Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Mar Ian 02, 2018 10:22 pm

Numele tău din joc: ChImI3
Sugestie/Propunere:Supraveghearea duelelor facute in eventul PvP. Am fost la pvp-ul cu ninja arc si am trecut de 2 runde , dupa aceia a venit runda a treia in runda a treia am picat cu 2 caractere cu ambele nume aproape identice, si probabil ala care a ales jucatorii pentru duelul respectiv a avut ghinion in ziua aia si si-ar spart ochelarii, si ma trezesc ca pic cu un sura am si un shaman leac unu avea numele El3m3nTxXx asta era suralaul am si samanu avea acelas nume aproape identic.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Parerea mea este ca am fost scos la pvp pe degeaba, imi da duel pe sura dau accepta si dupa da cu samanu,consider ca daca ar fii cate un GM pe fiecare arena ar fii mult mai bine,asa.
Nu e prima oara cand sunt ''cules'' de la pvp pe degeaba. Si sa fie banate conturile cu numele identic, ( sau unu dintre ele) ori un cont ori nimic,sau ca pedeapsa in cele 4 duele au.tom.at.e un duel sa fie un cont si in altu un cont.Asa s-ar putea observa daca e aceeasi persoana sau alta.
O seara buna!

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
Metin2 Alaska
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 574
Membru din: Lun Aug 21, 2017 9:11 pm
Oraş: hell
Status: born to die.
Regat: Galben
Caracter: Şaman

Mar Ian 02, 2018 10:24 pm

Meyrem
contra
nu am inţeles nimic
Imagine
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Mar Ian 02, 2018 10:26 pm

Meyrem scrie:Meyrem
contra
nu am inţeles nimic
Am picat la eventul pvp cu 2 caractere cu nume identice si am dat duel cu amandoua, eram in arena 3 oameni pe scurt 2 vs 1
Avatar utilizator
bilibistroc
Jucător
Jucător
Mesaje: 37
Membru din: Dum Ian 01, 2017 8:11 am

Mar Ian 02, 2018 10:32 pm

Pro
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Mar Ian 02, 2018 10:35 pm

Damon
Contra!
Nu exista mai multe caractere cu același nume + de asta totul este facut automat, nu GM alege cine pica cu cine.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Aeldra Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 515
Membru din: Sâm Oct 07, 2017 11:07 pm

Mar Ian 02, 2018 10:37 pm

Damon scrie:Damon
Contra!
Nu exista mai multe caractere cu același nume + de asta totul este facut automat, nu GM alege cine pica cu cine.
Contra!
Imagine
Avatar utilizator
bilibistroc
Jucător
Jucător
Mesaje: 37
Membru din: Dum Ian 01, 2017 8:11 am

Mar Ian 02, 2018 10:38 pm

Damon scrie:Damon
Contra!
Nu exista mai multe caractere cu același nume + de asta totul este facut automat, nu GM alege cine pica cu cine.
Suferi de autism? Omu spune APROAPE IDENTIC el a picat cu un shaman și un am aproape identici la nume și a dat duel 2 vs 1
Avatar utilizator
Metin2 Romania
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1325
Membru din: Vin Iun 02, 2017 6:53 pm
Status: 11.05

Mar Ian 02, 2018 10:42 pm

Katherine
Contra
Exprimă-te și tu mai bine,mai corect,pentru că dacă ai observat, nimeni nu înțelege ceea ce vrei să ne comunici.
Data viitoare fii atent la acest lucru.
+1 Damon.
Discord : .𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶𝔂#7875
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Mar Ian 02, 2018 11:17 pm

MAAAI , fratiorii mei mari si mici, eu am intrat in arena ( pvp ul din seara asta) am asteptat 10 - 15 secunde nu imi aparea niciun adversar in arena, cand peste secundele astea ce au durat, au aparut 2 adversari direct , un saman leac si un sura am CU NUMELE APROAPEEEEEEE IDENTICEEE DIFERENTA DINTRE CELE 2 NUME ERA DE 2-3 LITERE SCHIMBATE PUNCT!! Pe unu il chema El3menTxXx si pe altu tot asa dar putin SCHIMBAT NU IDENTIC. Si probabil programul care selecteaza jucatorii pentru duel ( nu stiu care e , nu ma intereseaza daca selecteaza programu sau gm ul ) a vazut nickul , nu stiu daca e adevarat da sau nu, aproape identice la acei doi jucatori,care de fapt e aceeasi persoana.Si i -a luat pe amandoi VS mine un ninja arc.
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Mar Ian 02, 2018 11:19 pm

REGE Takumi
faci romana cu buzz ? n am inteles nmc
contra
Imagine
Avatar utilizator
bilibistroc
Jucător
Jucător
Mesaje: 37
Membru din: Dum Ian 01, 2017 8:11 am

Mar Ian 02, 2018 11:30 pm

Baaaa e greu de înțeles,ce vrea sa zică omu? Sunteți aurolaci, era un ********** pe 2 conturi la pvp sa isi mareasca si el sansele de castig,care avea numele pe acele 2 conturi aproape la fel și sistemul ce selectează jucătorii pentru duel l-a adus pe handicapatul ăla cu 2 conturi cu nume aproape la fel în arena cu tipul ăsta ninja arc,pe scurt sistemul a luat 2 conturi cu nume la fel și le-a pus pe amandoua în arena cu el, și ăsta leprof si-a a dat cu părerea ca ar fii aceeași persoana pe conturile alea 2 cu nume la fel,nu ca ar fii o coincidenta intre 2 playeri
Avatar utilizator
Edy
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 192
Membru din: Sâm Oct 07, 2017 8:42 am
Oraş: Vă astept in Iaşi să
Status: o dăm parte în parte.
Caracter: Războinic

Mar Ian 02, 2018 11:33 pm

Edy
PRO
Nu am înteles nimic.
Avatar utilizator
7Second
Jucător
Jucător
Mesaje: 31
Membru din: Lun Ian 02, 2017 2:15 am

Mar Ian 02, 2018 11:35 pm

bilibistroc scrie:Baaaa e greu de înțeles,ce vrea sa zică omu? Sunteți aurolaci, era un ********** pe 2 conturi la pvp sa isi mareasca si el sansele de castig,care avea numele pe acele 2 conturi aproape la fel și sistemul ce selectează jucătorii pentru duel l-a adus pe handicapatul ăla cu 2 conturi cu nume aproape la fel în arena cu tipul ăsta ninja arc,pe scurt sistemul a luat 2 conturi cu nume la fel și le-a pus pe amandoua în arena cu el, și ăsta leprof si-a a dat cu părerea ca ar fii aceeași persoana pe conturile alea 2 cu nume la fel,nu ca ar fii o coincidenta intre 2 playeri
Eu am început sa înțeleg.
Pro
Avatar utilizator
7Second
Jucător
Jucător
Mesaje: 31
Membru din: Lun Ian 02, 2017 2:15 am

Mar Ian 02, 2018 11:40 pm

Pur și simplu frate e o persoana ce a intrat cu 2 conturi la pvp cu numele aproape la fel de ex:stefanWeb și stefanz3b și când sistemul a dat sa aleagă persoanele ce se duelează i-a luat lui ăla ambele conturi în arena sa se dueleze cu ăsta erau 2vs1 băiatul a explicat bine
Avatar utilizator
Aeldra Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 515
Membru din: Sâm Oct 07, 2017 11:07 pm

Mar Ian 02, 2018 11:41 pm

7Second scrie:Pur și simplu frate e o persoana ce a intrat cu 2 conturi la pvp cu numele aproape la fel de ex:stefanWeb și stefanz3b și când sistemul a dat sa aleagă persoanele ce se duelează i-a luat lui ăla ambele conturi în arena sa se dueleze cu ăsta erau 2vs1 băiatul a explicat bine
Nu are cum!
Imagine
Avatar utilizator
7Second
Jucător
Jucător
Mesaje: 31
Membru din: Lun Ian 02, 2017 2:15 am

Mar Ian 02, 2018 11:55 pm

Cassey scrie:
7Second scrie:Pur și simplu frate e o persoana ce a intrat cu 2 conturi la pvp cu numele aproape la fel de ex:stefanWeb și stefanz3b și când sistemul a dat sa aleagă persoanele ce se duelează i-a luat lui ăla ambele conturi în arena sa se dueleze cu ăsta erau 2vs1 băiatul a explicat bine
Nu are cum!
Femeie probabil a fost un bug saracu nu a putut sa facă prinț screen ca îl luase deja samanul la hituri și nu se mai vedea suralaul
Avatar utilizator
Edy
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 192
Membru din: Sâm Oct 07, 2017 8:42 am
Oraş: Vă astept in Iaşi să
Status: o dăm parte în parte.
Caracter: Războinic

Mie Ian 03, 2018 12:12 am

7Second scrie:
Cassey scrie:
7Second scrie:Pur și simplu frate e o persoana ce a intrat cu 2 conturi la pvp cu numele aproape la fel de ex:stefanWeb și stefanz3b și când sistemul a dat sa aleagă persoanele ce se duelează i-a luat lui ăla ambele conturi în arena sa se dueleze cu ăsta erau 2vs1 băiatul a explicat bine
Nu are cum!
Femeie probabil a fost un bug saracu nu a putut sa facă prinț screen ca îl luase deja samanul la hituri și nu se mai vedea suralaul
"femeie" mor aici=))))
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Ian 03, 2018 2:58 am

Propunere respinsă.
Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis