Greşeală by Kepe ;))

Raportează aici toate bugurile, erorile și greșelile pe care le întâlnești pe joc cât şi pe forum.
Neconectat
Ekkoz
Jucător
Jucător

Greşeală by Kepe ;))

Mesajde Ekkoz » Mie Sep 13, 2017 8:45 am

Nume caracter : Zakhar
Data şi ora petrecerii bug-ului : Am văzut postu' de acum două zile ,dar văd că încă nu s-a rezolvat "eroarea" ,chiar dacă am atras atenţia a doi membri din "staff" ,trist .
Descriere (preferabil cu poze sau video) : https://imgur.com/a/ohfKA
Urât că s-a întâmplat asta ,când i-am zis pe server ,în PM ,m-a lăsat cu seen ,eşti tare Kepe ,ce pot să zic ,şi cică voi ar trebui să daţi un "exemplu" ,dar demonstraţi contrariul ;( ,trist .
Şi ca să înţelegi şi tu Kepe ,acolo se scrie "Dacă aţi citit regulamentul" ,nu "a-ţi" şi ,ultima chestia ,n-are nici cea mai mică logică ,cică "Dacă a-ţi citit regulamentul ,la întrebarea (Ai citit regulamentul ?) răspuns : Iubesc Metin2LastFight" ,după ce că ţi-a dat gramatica "r3kt" (scuzaţi cuvântu' ăsta ,nu m-am putut abţine să nu-l tastez) ,ţi-a dat şi logica vreo trei palme ,în fine ,vezi dracu' să modifici acolo că faci staff-ul de râs ,fără mişto =))

Acest subiect are 5 răspunsuri.

Trebuie să fii membru înregistrat și autentificat pentru a vedea răspunsurile din acest subiect.

Înregistrare Autentificare

Înapoi la “Bug-uri”