Propunere limbaj.

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Shadony
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Vin Iun 17, 2016 6:29 pm

Sâm Iun 18, 2016 12:55 am

Numele tău din joc:vlShaDony
Sugestie/Propunere: Stim cu totii ca acum cv zile sa bagat o regula de genul ' limbajul fa fi sactionat doar pe baza reclamatiilor facute de cei revoltati ca au fost injurati' , in fine cv de genul. Doresc ca aceasta regula sa nu mai fie si sv sa revina la normal , pentru ca daca doi sau mai multi se injura si niciunul dintre ei nu face reclamatie acestia nu vor putea fi sanctionati , se vor injura in continuare iar cei din jur vor fi nevoiti sa citeasca prostiile lor.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Ar fi mai putine certuri , nu ar mai fi un limbaj asa urât , iar cei care chiar doresc sa injure in continuare sa fie sanctionati ca pana acum.
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Sâm Iun 18, 2016 1:04 am

Poti sa le faci reclamatie chiar daca nu te certi cu ei. Atat timp cat te deranjeaza, ai dreptul sa le faci.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Sâm Iun 18, 2016 9:19 am

E bine si cu noua regula. De exemplu ieri l-a înjurat unu pe Schizzo in fata si a primit mute 24h pe loc.
Avatar utilizator
Allecs
Jucător
Jucător
Mesaje: 46
Membru din: Joi Mai 05, 2016 10:02 pm

Sâm Iun 18, 2016 1:35 pm

Contra, e mai bine sa se faca pe forum
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Sâm Iun 18, 2016 3:13 pm

Contra, ştii de ce? e mai bine aşa, decât dacă înjuri staff-ul iei 24h, aşa ar mai fi puţin mai mare activitatea pe forum ;)
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis