Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Mar Noi 14, 2017 3:55 pm

Numele tău din joc: Manu
Sugestie/Propunere: 4 rezerve la evenimentul pvp breaslă.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Am văzut o propunere de ceva timp, care era legată de acest eveniment. Propunerea nu a fost acceptată, dar cel mai bine ar fi 4 rezerve la acest eveniment. În cazul în care îl scoate pe un membru, breasla să aibă toate cele 4 rase ca și rezerve. Și la fotbal, fiecare echipă are rezerve pentru fiecare post.

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
Aeldra Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 515
Membru din: Sâm Oct 07, 2017 11:07 pm

Mar Noi 14, 2017 4:31 pm

Seyra
PRO
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 237
Membru din: Joi Aug 04, 2016 11:31 am
Status: Only God Can Judge Me
Regat: Roşu
Caracter: Sura

Mar Noi 14, 2017 4:34 pm

Contra
Contra pentru ca : Fiecare echipa isi alege atat jucatorii cat si rezervele. Unii joaca mai multi ninja sa zic asa, altii mai multi war. E treaba lor cum isi organizeaza echipa
Imagine Imagine
Avatar utilizator
xChocoM
Începător
Începător
Mesaje: 99
Membru din: Vin Apr 28, 2017 2:26 pm

Mar Noi 14, 2017 4:35 pm

xChocoM
PRO
Imagine
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Mar Noi 14, 2017 5:29 pm

DauLaBuci scrie:Contra
Contra pentru ca : Fiecare echipa isi alege atat jucatorii cat şi rezervele. Unii joaca mai multi Ninja sa zic asa, altii mai multi war. E treaba lor cum isi organizeaza echipa
Nu m-ai înțeles aici. Eu m-am referit la rezerve, în cazul în care îl scoate pe un membru titular și acea breaslă are alte rase ca și rezerve. Așa sunt 4 rezerve și fiecare își alege ce rezerve dorește cum spui și tu.
Avatar utilizator
Metin2 Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 237
Membru din: Joi Aug 04, 2016 11:31 am
Status: Only God Can Judge Me
Regat: Roşu
Caracter: Sura

Mar Noi 14, 2017 6:15 pm

Manu scrie:
DauLaBuci scrie:Contra
Contra pentru ca : Fiecare echipa isi alege atat jucatorii cat şi rezervele. Unii joaca mai multi Ninja sa zic asa, altii mai multi war. E treaba lor cum isi organizeaza echipa
Nu m-ai înțeles aici. Eu m-am referit la rezerve, în cazul în care îl scoate pe un membru titular și acea breaslă are alte rase ca și rezerve. Așa sunt 4 rezerve și fiecare își alege ce rezerve dorește cum spui și tu.
Pai la asta m am referit. Nu ai nevoie sa ai fiecare rasa ca rezerva. Trbuie sa te gandesti dinainte ce rase iti bagi ca rezerve
Imagine Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Noi 14, 2017 6:38 pm

Propunere respinsa.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis