Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mar Noi 14, 2017 11:08 pm

Numele tău din joc: Jawwad
Sugestie/Propunere: Echipa să intervină când un jucător este furat de clona altui jucător.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: În ultimul timp s-au făcut multe clone pe server după mine şi după alţii care cer iteme site jucătorilor pe care îi cunoaştem, acum recent cineva şi-a făcut clonă după numele meu şi i-a cerut unui prieten iteme site, cel care i-a dat itemele a pierdut undeva la 150 de accesorii, clona a fost banată, iar itemele au rămas banate pe contul clonei. Ţinând cont că echipa se bagă doar pentru king, zic să se bage şi pentru iteme, king-ul se face gratuit în joc, o dată la 2 luni ce e drept, dar totuşi se face gratis, nu trebuie să plăteşti pentru el, în schimb pentru orice item site trebuie să donezi. Tipul care a fost furat a pierdut iteme în valoare 500 de lei. Un king se vinde cu maxim 400 de lei.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Top Servers
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 417
Membru din: Lun Iul 17, 2017 12:01 pm
Oraş: Ploiest
Status: Javerutz
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Noi 14, 2017 11:22 pm

Alin
Pro
Imi vreau itmele inapoi Jawwad are dreptate si kingu sura e chiar si 250 lei :)
Avatar utilizator
Fnd
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 164
Membru din: Mar Ian 31, 2017 5:12 pm
Oraş: Tulcea
Status: Ok
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Mar Noi 14, 2017 11:23 pm

Fng
PRO
Avatar utilizator
Metin2 Alaska
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 574
Membru din: Lun Aug 21, 2017 9:11 pm
Oraş: hell
Status: born to die.
Regat: Galben
Caracter: Şaman

Mie Noi 15, 2017 8:57 am

Meyrem
Pro
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mie Noi 15, 2017 8:58 am

ReaLRusso
Pro!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Noi 15, 2017 9:11 am

Propunere respinsa.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis