Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Lun Iun 25, 2018 8:35 pm

Daniy scrie:
Reaper scrie:
MrDici scrie:PRO
Daca au fost scose INTERDICTIILE ,iar interdictie nu iei pt un bug sau alte cacaturi,iei interdictie pt chestii foarte grave,consider ca ar merita unban si playerii care au gresit.


PS: Reapere mai taci dracu cu economia ta ca si tu ai facut atatea pe sv asta si tot vad ca nu esti banat.
eu sa tac? am facut mai mult bine pe serverul asta decat o sa faci tu in viata ta, asa ca eu nu as vorbi in locul tau. ce am facut eu de trebuie sa fiu banat? ia zi-mi?
Bai Harry mai taci dracu din gura, vorbesti numa ampulea, cand o sa bagi 1 leu in sv atunci iti dai cu parerea pe aici, pana atunci gura mica Potter
bai pareza umblatoare, am bagat mai multi lei in serverul asta decat tine. daca nu stii, nu mai manca cacat aiurea.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Lun Iun 25, 2018 8:39 pm

Daniy scrie:
Reaper scrie:
Daniy scrie:
Reaper scrie:
MrDici scrie:PRO
Daca au fost scose INTERDICTIILE ,iar interdictie nu iei pt un bug sau alte cacaturi,iei interdictie pt chestii foarte grave,consider ca ar merita unban si playerii care au gresit.


PS: Reapere mai taci dracu cu economia ta ca si tu ai facut atatea pe sv asta si tot vad ca nu esti banat.
eu sa tac? am facut mai mult bine pe serverul asta decat o sa faci tu in viata ta, asa ca eu nu as vorbi in locul tau. ce am facut eu de trebuie sa fiu banat? ia zi-mi?
Bai Harry mai taci dracu din gura, vorbesti numa ampulea, cand o sa bagi 1 leu in sv atunci iti dai cu parerea pe aici, pana atunci gura mica Potter
bai pareza umblatoare, am bagat mai multi lei in serverul asta decat tine. daca nu stii, nu mai manca cacat aiurea.
Ce ai bagat ba ologule 50 lei? Pensia de **********? Nu cred ca ai bagat mai mult decat mine, zdreanta mica ce esti
v-ati gasit toti frustratii sa imi comentati mie mai nou. da frate, pensia de handicapati am bagat-o. ai uitat cand mi-a dat-o ma-ta? a ramas saraca fara bani si m-a platit din aia.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Iun 25, 2018 8:43 pm

Propunere respinsă!
Data viitoare daca va mai certati veti fi sanctionati conform regulamentului forumului.

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis