Propunere

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Dum Apr 17, 2016 10:47 am

Numele tau din joc : ShadyIsBack
Sugestie/Propunere : In loc de " Inca nu te poti ridica .Mai asteapta 8 secunde " ar trebui sa ne putem ridica instant , mi se pare aiurea sa stau sa astept cate 8secunde pana ma ridic de jos..
Cu ce crezi ca ar imbunatati jocul sugestia/propunerea ta?:Ar fi util cand faci dueluri sau si la gramada , trebuie sa asteeept 8 secunde pana sa ma ridic ...si da ,ar fi util. :)
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
M6Raw
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 415
Membru din: Dum Noi 29, 2015 8:59 am

Dum Apr 17, 2016 12:54 pm

Nu prea am vazut pe niciun metin pe care am jucat sa te poti ridica de jos instant , decat la war dar acolo te ridici cu full hp . Ar fi interesant sa se implementeze dar momentan sunt propuneri mult mai importante . PRO .
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Dum Apr 17, 2016 4:08 pm

Contra, nu cred că mori( :lol: :lol: ) dacă mai aştepţi 8 secunde până să te ridici.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Azyrah
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Mar Feb 16, 2016 3:51 pm

Dum Apr 17, 2016 4:17 pm

Contra, whatever nu-ţi pică nimic in cap in 10 secunde :lol: :lol:
Imagine
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Dum Apr 17, 2016 6:51 pm

Nu e vorba neaparat de asta , dar mai nimeri si "genii" care te tin pe jos , asa chestia cu respawn instant e mult mai utila si ajungi sa pui mai repede set-ul 1-1 si sa ti se mai reincarce si din viata . In alea 8 secunde i se mai incarca si skill-ul si mai ridica-te daca poti.
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Apr 18, 2016 9:10 pm

Propunere respinsa.

T/C.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis