Mesaje

Raportează aici toate bugurile, erorile și greșelile pe care le întâlnești pe joc cât şi pe forum.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Top Servers
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 417
Membru din: Lun Iul 17, 2017 12:01 pm
Oraş: Ploiest
Status: Javerutz
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Aug 19, 2017 9:00 pm

Nume caracter(e):Alin
Data şi ora petrecerii bug-ului:Acum 10 minute 18.08.2017 ora 8:45
Descriere (preferabil cu poze sau video):Pai daca eu de exemplu am o anumita persoana in lista de prieteni care figureaza ca esti online sau dau pm unui jucator ce vinde cumpara ceva pe chat etc eu cand vreau sa livrei mesajul imi apare ca persoana respectiva esti offline.Acum 10 minute eu eram v3 cu un baiat pe care il am si la prieteni am vorbit in pm totul bine dupa care el s-a dus map1 blue cand am vrut sa ii zic ceva in pm aparea ca nu este offline cand m-am dus map1 blue numai era aceasta problema.Concluzie daca cineva se afla intr-o harta iar persoana cealalta cu care discuta in alta harta nu se poate folosii mesajul privat din cauza acestui bug sper sa se remedieze ca este enervant sa nu poti vorbii cu cineva sau alte chestii mersii.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Aug 19, 2017 9:27 pm

Unu din voi a avut soapta blocata ?
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Top Servers
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 417
Membru din: Lun Iul 17, 2017 12:01 pm
Oraş: Ploiest
Status: Javerutz
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Aug 20, 2017 12:02 am

nici unul din noi nu avea soapta blocata :))
suntem amici si asa se intampla cu oricine as discuta daca suntem in aceeasi harta nici o problema daca unu din noi pleaca apare bugul asta
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Aug 21, 2017 5:18 am

A fost atunci bugul asta, s-a rezolvat cand s-a dat reboot.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis