Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Servers Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 246
Membru din: Mar Iul 18, 2017 7:09 pm
Oraş: Iasi
Status: $_$
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Yakuza

Vin Feb 09, 2018 5:57 pm

Numele tău din joc: Dolar
Sugestie: 1. Sa li se scoata accesul comenzile speciale ( inchiderea internetului, inchiderea pc-ului, stergerea windows-ului, flood-ul ) tuturor membrilor staff, excuzand [SA]-ul. 2. Sa nu se mai stearga windows-uri pentru conturi clona.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia ta?: 1. Nimeni nu vrea sa se trezeasca ca ati acceptat un copil in staff, iar cand se supara pe Blue sa se joace cu comenzile enumerate mai sus asupra playeri-lor. Nu veniti va rog cu scuza ,,Blue si Kepe nu pot fi mereu On. Pai nene, o comanda de asta se da doar in cazuri speciale, deci de ce sa ai tu acces la ea? 2. Daca vine acum unul la mine cu o clona a unui amic de-al meu si imi cere iteme, iar eu ii dau, eu sunt prostul ca nu citesc numele aluia. Daca tot se sanctioneaza conturile clone, de ce nu sanctionati si tepele date de copiii de pe server?


Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Imagine
Avatar utilizator
JirFaraSuflet
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 160
Membru din: Mie Feb 07, 2018 9:32 pm
Oraş: Dallas
Status: Pfoai prea multe
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Hookah

Vin Feb 09, 2018 6:03 pm

Pro
Eu am luat delet la win ... torrio m.a injurat dupa ma injurat si eu si aia a fost .. csf
Imagine
Avatar utilizator
Easy MT2 Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 983
Membru din: Dum Dec 18, 2016 1:12 pm
Oraş: × Retired ×
Status: » Always about you. «

Vin Feb 09, 2018 6:04 pm

Stergea windows-ului este in mare parte pentru playerii care fac reclama sau cei cu hack.
Daca sunt conturi clona e si normal sa le stergem windows-ul/internetul/ban ip. In primul rand voi stricati ca nu sunteti atenti si tot voi ne sariti in cap pentru itemele pierdute. Acel panou nu il primeste oricine, doar membrul pe care se poate baza Blue.

Pentru domnul @JirFaraSuflet, tin sa te anunt ca nu am scos niciun cuvant jignitor sau nicio injuratura de cand sunt in staff,
degeaba incerci sa aduci acuzatii aiurea. Daca esti Jirkakose iti spun si motivul pentru care ti-a fost sters windows-ul: te-am prins pe skype si in comentarii pe youtube injurandu-l pe Blue si server-ul. Il poti intreba ca el m-a pus sa ti-l sterg.
Imagine
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Vin Feb 09, 2018 6:07 pm

Damon
Big Pro!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Feb 09, 2018 6:08 pm

Propunere respinsă.
Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis