Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
SelleRoyal
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 162
Membru din: Lun Ian 04, 2016 5:45 pm
Oraş: Ninjania
Status: Inegalabil
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Prominent

Sâm Mai 05, 2018 12:18 am

Numele tău din joc: SelleRoyal
Sugestie/Propunere: Propun resetarea conturilor.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Inainte de a da PRO sau CONTRA vreau sa lamurim niste chestii. Prin 2015 cand era European a lui Iulian serveru a avut donatii ca si LF dar dupa un anumit timp s-a dat reset la conturi . Cu toate ca s-a dat reset la conturi jucatorii s-au reapucat mereu. Un al doilea server nu e bun ca repetam istoria cu FreeTimes. Propun sa se faca personalizate si alte costume comune cu bonusuri mai mici. Si sa se adauge armurile de 120 care erau pe oficial dar cu bonusuri de beta . O sa vina mai multi playeri pentru ca numai sunt donatiile. Daca intrebi o persona de pe alt server "ba de ce nu te apuci de LF? A nu ca sunt numai donatori etc" m-am saturat sa aud asta pentru ca e un server bun LF si ar fii si 2 aspecte importante (HOST BUN, LONGETIVITATE). Sa pui negre si maro inapoi nu o sa vina nimeni odata ca cu 2 servere jucatorii se vor imprastia si mai putini chiar si odata ca vor fii aceasi playeri. Probabil ar fi prima si ultima resetare si reluat serveru de la capat prin costume armuri design ca pana la urma va luati costume sa aratati cat de frumos sunteti.

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
Metin2 Alaska
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 574
Membru din: Lun Aug 21, 2017 9:11 pm
Oraş: hell
Status: born to die.
Regat: Galben
Caracter: Şaman

Sâm Mai 05, 2018 12:19 am

Meyrem
contra.
Imagine
Avatar utilizator
MT2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 339
Membru din: Vin Oct 14, 2016 1:49 am
Oraş: Constanta
Status: NeverGiveUp
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: MYSQLR00T

Sâm Mai 05, 2018 12:48 am

Contra
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Sâm Mai 05, 2018 12:52 am

Pro
nuj nu ma int
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
TheLeThaL
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:24 am
Oraş: Iasi
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Sâm Mai 05, 2018 12:56 am

Contra. Tataie nu trebuie sa faci tu propunere '' Nu fa server dupa propunerea precedenta''. Ai raspuns contra la mine bine, daca mai ai ceva de zis dai edit acolo. Eu vreau sa aduc vremurile bune iar tu vrei sa-l faci si mai pokemon ?
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Mai 05, 2018 1:09 am

Propunere respinsă.
Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis