Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Avatar utilizator
BUZZZZ
Începător
Începător
Mesaje: 62
Membru din: Lun Iun 26, 2017 12:04 pm

Vin Iun 30, 2017 7:52 pm

[REGE]BUZZ
PRO faceti ceva ca te bate 1 saman de te dcaci pe tine cu tot cu site
dmg skilu mare , pe sura am full saman evantai clopot dar fara site sura
skilu mic. doar samanu leac are dmg mare cel buf nu are bufu are dmg normal
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Vin Iun 30, 2017 8:12 pm

Stefan.
Contra.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Vin Iun 30, 2017 8:14 pm

C1CL0N scrie:
Reme scrie:RemeBAN
Contra
DACA NU AVETI CLOPOT SI EVANTAI PE VOI E LOGIC CA LUATI ATATA DMG, PENTRU AIA S-AU FACUT APARARILE GENIILOR, ORICINE ARE SABIE PE EL SI DE AIA AI DMG ALA E ASA GREU SA GANDESTI OLEACA? FA TI SET SAMAN SA VEZI CAT DA SAMANU IN TINE, GENIULE
domnu pokemon care joaca srv cu 1k critica nu te baga. la saman pe skiluri trb doar magie. la fel ca la bm. cand da hit trb apararea clopot/evantai
De ce e pokemon? Ca ii place sa joace la tactica ? Imi pare rau domnule RaulFlvs, sau Ciclon cum ai tu numele asta de desene animate .. unii poate vor sa-si arate cunostintele in PvP, nu toti am jucat metin ca tine.. stii tu, 7 ani si 6 ani sa fim farmeri.
Imagine
Avatar utilizator
C1CL0N
Jucător
Jucător
Mesaje: 45
Membru din: Mie Iun 28, 2017 2:20 am

Vin Iun 30, 2017 8:29 pm

Karral scrie:
C1CL0N scrie:
Reme scrie:RemeBAN
Contra
DACA NU AVETI CLOPOT SI EVANTAI PE VOI E LOGIC CA LUATI ATATA DMG, PENTRU AIA S-AU FACUT APARARILE GENIILOR, ORICINE ARE SABIE PE EL SI DE AIA AI DMG ALA E ASA GREU SA GANDESTI OLEACA? FA TI SET SAMAN SA VEZI CAT DA SAMANU IN TINE, GENIULE
domnu pokemon care joaca srv cu 1k critica nu te baga. la saman pe skiluri trb doar magie. la fel ca la bm. cand da hit trb apararea clopot/evantai
De ce e pokemon? Ca ii place sa joace la tactica ? Imi pare rau domnule RaulFlvs, sau Ciclon cum ai tu numele asta de desene animate .. unii poate vor sa-si arate cunostintele in PvP, nu toti am jucat metin ca tine.. stii tu, 7 ani si 6 ani sa fim farmeri.
dap :) farmeri de playeri pe ro de aia ca tine care n-au bani sa-si faca itm si cad dintr-o ambuscada de 45
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Vin Iun 30, 2017 9:15 pm

C1CL0N scrie:
Karral scrie:
C1CL0N scrie: domnu pokemon care joaca srv cu 1k critica nu te baga. la saman pe skiluri trb doar magie. la fel ca la bm. cand da hit trb apararea clopot/evantai
De ce e pokemon? Ca ii place sa joace la tactica ? Imi pare rau domnule RaulFlvs, sau Ciclon cum ai tu numele asta de desene animate .. unii poate vor sa-si arate cunostintele in PvP, nu toti am jucat metin ca tine.. stii tu, 7 ani si 6 ani sa fim farmeri.
dap :) farmeri de playeri pe ro de aia ca tine care n-au bani sa-si faca itm si cad dintr-o ambuscada de 45
Aici e server PvP maestre, stii ce e PvP da? Sau iti traduc ? Hai ca-ti traduc, ca na .. Player vs. Player. Si din pacate, lumea zicea, si inca zice de Buzz ca e slab pe sura, sincer, omu' stie macar sa-si strapaneasca rasa, nu excelent, dar ok, insa tu .. pe orice rasa ai juca esti slab. Of Blue, de ce s-a dus LF PvM, ca asta RaulFlvs zis si Ciclon nu-si are locul pe serverul asta PvP.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Sâm Iul 01, 2017 2:04 am

MARY
PRO
SAMANU IMI DA 2 SKILURI SI EU MOR MA ?SI SUNT FULL , PAI CE JOC E ASTA MA
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
C1CL0N
Jucător
Jucător
Mesaje: 45
Membru din: Mie Iun 28, 2017 2:20 am

Sâm Iul 01, 2017 9:41 am

Karral scrie:
C1CL0N scrie:
Karral scrie: De ce e pokemon? Ca ii place sa joace la tactica ? Imi pare rau domnule RaulFlvs, sau Ciclon cum ai tu numele asta de desene animate .. unii poate vor sa-si arate cunostintele in PvP, nu toti am jucat metin ca tine.. stii tu, 7 ani si 6 ani sa fim farmeri.
dap :) farmeri de playeri pe ro de aia ca tine care n-au bani sa-si faca itm si cad dintr-o ambuscada de 45
Aici e server PvP maestre, stii ce e PvP da? Sau iti traduc ? Hai ca-ti traduc, ca na .. Player vs. Player. Si din pacate, lumea zicea, si inca zice de Buzz ca e slab pe sura, sincer, omu' stie macar sa-si strapaneasca rasa, nu excelent, dar ok, insa tu .. pe orice rasa ai juca esti slab. Of Blue, de ce s-a dus LF PvM, ca asta RaulFlvs zis si Ciclon nu-si are locul pe serverul asta PvP.
mai tii mine Stefan cand te-am batut aura vs aura? v3 fara aura 10-3 sau 2 ca a fost si ai zis ca te lasi daca nu miceste dmg :)) macar invata sa pierzi daca tu ''stapanesti ceva in metin2'' eu nu plang si ma ''las'' de sv daca pierd :(
Avatar utilizator
Ioanna
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 185
Membru din: Sâm Ian 09, 2016 12:12 am

Sâm Iul 01, 2017 10:52 am

Reme scrie:RemeBAN
Contra
DACA NU AVETI CLOPOT SI EVANTAI PE VOI E LOGIC CA LUATI ATATA DMG, PENTRU AIA S-AU FACUT APARARILE GENIILOR, ORICINE ARE SABIE PE EL SI DE AIA AI DMG ALA E ASA GREU SA GANDESTI OLEACA? FA TI SET SAMAN SA VEZI CAT DA SAMANU IN TINE, GENIULE
Idem.
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Sâm Iul 01, 2017 11:15 am

C1CL0N scrie:
Karral scrie:
C1CL0N scrie: dap :) farmeri de playeri pe ro de aia ca tine care n-au bani sa-si faca itm si cad dintr-o ambuscada de 45
Aici e server PvP maestre, stii ce e PvP da? Sau iti traduc ? Hai ca-ti traduc, ca na .. Player vs. Player. Si din pacate, lumea zicea, si inca zice de Buzz ca e slab pe sura, sincer, omu' stie macar sa-si strapaneasca rasa, nu excelent, dar ok, insa tu .. pe orice rasa ai juca esti slab. Of Blue, de ce s-a dus LF PvM, ca asta RaulFlvs zis si Ciclon nu-si are locul pe serverul asta PvP.
mai tii mine Stefan cand te-am batut aura vs aura? v3 fara aura 10-3 sau 2 ca a fost si ai zis ca te lasi daca nu miceste dmg :)) macar invata sa pierzi daca tu ''stapanesti ceva in metin2'' eu nu plang si ma ''las'' de sv daca pierd :(
Mă taci dracu de copil prost, dacă tot latrai atât când ți am cerut set pentru ce nu ai dat? Eu sunt ăla pokemon care nu am habar? Stai cuminte fiule ca Îți predau pana și pe lycan dacă mă chinui.
Avatar utilizator
C1CL0N
Jucător
Jucător
Mesaje: 45
Membru din: Mie Iun 28, 2017 2:20 am

Sâm Iul 01, 2017 11:21 am

Reme scrie:
C1CL0N scrie:
Karral scrie: Aici e server PvP maestre, stii ce e PvP da? Sau iti traduc ? Hai ca-ti traduc, ca na .. Player vs. Player. Si din pacate, lumea zicea, si inca zice de Buzz ca e slab pe sura, sincer, omu' stie macar sa-si strapaneasca rasa, nu excelent, dar ok, insa tu .. pe orice rasa ai juca esti slab. Of Blue, de ce s-a dus LF PvM, ca asta RaulFlvs zis si Ciclon nu-si are locul pe serverul asta PvP.
mai tii mine Stefan cand te-am batut aura vs aura? v3 fara aura 10-3 sau 2 ca a fost si ai zis ca te lasi daca nu miceste dmg :)) macar invata sa pierzi daca tu ''stapanesti ceva in metin2'' eu nu plang si ma ''las'' de sv daca pierd :(
Mă taci dracu de copil prost, dacă tot latrai atât când ți am cerut set pentru ce nu ai dat? Eu sunt ăla pokemon care nu am habar? Stai cuminte fiule ca Îți predau pana și pe lycan dacă mă chinui.
ce predai tu ma? cand tu habar nu ai ca pt saman trb magie la skiluri? :)) pokemon de 15 ani du-te si te uita la desene ca alea ti le place
Avatar utilizator
MT2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 339
Membru din: Vin Oct 14, 2016 1:49 am
Oraş: Constanta
Status: NeverGiveUp
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: MYSQLR00T

Sâm Iul 01, 2017 11:24 am

Deci lumea inca o tine pe a lor ca trebuie evantai sa nu mai mori asa rapid dar nu intelegeti ca si cu 60 evantai acelas dmg primesti ??
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
BUZZZZ
Începător
Începător
Mesaje: 62
Membru din: Lun Iun 26, 2017 12:04 pm

Sâm Iul 01, 2017 11:38 am

Degeaba ai evantai , skilu tot atat e daca ai evanai 0 sau 60 tot. acelasi dmg e pentru ca e skil e magie
Avatar utilizator
Roonie
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 191
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 7:17 pm

Sâm Iul 01, 2017 2:41 pm

Emeile
CONTRA
DMg la saman e foarte bun, nu trebuie schimbat .
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Sâm Iul 01, 2017 3:39 pm

C1CL0N scrie:
Karral scrie:
C1CL0N scrie: dap :) farmeri de playeri pe ro de aia ca tine care n-au bani sa-si faca itm si cad dintr-o ambuscada de 45
Aici e server PvP maestre, stii ce e PvP da? Sau iti traduc ? Hai ca-ti traduc, ca na .. Player vs. Player. Si din pacate, lumea zicea, si inca zice de Buzz ca e slab pe sura, sincer, omu' stie macar sa-si strapaneasca rasa, nu excelent, dar ok, insa tu .. pe orice rasa ai juca esti slab. Of Blue, de ce s-a dus LF PvM, ca asta RaulFlvs zis si Ciclon nu-si are locul pe serverul asta PvP.
mai tii mine Stefan cand te-am batut aura vs aura? v3 fara aura 10-3 sau 2 ca a fost si ai zis ca te lasi daca nu miceste dmg :)) macar invata sa pierzi daca tu ''stapanesti ceva in metin2'' eu nu plang si ma ''las'' de sv daca pierd :(
In beta si cristal ? Oare atunci ? :( Cand prindeai 9k vartej cu beta fara aura ? :( Uff.. tu nr 1 corp, pai dau cu tine de pamant baiete, cica ai 20 si ceva de ani, mai mult de 15 ani nu-ti dau ologule :(
Daca ce ? Daca nu .. "miceste" ? Esti cumva vreun idiot din asta certat cu romana sau vreun bozgor jegos ?
Pai fiul meu drag, te astept la set pe corp / mental si sura am :( Triton , pose , aur :(
Imagine
Avatar utilizator
C1CL0N
Jucător
Jucător
Mesaje: 45
Membru din: Mie Iun 28, 2017 2:20 am

Sâm Iul 01, 2017 4:34 pm

tu esti cel care are 16 ani ma pokemon nu eu :))
Avatar utilizator
Metin2 Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 237
Membru din: Joi Aug 04, 2016 11:31 am
Status: Only God Can Judge Me
Regat: Roşu
Caracter: Sura

Sâm Iul 01, 2017 5:08 pm

DauLaBuci69
Contra
Dmg ul la saman este bun asa cum este.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
alinmarin0703
Jucător
Jucător
Mesaje: 41
Membru din: Vin Mai 05, 2017 1:14 am

Dum Iul 02, 2017 2:24 am

Nutty , contra!
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Dum Iul 02, 2017 11:23 am

BUZZZZ scrie:Degeaba ai evantai , skilu tot atat e daca ai evanai 0 sau 60 tot. acelasi dmg e pentru ca e skil e magie
skill-ul mi se pare decent, stiu si eu ca se bazeaza pe magie, eu faceam referire la hit, ala mi se pare imens, nu skillu' :/ de asta am zis de aparari.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Iul 02, 2017 7:40 pm

Propunere respinsa.

Topic inchis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis