Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Players Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 249
Membru din: Sâm Feb 18, 2017 12:45 pm

Mie Mai 24, 2017 11:42 pm

Numele tău din joc: Emirate
Sugestie/Propunere: Propun sa se adauge esarfele dar numai cele clasice anume lord master suveran si divina
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Sa se dropeze panze in mapa de farmat si sa fie craftate,gen din 40 de panze sa faci o esarfa de 1% craftarea sa aiba sanse sa esueze iar cand combini doua esarfe sa aibe sansa sa iti dea de la 13%rata de absortie,pe scurt sa fie foarte greu de facut iar avand in vedere ca nu multi si ar permite da cumpere panze s-ar adauga ceva nou si pe piaţă,plus ca arata super tare pe toate caracterele si ai avea ce face nu ar mai fii plictiseala...stiu ca LF e pvp classic dar sa fim seriosi ca ar trebuii sincronizat si metinul asta cu anul in care ne aflam,de aceea nu zic ca trebuie o schimbare majora, asta cu esarfele ar fii perfecta ,nici nu ar afecta imaginea serverului deoarece se va face foarte greu si nu o va avea oricine..ganditi va inainte sa va dati cu parerea si cei care o sa sara cu "pokemon" sa se gandeasca de doua ori la sensul cuvantului

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
Kyuwiizen
Jucător
Jucător
Mesaje: 44
Membru din: Joi Apr 20, 2017 10:30 pm

Mie Mai 24, 2017 11:49 pm

Kyuwiizen
CONTRA
este un server pvp clasic,nu un pokemon.
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Mie Mai 24, 2017 11:52 pm

Kaisen
contra
-
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Mie Mai 24, 2017 11:54 pm

Chriss69
Contra!
Este un server PVP-Classic si cu asta cred ca am argumentat raspunsul meu. [Mai putin o sa apara si propuneri in legatura cu alchimia, ca doar suntem in 2017.Nu inteleg aceste propuneri jur, cat timp este un server classic, de ce tot veniti cu propuneri dinastea, care, totusi daca s-ar accepta vreuna din ele o sa se ajunga la schimbarea server-ului si nu o sa mai fie classic].
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Players Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 249
Membru din: Sâm Feb 18, 2017 12:45 pm

Joi Mai 25, 2017 12:06 am

Cu ce se schimba asa mult? E doar o esarfa ,nu o vrei nu o faci
Avatar utilizator
Konishua
Începător
Începător
Mesaje: 100
Membru din: Mie Iul 27, 2016 8:54 pm

Joi Mai 25, 2017 12:07 am

[PvP]Koni
Contrat
Nu au ce căuta pe un server pvp
---------------------------------------------------------------------
Doamne ce doamne
Avatar utilizator
Ellif
Începător
Începător
Mesaje: 121
Membru din: Sâm Apr 22, 2017 2:39 pm
Status:
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: BlackTerror

Joi Mai 25, 2017 12:11 am

Ellif
Contra
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Mai 25, 2017 12:45 am

Propunere respinsa.

Topic inchis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis