Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Terra
Începător
Începător
Mesaje: 73
Membru din: Lun Mai 15, 2017 5:03 pm

Lun Mai 29, 2017 10:57 am

Numele tău din joc: Executioner
Sugestie/Propunere: Propun implementarea vinurilor in magazinul general , în loc de elixir/cu elixir.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul propunerea ta: În primul rand ar fi șanse egale intre jucatori în timpul unei bătăi generale/war și nu ar mai exista diferența între un donator și un player normal. Mai mult, mi se pare inutil sa farmezi pentru vinuri. Adică sunt dropate în jur de 20 de vinuri pe piatra și e foarte foarte migalos. Acestea pot fi puse în mag general la poțiuni și sa le folosim cu totii.

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
Chron
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 161
Membru din: Joi Apr 06, 2017 9:23 am

Lun Mai 29, 2017 10:58 am

Chron
Contra
Unii playeri farmeaza pentru acele vinuri si le da la schimb pe itm site,daca s-ar baga la magazin,nu ar mai avea rost nici farm map :)) sa se farmeze doar pentru pesti
Ultima oară modificat Lun Mai 29, 2017 11:29 am de către Chron, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Ellif
Începător
Începător
Mesaje: 121
Membru din: Sâm Apr 22, 2017 2:39 pm
Status:
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: BlackTerror

Lun Mai 29, 2017 11:14 am

Ellif
Contra
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Mai 29, 2017 11:31 am

Pentru ce am pus frate vinurile la farmat
Vreti sa farmati doar inele si acadele?

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis