Bug Iteme aruncate

Raportează aici toate bugurile, erorile și greșelile pe care le întâlnești pe joc cât şi pe forum.
Închis
Avatar utilizator
Bvlgari
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Lun Mai 08, 2017 11:58 pm

Sâm Mai 20, 2017 3:31 am

Nume caracter(e): PhaaraoN
Data şi ora petrecerii bug-ului: 02:55
Descriere (preferabil cu poze sau video): Deci,m-am teleportat in farm map,cum am ajuns observ pe jos iteme cu numele caracterului,dupa realizez ca sunt itemele de la mine din inventar..am apasat z incercand sa le recuperez..si ma trezesc in inventar cu iteme +1+2+3..+5 care nu aveau plusul asta..beta devenise triton ori batalie in inventar apareau puse una peste alta..habar am cum sa explic...din beta devenisera triton..altele erau goale fara bonus..altele aveau alt + altele nu mai erau nici macar pe jos :|,ideea este ca doar ce era in inventar a luat-o razna..itemele echipate pe mine au ramas neatinse :| la sfatul lui [GM]Eduard am facut repede un screen cum am apucat,il las aici pe forum itemele au fost mai multe decat apar in screen,eduard a fost de fata,a venit cum i-am dat pm.Asta ca tot este un topic in care se spunea ca itemele nu dispar...presupun ca este o dovada indeajuns de buna,pentru recuperarea anumitor iteme,nu? :) Multumesc.
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Sâm Mai 20, 2017 12:01 pm

Ciudat. Poti sa ne spui cum s-a ajuns la acest bug? Ce ai facut inainte?
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Bvlgari
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Lun Mai 08, 2017 11:58 pm

Sâm Mai 20, 2017 1:30 pm

Nimic. Absolut nimic..pur și simplu ma băteam în map1 apoi m-am gândit sa merg în farm map,când am ajuns m-am trezit cu asta.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Mai 20, 2017 2:03 pm

Bugul s-a rezolvat.

Topic inchis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis