Propunere anti-discriminare

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
HamatoLegend
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Sâm Oct 15, 2016 10:28 pm

Sâm Noi 05, 2016 7:59 pm

Numele tău din joc: HamatoLegend
Sugestie/Propunere: Sa fie legalizate casatoriile si relatiile gay in game.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?:
gay.JPG
gay.JPG (2.2 KiB) Vizualizat de 5896 ori
S-ar reduce din discriminarea de pe server fata de cei cu alte orientati sexuale. In plus, e cam rasista aceasta restrictie. ;)[/b]
Avatar utilizator
adytza2001
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Dum Oct 16, 2016 1:14 pm

Sâm Noi 05, 2016 8:07 pm

Pro
Avatar utilizator
MiculPanda
Jucător
Jucător
Mesaje: 37
Membru din: Vin Noi 04, 2016 7:00 am

Sâm Noi 05, 2016 8:08 pm

Contra , consider a fi o munca inutila pentru owner.
Avatar utilizator
Metin2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 688
Membru din: Vin Oct 14, 2016 11:53 am

Sâm Noi 05, 2016 8:09 pm

Contra! Traim in ROMANIA, serverul este ROMANESC.
Avatar utilizator
Helenne
Jucător
Jucător
Mesaje: 43
Membru din: Lun Mai 02, 2016 2:36 pm

Sâm Noi 05, 2016 8:12 pm

Tu chiar esti gay -.- =)) Revino-ti ! Am crezut ca totul este o gluma insa tu iei in serios acest lucru...
Avatar utilizator
HamatoLegend
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Sâm Oct 15, 2016 10:28 pm

Sâm Noi 05, 2016 8:15 pm

MiculPanda scrie:Contra , consider a fi o munca inutila pentru owner.
In primul rand, trebuie doar eliminate niste functii dintr-un anumit quest, sau din sursa, nu mai stiu exact. Nu este greu, deci nu comenta daca nu stii o boaba pe partea tehnica.
MidnightLove scrie:Contra! Traim in ROMANIA, serverul este ROMANESC.
Reply inutil, ce legatura are, domnule helper?
Avatar utilizator
Jorath
Începător
Începător
Mesaje: 51
Membru din: Mie Oct 12, 2016 8:43 am

Sâm Noi 05, 2016 8:46 pm

Pro.Suna excelent. =))))
Avatar utilizator
Siyawed
Începător
Începător
Mesaje: 54
Membru din: Mie Sep 14, 2016 8:17 pm

Sâm Noi 05, 2016 10:50 pm

Există deja persoane care se fac fată şi se combină cu alţii pe metin, dar merge şi asta.Am testat-o pe un alt metin şi e caterincă răăăău :))))) PRO
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Sâm Noi 05, 2016 11:19 pm

Eu sunt pro . pt ca dc nu ..
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
55Hz
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 176
Membru din: Vin Apr 29, 2016 11:57 pm

Dum Noi 06, 2016 12:07 am

Pro
Tu scuipa gloante eu ma calesc
Ca sunt blindat si nu ma feresc
Atatia hateri nu reusesc
Sa-mi stinga focul ce il iubesc
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 688
Membru din: Vin Oct 14, 2016 11:53 am

Dum Noi 06, 2016 12:25 am

Bai omule trezeste-te la realitate. De cand sunt persoanele gay acceptate in Romania? Cum adica nu are legatura cu ce am spus? Crezi ca blue nu are altceva de facut decat sa iti rezolve tie nunta gay? Si tu vad ca esti un mare tehnician...schimbi din quest asta sau din sursa. Tu habar nu ai ce e ala putty si vorbesti din filme pe aici. Inca odata spun : CONTRA
Avatar utilizator
HamatoLegend
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Sâm Oct 15, 2016 10:28 pm

Dum Noi 06, 2016 12:42 am

MidnightLove scrie:Bai omule trezeste-te la realitate. De cand sunt persoanele gay acceptate in Romania? Cum adica nu are legatura cu ce am spus? Crezi ca blue nu are altceva de facut decat sa iti rezolve tie nunta gay? Si tu vad ca esti un mare tehnician...schimbi din quest asta sau din sursa. Tu habar nu ai ce e ala putty si vorbesti din filme pe aici. Inca odata spun : CONTRA
tocmai rasismul acesta si conceptul asta de inculti duce romania tot mai jos. fiecare are dreptul de a fi fericit in felul lui. cat despre ce ai zis, stai calm ca daca iti pun o functie in fata ma intrebi de ce te injur.
Avatar utilizator
Metin2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 688
Membru din: Vin Oct 14, 2016 11:53 am

Dum Noi 06, 2016 12:54 am

HamatoLegend scrie:
MidnightLove scrie:Bai omule trezeste-te la realitate. De cand sunt persoanele gay acceptate in Romania? Cum adica nu are legatura cu ce am spus? Crezi ca blue nu are altceva de facut decat sa iti rezolve tie nunta gay? Si tu vad ca esti un mare tehnician...schimbi din quest asta sau din sursa. Tu habar nu ai ce e ala putty si vorbesti din filme pe aici. Inca odata spun : CONTRA
tocmai rasismul acesta si conceptul asta de inculti duce romania tot mai jos. fiecare are dreptul de a fi fericit in felul lui. cat despre ce ai zis, stai calm ca daca iti pun o functie in fata ma intrebi de ce te injur.

Hamato, nu cred ca ai trait intr-o tara unde 30% din populatie sunt gay. Iti spun eu ca nu e frumos sa vezi un barbat cum isi ia limba in gura cu un alt barbat, poti sa accepti asta sau nu. Iti respect orientarea ta, nu te jignesc , dar mie unul nu mi se pare normal.
Avatar utilizator
HamatoLegend
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Sâm Oct 15, 2016 10:28 pm

Dum Noi 06, 2016 2:09 am

MidnightLove scrie:
HamatoLegend scrie:
MidnightLove scrie:Bai omule trezeste-te la realitate. De cand sunt persoanele gay acceptate in Romania? Cum adica nu are legatura cu ce am spus? Crezi ca blue nu are altceva de facut decat sa iti rezolve tie nunta gay? Si tu vad ca esti un mare tehnician...schimbi din quest asta sau din sursa. Tu habar nu ai ce e ala putty si vorbesti din filme pe aici. Inca odata spun : CONTRA
tocmai rasismul acesta si conceptul asta de inculti duce romania tot mai jos. fiecare are dreptul de a fi fericit in felul lui. cat despre ce ai zis, stai calm ca daca iti pun o functie in fata ma intrebi de ce te injur.

Hamato, nu cred ca ai trait intr-o tara unde 30% din populatie sunt gay. Iti spun eu ca nu e frumos sa vezi un barbat cum isi ia limba in gura cu un alt barbat, poti sa accepti asta sau nu. Iti respect orientarea ta, nu te jignesc , dar mie unul nu mi se pare normal.
aici in germania unde sunt am dat de foarte multi :shock: multumesc pentru intelegere oricum ;)
Avatar utilizator
qAnne
Jucător
Jucător
Mesaje: 12
Membru din: Sâm Iul 30, 2016 8:39 pm

Dum Noi 06, 2016 3:22 am

Pro
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Dum Noi 06, 2016 8:02 am

dar eu vr sa stiu daca tu vei fi fetita :D . ca te-as f.. eu ,
"Gay e ala care sta , nu ala care da"
ppfpfpf
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Dum Noi 06, 2016 11:42 am

Contra
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Dum Noi 06, 2016 1:31 pm

In Romania, conform codului civil articolul 277 alineatul (1) casatoria intre persoanele de acelasi sex este interzisa. Avand in vedere faptul ca serverul nostru este un server romanesc, ne supunem, respectam constitutia si toate legile tarii. Respect orientarea sexuala atat a ta cat si a partenerului tau insa avand in vedere faptul ca propunerea ta nu este in conformitate cu legile aflate in vigoare in momentul de fata pe teritoriul Romaniei, este respinsa.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis