bine dezvoltat, specific unui bărbat adevărat. Exprimi masculinitate, duritate, frumusețe, caracteristici specifice acestui eveniment. Ești un bun reprezentat al sexului masculin.

[SA]Kepe (Nota+comentariu):9.5. Ai toate calitatile necesare unui "Mister" insa la tine nu mi-a placut contextul in care ti-ai facut pozele. Ai foarte mult potential dar nu stii sa profiti de el.
[SGM]Edy (Nota+comentariu):Nota 9.3 Fizicul tau este unul de apreciat, exprimi acea masculinitate necesara pentru un Mister insa unele dintre pozele alese nu sunt cele mai optime pentru a iti scoate in evidenta atuurile tale.
[SGM]Manu (Nota+comentariu):
Nota 9,5. Exprimi masculinitate şi încredere de sine. Eşti un bărbat care ţine la aspectul său şi asta este de apreciat. Din punctul meu de vedere, ai toate calităţile unui ''Mister''.


Imagine

[GA]Diana+[SA]MrBlue (Nota+comentariu):6,40
Ești simpatic. Ești expresiv, și ai respectat întocmai cerințele evenimentului. Ești un băiat frumos și aranjat. Se vede că ți-ai dat interesul și apreciem acest lucru. Nu exprimi masculinitate prin toți porii, nu te-ai ajuns la vârsta necesară.

[SA]Kepe (Nota+comentariu):8. Ai calitati necesare unui "Mister" dar nu suficiente. Exprimi naturalete si incredere in sine.
[SGM]Edy (Nota+comentariu):Nota 7. Fizionomia ta imi da impresia de bun simt si buna crestere, esti un baiat minunat. Exprimi sensibilitate si caldura prin natura ta.Ai respectat conditiile si de asemenea am apreciat locurile alese pentru poze.
[SGM]Manu (Nota+comentariu):
Nota 7. Figura ta îmi exprimă o persoană cu cei 7 ani de acasă. Nu te-ai străduit foarte mult. În schimb îmi palce ideea de a poza în natură. Nu ne oferi masculinitatea necesară pentru a câştiga titlul de ''Mister''.


Imagine

[GA]Diana+[SA]MrBlue (Nota+comentariu):8,90
Îmi place poza cu afișul, se vede că te-ai străduit. Ești un băiat matur care a reușit să-și pună-n evidență corpul. Însă, mi-aș fi dorit să te văd zâmbind cu adevărat. Așteptam mai mult.

[SA]Kepe (Nota+comentariu):9. Ai aproape toate calitatile necesare unui "Mister" doar ca in foarte multe poze ai pus accent prea mult pe fata si ai lasat corpul la o parte, nu ai pus accentul pe tinuta si pe eleganta.
[SGM]Edy (Nota+comentariu):Nota 8.5. Am apreciat cel mai mult originalitatea, dar si fizicul tau. Imi dai impresia de un om matur, serios insa ai acel ceva lipsa pentru a fi un adevarat Mister.
[SGM]Manu (Nota+comentariu):
Nota 8,5. Îmi place foarte mult acel graffiti. Până acum e singurul care-l văd la acest eveniment. Îmi dai impresia de un băiat matur şi bine educat.


Imagine

[GA]Diana+[SA]MrBlue (Nota+comentariu):8,20
Ești simpatic. Îmi place poza cu anunțul. Ești un băiat frumos și aranjat. Se vede că ți-ai dat interesul și apreciez acest lucru. Nu exprimi masculinitate prin toți porii, ci doar ai încercat să-ți creezi imaginea unui băiat dur.

[SA]Kepe (Nota+comentariu):8,5. Ai un aspect estetic placut, transmiti masculinitate intr-o oarecare masura dar nu suficienta pentru obtinerea acestui titlu.
[SGM]Edy (Nota+comentariu):Nota 8. Din punct de vedere fizic esti ok insa observ ca iti lipseste masculinitatea necesara. Nu ai reusit de asemenea sa iti expui atuurile tale prin pozele alese.
[SGM]Manu (Nota+comentariu):
Nota 7,5. Eşti un băiat simpatic însa nu ai reuşit să exprimi ideea de masculinitate. Apreciez efortul tău de a participa la acest concurs.

Imagine

[GA]Diana+[SA]MrBlue (Nota+comentariu):7,40
Îmi plac pozele, ți-ai dat interesul. Ai chipul plăcut, cu trăsături frumose. Însă, nu te-ai dezvoltat îndeajuns încât să exprimi masculinitate.

[SA]Kepe (Nota+comentariu):9. Ai toate calitatile necesare unui "Mister" de la stil, masculinitate, eleganta...etc insa nu mi-a placut contextul in care ti-ai facut pozele. Sunt sigur ca daca te straduiai mai mult , scoteai ceva mai bun.
[SGM]Edy (Nota+comentariu):Nota 8.7. Imi dai impresia de un om matur ,exprimi acea masculinitate si duritate necesara pentru un Mister. Vestimentatia aleasa este interesanta iar fizicul este ok.
[SGM]Manu (Nota+comentariu):
Nota 8,5. Din punctul meu de vedere estetic, eşti okay. Nu ai toate calităţile unui ''Mister'' dar nu eşti nici foarte departe.

Imagine

[GA]Diana+[SA]MrBlue (Nota+comentariu):7,20
Ai prezentat poze vechi, nimic special pentru acest concurs. Nu te-ai străduit să faci alte poze, să prezinți ceva ieșit din comun. Ai făcut poze în locuri obișnuite și nu ai reușit să te pui în evidență cum trebuie.

[SA]Kepe (Nota+comentariu):8.5. Dai dovada de masculinitate si exprimi duritate, contextul in care ti-ai facut pozele lasa de dorit.
[SGM]Edy (Nota+comentariu):Nota 7.5 Imi dai impresia de om dur, emani acea masculinitate insa nu intr-un mod acceptat pentru a fi Mister. Totodata, este de apreciat curajul de care ai dat dovada.
[SGM]Manu (Nota+comentariu):
Nota 7. Exprimi curaj dar şi răutate prin fizionomia ta. Nu oricine are curajul să ţină un microfon în mână pe scenă.

Imagine

[GA]Diana+[SA]MrBlue (Nota+comentariu):5,30
Nu te-ai pus în evidență atât de bine. Încă copilărești, nu ai ajuns la stadiul necesar pentru a exprima masculinitate, element esențial acestui concurs. Ar trebui să fii mai sigur pe tine și pe calitățile tale, iar acest lucru să fie reflectat și în poze.

[SA]Kepe (Nota+comentariu):5. Deocamdata nu esti potrivit pentru acest titlu, iti lipsesc unele calitati vitale pentru "Mister".
[SGM]Edy (Nota+comentariu):Nota 5.6 Nu exprimi suficienta maturitate pentru acest titlu insa ai cateva poze care iti scot in evidenta atuurile tale.
[SGM]Manu (Nota+comentariu):
Nota 7. Îmi place că nu ai editat pozele. De aici reiese că eşti o persoană foarte sinceră, şi apreciez asta. Însă nu eşti ceea ce căutăm la acest concurs.


Imagine

[GA]Diana+[SA]MrBlue (Nota+comentariu):5,20
Nu sunt destul de clare pozele. Le-ai editat și nu ai reușit să faci o impresie bună. Am fi vrut să te vedem zâmbind, nu încruntat. Fii mai sigur pe tine și conturează-ți trăsăturile.

[SA]Kepe (Nota+comentariu):6. Nu mi-a placut si nu m-ai impresionat deloc cu poza in care aveai inimioare in cap. Acest lucru da dovada de imaturitate.
[SGM]Edy (Nota+comentariu):Nota 5.6 . Nu exprimi suficienta maturitate pentru acest titlu.
[SGM]Manu (Nota+comentariu):
Nota 6. Eşti un băiat care exprima bunatate si sensibilitate. Dar nu dai dovadă de masculinitate prin pozele alese.


Imagine

[GA]Diana+[SA]MrBlue (Nota+comentariu):7,80
Apreciem faptul că ai prezentat multe poze cu tine. Ai ochii frumoși și am fi vrut să-i pui mai mult în evidență. Nu exprimi masculinitate la nivel ridicat.

[SA]Kepe (Nota+comentariu):7. Lipseste contextul in care trebuia sa-ti faci pozele, masculinitatea si acel stil si eleganta.
[SGM]Edy (Nota+comentariu):Nota 6.3 Apreciez incredera de sine insa, inca nu ai calitatile necesare pentru titlul de "Mister".
[SGM]Manu (Nota+comentariu):
Nota 6,8. Prin pozele alese nu ai reuşit să exprimi masculinitatea. Ai dat dovadă de curaj şi asta este de apreciat. Nu oricine are curajul să se înscrie la acest concurs.

Imagine

[GA]Diana+[SA]MrBlue (Nota+comentariu):8,10
Ne place faptul că ai prezentat poza în costum, dar acest lucru nu se rezumă la asta. Nu ești impunător, nu ai poziție. Nu ai știut să pozezi și să exprimi masculinitatea necesară.

[SA]Kepe (Nota+comentariu):8. Imi place stilul tau doar ca ai pus poze care te-au dezavantajat mai mult. Daca renuntai la unele poze, sunt sigur ca aveai sanse mai mari.

[SGM]Edy (Nota+comentariu):Nota 7.7 Esti un baiat simpatic insa nu ai reusit sa exprimi ideea de masculinitate prin pozele alese.
[SGM]Manu (Nota+comentariu):
Nota 7,5. Nu exprimi suficientă masculinitate pentru acest titlu, în schimb îmi place ţinuta ta.

Imagine

Echipa Metin2LastFight te felicită pentru curajul de care ai dat dovadă prin participarea la acest concurs. Prin urmare, am decis să te premiem cu 50md-uri. Dorim să știi că tu pentru noi reprezinți un model, un exemplu de luat. Mulți aleg să cedeze, să se ascundă sau să se simtă constrânși de micile defecte pe care le au. Ești un băiat frumos care cu siguranța va reuși să treacă peste greutățile vieții cu brio. Să rămăi întotdeauna cu capul sus, să nu te lași înfrânt de răutățile oamenilor și să ții minte că sufletul este mai presus de orice.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Dum Ian 29, 2017 9:42 pm

Castigatorul titlului de Mister Metin2LastFight este JackWosick. Felicitari!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis