Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Vin Iun 08, 2018 5:58 pm

Numele tău din joc: Shady
Sugestie/Propunere: 1. Scaderea otravei de la 700 la 300-400. Am facut mai facut propunerea asta, a fost aprobata si asa a ramas.
2. Sa se faca ceva cu hit ul, se da foarte mult miss.
3. Scaderea dmg ului la toate rasele.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Pai daca tot vreti sa readuceti server ul pe picioare, spun ca ar trebui sa va mai ganditi si la partea tehnica a serverului, nu doar la adaugarea itemelor site sau pe partea de design, playerii care vor seturi, si asta se cauta pe un pvp nu doar bataie generala, n au nevoie de site sau design. Otrava am spus intr un alt topic ce efecte majore poate avea la un set, n are rost sa mai spun din nou, cei care stiu, cunosc. Hit ul, e o mare problema cu el, daca ti prinzi in hit adversarul cel putin 4 din 5 hit uri sunt miss, nu se intampla mereu, dar n ar trebui sa se intample mai deloc, nu vreau sa fac comparatia cu alte servere, dar din nou, cei care stiu, cunosc. Si zic de scaderea dmg ului pentru ca e foarte mare, si la seturi, si la cei cu itemele site, adica la generale se dau si 30k, totusi daca e pvp sa fie pvp pana la capat. Consider ca daca se vor lua in calcul toate aceste lucruri vor mai reveni ceva playeri, ca nu veti aduce mai multi daca adaugati personalizate sau adaugati transmutarea.

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
Top Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 513
Membru din: Lun Apr 17, 2017 5:16 pm
Oraş: Am
Status: N-am
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Koei

Vin Iun 08, 2018 6:50 pm

Dmg-ul la otrava a fost scazut o data. O sa vorbesc cu Blue sa testam sa vedem ce sa intamplat si cum.
Dmg-ul la rase a fost scazut de foarte multe ori, in momentul in care noi continuam scaderea lui cei fara site vor ajunge la 2k normala, in cei fara site iar in cei cu site full aparare 100 dmg.
Dmg-ul exagerat este de la bonusurile de pe freze/costume.
Noi, cei din staff, am propus scaderea bonusurilor dar, propunerea a fost respinsa.
Iar in legatura cu hitul putem rezolva.
Topic inchis.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Închis