Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Aacayipsin
Începător
Începător
Mesaje: 141
Membru din: Vin Feb 12, 2016 5:02 pm
Oraş: Am 4 vile 4 orase.
Status: I'm omnipotent.
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: NingeaGad

Sâm Feb 03, 2018 5:10 pm

In primul rand, nu stiu daca este posibila implementarea acesti functii, dar am observat ca se poate da copy-paste din afara clientului in interiorul acestuia ( ctrl+c ctrl+v ) si m-am gandit: " Daca am putea da click pe un link din interiorul clientului si sa ne trimita direct pe site-ul respectiv, deschizandu-se in browser".
Stiti voi la ce ma refer.. cum dai click pe un link normal oriunde si te trimite pe site. Sa se poata face acest lucru din clientul metinului.

So? Ce zici Mr Blu, te bagi? E posibil asa ceva? :-? :-?

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
nr1 ningea intergalactique va las aici trofeele:
ImagineImagine
astept adveresar pe ningea, veniti 2vs1, ca 1vs1 n-aveti sanse, va dau sub 0.
Avatar utilizator
Akito
Jucător
Jucător
Mesaje: 41
Membru din: Vin Ian 26, 2018 10:34 pm
Oraş: Galati
Status: Vând țigani la pungă.
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: BlackTerror

Sâm Feb 03, 2018 5:12 pm

oAkito

Nu cred ca i posibil bai, ningea.
Dar, PRO.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Feb 03, 2018 5:16 pm

Am vrut sa fac asta si apoi m-am razgandit pentru ca m-am gandit daca vine un individ sa faca reclama la altceva o sa ii fie foarte usor.

Propunere respinsa.
Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis